Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2021

2021 ağustos ayı astroloji yorumu, astroloji ağustos ayı yorumları, ağustos ayı önemli olayları, ağustos ayı önemli enerji noktaları, ağustos ayı astroloji, ağustos astroloji yorumları 2021, ağustos ayı astrolojik yorumlar

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2087
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları 2021

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 03 Ağu, 18:35

Resim

Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

2021 Ağustos Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

# 9 Temmuz'da Güneş ve Ay Yengeç burcunda iken Yeniay gerçekleşecek.

# 8 Ağustos'ta Güneş ve Ay Aslan burcunda iken Yeniay meydana gelecek.
# 22 Ağustos'ta Güneş Aslan ve Ay Kova burcundayken Dolunay meydana gelecek.

Genellikle birçok dışsal gezegenin açı yaptığı veya gezegenlerin geri, ileri gitmeye başladığı görüldüğünde o ay birçok olayın meydana geleceği öngörülebilir. Fakat ayın önemli astrolojik enerjilerinin listesinin sadece Yeniay ve Dolunay’dan oluştuğu görüldüğünde ise pek önemli bir şey olmayacağı düşünülebilir. Ama gerçekte kişisel gezegenler olan Merkür, Venüs ve Mars ay boyunca birçok açıyı, özellikle de 150°’lik ve üçgen açıları oluşturduğundan Ağustos ayı çok aktif bir aydır. Bunun anlamı değerlerinizi, ilişkilerinizi ve günlük hayatınıza karşı olan yaklaşımınızı yeniden değerlendirebileceğiniz ve kişisel düzeyde birçok ayarlamayı yapabileceğiniz bir aydır.

Ağustos ayı başlarken 1 Ağustos'ta Venüs geri giden Kayron ile 150°'lik ve Merkür geri giden Satürn ile karşıt açı oluşturacak.

Venüs geri giden Kayron ile 150°'lik açı yaptığında yaşantınızda diğer insanları da hesaba katmak istersiniz ama bunu nasıl yapacağınızı tam olarak bilemezsiniz. Ne başkalarını zarar vermek ne de kendinizi tehlikeye atmak istersiniz. Daha çok koruyucu faaliyetler içinde bulunursunuz.
Özellikle Merkür birkaç saat sonra geri giden Satürn ile karşıt açı oluşturacağından hareketlerinizde çok korumacı olmak aslında iyi bir fikirdir. Harekete geçmeden önce düşünmek istersiniz. Başkalarının sizi eleştirmesini istemezsiniz. Ayrıca yanlış şeyler söylemekten kaçınırsınız. Ve bazı şeyler konusunda çok ciddi olduğunuz için onları kişisel olarak ele almak size daha kolay gelebilir.

2 Ağustos'ta Merkür geri giden Kayron ile üçgen açı yaptığında daha iyi iletişim kurabilirsiniz. Kelimelerin iyileştirici olduğunu düşünebilirsiniz. Ayrıca diğer insanların sizin söyleyeceklerinizi dinlemeye istekli olduklarını da fark edebilirsiniz. Ve ilaveten bugün çok yalnız olmadığınızı düşünebilirsiniz.

3 Ağustos'ta Venüs Uranüs ile üçgen açı oluştururken Merkür de Uranüs ile kare açı oluşturduğu için Uranüs çok önemlidir. Uranüs Boğa'dayken değer sistemlerinin değiştiğini görebilirsiniz. Bu nedenle size fayda sağlayan ve hayatınıza değer katan şeyleri nasıl gerçekleştireceğinizi anlamaya çalışabilirsiniz.

Venüs Uranüs ile üçgen açı yaptığında her şeyi doğru yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Venüs Başak'tayken günlük olarak yaptığınız şeyler size bir istikrar duygusu getirebilir. Ayrıca hayatınıza değer katabilir. Ve Uranüs beklenmedik bilgiyi temsil ettiğinden aldığınız bilgilerle ilişkilerinizi farklı şekilde de değerlendirebilirsiniz. Başkalarının da hayatlarında değişiklik yapma sürecinden geçtiğini fark edebilirsiniz.

Merkür günün ilerleyen saatlerinde Uranüs ile kare açı yaptığında aldığınız bilgileri doğru anlayıp anlamadığınızı merak edebilirsiniz. Aldığınız yeni bilgileri hâlâ değerlendirmeye ve hâlâ diğer insanların da hayatlarında değişiklikler geçirdiğini fark etmeye devam edebilirsiniz.

Merkür ve Uranüs arasındaki bu açı bir kare olduğu için endişeli hissedebilirsiniz. Aslında bazı şeyleri fazla düşünüyor olabilirsiniz. Gerçek şu ki bu yeni bilgiyi işlerken ve hayatınızdaki değerlerin nasıl değiştiğini gözden geçirirken bugün tüm cevaplara ulaşamayabilirsiniz. Nihayetinde anlamanız biraz zaman alabilir.

Ve bu karışıklık 7 Ağustos'ta Merkür geri giden Neptün ile 150°'lik açı oluşturduğu için devam edebilir. Neptün ve Merkür bir açı oluşturduğunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri almanız zordur. Sizden bir şeyler saklanıyor olabilir. Ya insanlar bilgi saklıyor ya da gerçekten orada olanı değil sadece görmek istediğinizi görüyor da olabilirsiniz. Herhangi büyük bir taahhütte bulunmadan önce yaşamınızdaki değişiklikleri düşünmek için zaman ayırmaya devam edin. Ve bugün büyük bir finansal yatırım içeren herhangi bir sözleşmeyi imzalamayın.

8 Ağustos'ta Yeniay meydana geldiğinde kendinizi iyimser hissedebilirsiniz. Bazı şeyleri başarabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak Güneş ve Ay Aslan'dayken meydana gelen bu Yeniay, değişen değerleri hayatınıza nasıl adapte edeceğinizi gösteren Uranüs ile bir kare açı oluşturuyor. Belki de arkadaşlıklarınızı değerlendirmenin ve onlarla nereye gitmek istediğinizi görmenin zamanı gelmiştir. Veyahut ta finansal taahhütlerinizi gözden geçirmenin ve hayatınızın bu alanında değişiklik yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

Aslan burcundaki Yeniay ile dışarı çıkıp eğlenmek isteyebilirsiniz. Evde kalmaktan bıkmış olabilirsiniz. Ancak hayatınızdaki çeşitli arkadaşlarınızla bir araya gelmekten kaçınıyor da olabilirsiniz. Bunun nedeni diğer insanlarla olan dışsal faaliyetlerinizde yeni değerlerinizi nasıl oluşturacağınızı düşünmeniz ve aynı zamanda kendi güvenliğinizi korumak istemenizdir.

Güvenliğinizi koruma konusu günün ilerleyen saatlerinde Merkür Plüto ile 150°'lik açı ve Venüs geri giden Neptün ile karşıt açı oluşturduğu için 9 Ağustos'ta da devam ediyor olacak. Plüto bir bireyin zihinsel sağlığını anlamaya çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken gezegenlerden bir tanesidir. Merkür'ün Plüto ile 150°'lik açı yapması, duygusal sağlığınız ve yaşama katılmanın güvenliliği ya da geri çekilip kenardan izlemenin daha iyi olup olmadığı konularında endişe duyabileceğinizi gösterir.

Plüto aynı zamanda bir tutku gezegenidir ve bu nedenle diğer insanların size yapmanız gerekenleri söylemesinden hoşlanmayabilirsiniz. Son olarak bir zihinsel sağlık gezegeni olarak Plüto anlamak için bilinçaltınızın derinliklerine inme ihtiyacını temsil eder. Dolayısıyla Merkür geri giden Plüto ile 150°'lik açı oluşturduğunda sağlığınıza zarar verecek şekilde bazı eski durumları veya üzüntüleri tekrar gündeme getiriyor olabilirsiniz. Aslında temelde tüm bunları bırakma zamanıdır.

Aynı zamanda Venüs'ün günün ilerleyen saatlerinde geri giden Neptün ile karşıt açı oluşturması da kozmik bir şakadır. Karşıtlık açısı bırakma ihtiyacını temsil eder. Yine de geri giden Neptün söz konusu olduğunda neyi bırakacağınızı bilemeyebilirsiniz. Burada anahtar ilişkilere bakmaktır. Bu ilişkiler başkalarıyla veya kendinizle olan ilişkiniz olabilir. Venüs Başak'tayken günlük rutininizi yeniden değerlendirmeniz gerekir. İhtiyaçlarınıza dikkat ediyor musunuz? Ayrıca Venüs Başak'tayken kendinize karşı saygılı davranmanız gerekir. Hayata sağlıklı bir şekilde yaklaşmak için bazı şeyleri yeterince yapıyor musunuz?

Bazen Neptün aldatma perdesini açar ve böylece perdenin arkasında gerçekte ne olduğunu görebilirsiniz. Bugün gerçekleşebilecek şanslı durum başkalarının sizi aldatmasına izin vermek yerine, sonunda onlardan ve onların aldatmalarından kurtulabileceğinizdir. Ve insanların sizi gaza getirdiği yerde sonunda onlara karşı durabilir ve onlara kim olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Genellikle Merkür Jüpiter'le herhangi bir açı oluşturduğunda olaylara iyimserlikle yaklaşabilirsiniz. Ama 10 Ağustos’ta durum biraz farklı. Son birkaç gün içinde diğer insanlara güvenip güvenemeyeceğinizi bilmiyordunuz. İnsanlar topladığınız bilgileri hiçe saymış olabilir. Merkür geri giden Jüpiter ile karşıt açı oluşturduğunda bu insanları çok fazla düşünmeye bile başlayabilirsiniz. Aynı durumları kafanızda tekrar tekrar düşünmeye devam edebilirsiniz. Ancak bu açının bir karşıtlık olması aynı zamanda yapılacak en iyi şeyin onların yorumlarını bırakıp kendi hayatınıza devam etmek olduğu anlamına da gelir.

Merkür'ün Başak burcuna girmesinden ve Venüs'ün 11 Ağustos'ta geri giden Plüto ile üçgen açı oluşturmasından önce Mars'ın Ay Düğümleri Ekseni ile kare açı oluşturması büyüleyicidir. Son birkaç gündür özellikle değer sisteminizle ilgili olan bilgileri yeniden değerlendiriyorsunuz. Ayrıca gerçeğin ne olduğunu anlamakla da uğraşıyorsunuz. İkizler burcundaki Kuzey Ay Düğümü ile aldığınız bilgileri düşünmeye başlayabilirsiniz. Ve Yay burcundaki Güney Ay Düğümü ile gelecek planları yapabilmek için bu bilgiyi kullanmanın yollarını bulabilirsiniz.

Merkür yönettiği burç olan Başak burcuna girdiğinde olayları anlamak daha kolay hale gelir. Düşüncelerinizi organize edebilirsiniz. Hayatta nasıl ilerlemek istediğinizi bilirsiniz. Çözüm bulmak için durumları analiz edebilirsiniz. Sorunların nasıl ortaya çıkabileceğini bile bilirsiniz ve böylece sorunları daha ortaya çıkmadan durdurabilirsiniz.

Ayrıca Venüs Plüto ile üçgen açı yaptığında kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Başarılı olma konusunda hırs yapabilirsiniz. Ve hayatta nereye gitmek istediğinizi bilirsiniz. Bir şeyleri anlayarak yeni planlar geliştirebilirsiniz. Hatta inanılmaz derecede destekleyici bir ilişkiyi kendinize çekebilirsiniz.
13 Ağustos'ta Mars Satürn ile 150°’lik ve Merkür Ceres ile kare açı yaptığından özellikle evinizle ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmeniz önemlidir.

Pek çok insan bunu bilmiyor ya da unutuyor ancak Satürn ekimi ve tarımı da yönetiyor. Veya bunu ifade etmenin başka bir yolu Satürn'ün ekili tarım alanlarını yönetmesidir. Bu Mars Satürn ile 150°'lik açı yaptığında bahçenizin nasıl büyüdüğüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu mecazi veya fiziksel olabilir. Vücudunuza iyi bakmaya çalışabilirsiniz. Belki de Mars Başak burcunda olduğu için günlük rutininizde ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Ya da belki de hayatınızda diğer insanların ihtiyaçlarınıza müdahale edemeyeceği bazı sınırlar koymak isteyebilirsiniz. Veya peyzajınızda bazı değişiklikler yapmanın ve hatta evinizi güzelleştirmenin zamanının geldiğine karar verebilirsiniz.

Ceres aynı zamanda çevreyi de temsil eder. Bu nedenle Merkür günün ilerleyen saatlerinde Ceres ile kare açı yaptığında evinizi ve nasıl görünmesini istediğinizi düşünmek önemlidir. Merkür aynı zamanda Başak burcundadır ve bu da evinizdeki işleri basitleştirmek için iyi bir zaman olduğunu gösterir. Ve size hizmet etmeye devam edip etmediğini görmek açısından günlük rutininizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. Özellikle Ceres İkizler burcundayken ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, özellikle sağlığınızla ilgili olanlar, sizin için neyin önemli olduğunu diğer insanlara bildirmeniz gerekebilir. Ayrıca hayatınızda oluşturduğunuz sınırların başkalarıyla daha iyi ilişkiler kurmanıza yardımcı olduğunu da fark edebilirsiniz.

14 Ağustos'ta Venüs geri giden Jüpiter ile 150°'lik açı oluştururken, hayatınızda neyin önemli olduğunu yeniden değerlendirmeye ve belirlemeye devam edebilirsiniz. Sınırlarınızı korumazsanız başkaları sizden faydalanabilir. Ve Jüpiter Kova'dayken, özellikle de Jüpiter Kova'da geri giderken sınırları korumak kolay bir şey değildir. Ancak durumlar şu anda akış halindedir. Verdiğiniz bazı taahhütler nedeniyle çok fazla enerji harcayabilirsiniz. Veya sizden daha fazla taahhütte bulunmanız istenebilir. Ancak daha fazla taahhütte bulunmanın zamanı değil çünkü bunları takip etmekte zorlanabilirsiniz.

15 Ağustos'ta Merkür Ay Düğümü Ekseni ile kare açı yaptığında geçmiş olayları düşünmeniz ve bu bilgileri şimdi hayatınızda nasıl kullanacağınızı belirlemeniz için iyi bir zamandır. Kuzey Ay Düğümü İkizler burcunda olduğundan diğer insanlarla belki bir arkadaşla ya da bir terapistle konuşmak size oldukça yardımcı olabilir. Sohbet yoluyla hayatınızdaki bazı geçmiş olaylarda hala değer bulurken bırakma ve devam etme ihtiyacını da dengeleyebilirsiniz.

16 Ağustos'ta Venüs Terazi burcuna girecek ve Merkür günün ilerleyen saatlerinde geri giden Satürn ile 150°'lik açı yapacak.

Genellikle Venüs bir ihtiras burcu olarak düşünülür. Ve Venüs bir toprak burcu olan Boğa burcunda olduğunda doğanızın ihtiraslı tarafını temsil eder. Ancak Venüs aynı zamanda bir hava burcu olan Terazi'yi de yönetir. Yani Venüs Terazi'deyken hayatın adil olmasıyla daha çok ilgilenirsiniz. Herkese karşı saygıyla davranıldığını görmek istersiniz. Kimsenin incinmesini istemezsiniz. Yine de kendinize veya başkalarına adil olmayan şeylerin yapıldığını görürseniz çok öfkelenirsiniz ve bu adaletsizliğin intikamını almak veya olmasını engellemek için harekete geçmeye istekli olursunuz.

Günün ilerleyen saatlerinde Merkür geri giden Satürn ile 150°'lik açı yaptığında eğer diğer insanlar haksız muamele hakkında söyleyeceklerinizi duymak istemiyorlarsa onlar sizi duyana kadar onlarla iletişim kurmaya devam edeceğinizi göreceksiniz. Ya da sadece uzaklaşın. Başkalarıyla iletişim kurarken biraz dikkatli olun.

Merkür Satürn'le herhangi bir açıyı oluşturduğunda biraz fazla yargılayıcı olma eğilimi vardır. Bu nedenle iletişim tarzınızda çok fazla eleştirel değil ama daha hukuki olmak önemlidir.

Hem Mars hem de Merkür birbirleriyle kavuşum oluşturmadan önce geri giden Kayron ile 150°'lik açı oluşturacağından 150°'lik açılar 18 Ağustos'ta da devam edecek.

Kayron kendi kendini iyileştirmeyi temsil ederken aynı zamanda kendi kendine verilen zararı da temsil edebilir. Ek olarak Kayron iyileşerek hayatınıza devam edebilmeniz için acı verici durumlardan bir şeyler öğrenmeniz ve büyümeniz gerektiğini gösterebilir.

Mars geri giden Kayron ile 150°'lik açıyı oluştururken hissettiğiniz üzüntünün hala orada olduğunu düşünerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Veya harekete geçmek ve üzüntüyü bırakmak için motive olabilirsiniz. Ancak temelinizin sağlam bir zeminde olduğundan ve olumlu adımlar attığınızdan emin olmak için yavaş hareket etmeniz gerekir.

Merkür geri giden Kayron ile 150°'lik açıya doğru hareket ederken hissettiğiniz acıyı bırakabilmek için acınız hakkında konuşmanız gerekebilir. Neler yaşadığınızı ve bunlarla hayatınıza nasıl devam edebileceğinizi anlamalısınız. Hatta bakış açınızı biraz değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.
Merkür ve Mars bu kavuşumu oluşturduğunda hayatınızdaki olasılıkları göz önünde bulundurarak ve hatta bu olasılıkları güvendiğiniz insanlarla tartışarak ilerleyebileceğinizi fark edebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntılı duruma takılıp kalmanıza ve kendinizi başarısızlığa hazırlamanıza gerek yok. Bunun yerine kendinizi başarılı olmak için motive edebilirsiniz.

Uranüs'ün 19 Ağustos'ta olduğu gibi geri hareketine başladığını her zaman fark edemezsiniz. Bir yandan dünyanın biraz yavaşladığını hissedersiniz, öte yandan çevrenizde meydana gelen beklenmedik durumları görürsünüz. Belki de en büyük şey bazı olayların tekrar ediyormuş gibi görünmesi ve sizin bunu nasıl yorumlayacağınızı tam olarak bilmiyor olmanızdır. Bu nedenle 18 Ocak 2022'de Uranüs ileri hareketine başlayana kadar hayatınızda tekrar ediyormuş gibi görünen ve bir déjà vu hissi yaratan durumlara dikkat edin. Gelecek yıl hayatınızı çok daha iyi anlamanıza yardımcı olabilecek geçmişten gelen durumların yankılarını yaşıyor olabilirsiniz.

20 Ağustos'ta Uranüs geri gitmeye başladıktan kısa bir süre sonra Merkür geri giden Uranüs ile ve günün ilerleyen saatlerinde de Venüs Ceres ile üçgen açı yapacaklar.

Merkür geri giden Uranüs ile üçgen açı yaptığında duymayı beklemediğiniz birçok bilgiyi almaya başlayabilirsiniz. Normalde bu yeni bir bilgidir. Ancak Uranüs geri gidiyor olduğu için bu bilgilerin çoğu geçmişinizden olaylar veya kişilerle ilgilidir. Bu nedenle bazı eski sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca durumlara nasıl yaklaştığınız konusunda da değişiklik yapabilirsiniz. Hatta aradığınız ve hala ihtiyacınız olan bazı eski evrakları bile bulabilirsiniz.
Venüs Ceres ile üçgen açı yaptığında geçmişinizden insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ve onları evinize kabul etmekten mutluluk duyabilirsiniz. Ayrıca evinizin rahat ve konforlu olduğundan emin olmak isteyebilirsiniz. Ve yeniden dekore etme zamanının geldiğine karar verebilirsiniz. Ya da sonunda bazı geçmiş tasarım fikirlerinizi uygulamak için gerekli zamanı bulabilirsiniz.

Dolunay oluşmadan önce Mars geri giden Uranüs ile üçgen açı yapacağı için eski fikirlerinizi uygulamak 22 Ağustos'ta işe yarayabilir. Ve Güneş Dolunayın meydana geldiği günün ilerleyen saatlerinde Başak burcuna geçiş yapacak.

Mars geri giden Uranüs ile üçgen açı yaptığında çok fazla enerjik olabilirsiniz. Risk almak ve hatta yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Ve geçmişinizden önemli olan bir şey varsa o eski şeyleri de dahil edebilecek değişiklikleri nasıl yapacağınızı bilirsiniz. Mars Başak'tayken hayatınızı kolaylaştırmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca dolapları temizleyebilir ve artık önemli olmayan eşyaları atabilirsiniz. Güneş, Dolunay meydana geldikten kısa bir süre sonra yeni bir burca girmeye hazırlanırken Ay boşlukta kalacak ve bu durum da çöpleri temizleme isteğini destekleyecek.

Bu Dolunay sırasında Güneş Aslan ve Ay Kova burcundadır. Ay Jüpiter ile kavuştuğu için hayattaki koşullar hakkında iyimserlik hissedersiniz. Ama aynı zamanda belki de bir süreliğine geri çekilmeyi tercih edersiniz çünkü Güneş 29 derecede Aslan burcunda ve daha önce de yazıldığı gibi bu Dolunay meydana geldikten sonra Ay elbette ki boşlukta kalacaktır. Bu nedenle hissettiğiniz iyimserliği alın ve Güneş Başak burcuna girmeye hazırlanırken bu enerjiyi yeni hedeflerinize ve rutin olarak yapmak istediğiniz şeylere kanalize edin.

Güneş Başak burcuna girdiğinde daha sorumlu olmanız gerektiğini hissedersiniz. Hayatı biraz daha kolaylaştıran ve beklediğinizden daha fazlasını başarmanızı sağlayan bir rutin oluşturmaya çalışırsınız.

23 Ağustos'ta Venüs geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında çok şey başarabileceğinizi düşünürsünüz. Ve yapabilirsiniz de. Ne istediğinizi ve istediğinizi hak ettiğinizi bilirsiniz. Herhangi bir plana göre hareket edecek disipline sahip olma durumu söz konusu olabilir. Aslına bakarsanız herhangi bir planınız yoksa bugün onları yapmaya başlamak için iyi bir gündür. Riskleri ve bu riskleri önlemek veya en aza indirmek için neler yapabileceğinizi de anlayabilirsiniz.

Ceres'in Kuzey Ay Düğümü ile kavuştuğu 24 Ağustos'ta risklerden kaçınmak da önemlidir. Ancak aynı zamanda çok dikkatli olmanız gerekecek çünkü Merkür günün ilerleyen saatlerinde Neptün ile karşıt açı oluşturacak.

Kuzey Ay Düğümü gitmek istediğiniz yeri temsil eder. İkizler burcundaki bu Düğüm ile çevrenizdeki dünyayı anlamak istersiniz. Ve Ceres bu Kuzey Ay Düğümü ile kavuştuğunda kimsenin sizi gitmeniz gerektiğini bildiğiniz yoldan ayırmasını istemezsiniz.

Merkür geri giden Neptün ile karşıt açı oluşturduğunda başkalarının söylediklerine çok dikkat etmeniz gerekebilir. Neptün genellikle meseleleri bulanıklaştırdığından karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri elde edemeyebilirsiniz. Bunun yerine birçok insanın ya tamamen yalan söylediğini ya da kasten ihtiyacınız olan bilgileri sakladığını görebilirsiniz. Ya da daha kötüsü gerçekte söyleneni değil de duymak istediğinizi duyuyor olabilirsiniz. Yapabileceğiniz en iyi şey herhangi bir karar almadan veya taahhütte bulunmadan önce başkalarının söylediklerini dinlemektir.

26 Ağustos'ta Venüs geri giden Kayron ile karşıt açı oluşturduğunda yaşantınıza devam etmek istersiniz. Acının, üzüntünün içinde sıkışıp kalmak istemezsiniz. Ve bir saat sonra Merkür geri giden Plüto ile üçgen açı oluşturacağı için ilerlemek daha kolay hale gelecektir.

Venüs geri giden Kayron ile karşıt açı oluşturduğunda diğer insanlarla sorun yaşamayı istemezsiniz. Aynı zamanda kendi ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak kadar diğer insanları memnun etmeye çalışırsanız, sorunlardan kaçınamayacağınızı anlamanız gerekir. Aslına bakarsanız başkalarını çok fazla memnun etmeye çalışırsanız kendinizi hüsrana uğramış halde bulabilirsiniz. Temel olarak bu vücudunuzun kendinize bakmadığınızı söyleme şeklidir.

Merkür geri giden Plüto ile üçgen açı yaptığında başkalarını memnun etmek adına söylediklerinize dikkat etmeniz gerekir. Yerinizde durmaya çalışırsınız ve kendiniz dahil her şeyi ciddiye alırsınız. Diğer insanlar inatçı olduğunuzu düşünse de gerçek şu ki yapmanız gerekenler ve ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda kararlı davranırsınız.

27 Ağustos'ta Merkür geri giden Jüpiter ile 150°'lik açı oluşturduğundan bazı hedeflerinizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. Yaptığınız taahhütleri gözden geçirin. Çok fazla zamanınızı alıp almadıklarına bakın. Belki de çok fazla şeyle uğraşıyor olabilirsiniz. Veya belki de başkalarına yetki vermenin yollarını bulmanız gerekebilir. Sadece verdiğiniz bilgilere dikkat edin. Çünkü çok fazla bilgi vermek istemeyebilirsiniz.

28 Ağustos
'ta Venüs geri giden Uranüs ile 150°'lik açı yaptığında finansal sorunlar olabilir. Özellikle evle ilgili durumlarla uğraşırken bazı beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. Ayrıca beklediğiniz gibi gitmediği için ilişkilerde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz.

30 Ağustos'ta Merkür Terazi burcuna girerken hayatınızdaki insanları düşünebilirsiniz. Hali hazırdaki ilişkilerin akıbetini merak edebilirsiniz. Bir süredir konuşmadığınız insanlarla iletişim kurmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Yaşamınızdaki değerlerinizi yeniden gözden geçirerek günlük hayatınıza karşı olan yaklaşımınızda ayarlamalar yapmaya devam ettikçe, ilişkilerin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.


Misty Kuceris ©2021
mistykuceris.com

Çeviren: Belgin Avunduk


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön