Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

2018 ağustos ayı astroloji yorumu, astroloji ağustos ayı yorumları, ağustos ayı önemli olayları, ağustos ayı önemli enerji noktaları, ağustos ayı astroloji, ağustos astroloji yorumları 2018, ağustos ayı astrolojik yorumlar

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 964
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 113 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 03 Ağu, 21:28

Resim

Ağustos Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

2018 Ağustos Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

# 7 Ağustos 2018’de Boğa’daki Uranüs geri gitmeye başlayacak. 6 Kasım 2018’de Koç burcuna geri dönecek.

# 11 Ağustos 2018’de Ay ve Güneş Aslan burcundayken Parçalı Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu yılın son tutulması olacak.

# 19 Ağustos 2018’de Aslan’daki Merkür ileri gitmeye başlayacak. Merkür 26 Temmuz 2018’de geri gitmeye başlamıştı.

# 19 Ağustos 2018’de Jüpiter geri giden Neptün’e üçgen açı yapacak. Bu serinin son üçgen açısı olacak. Bu açı ilk önce 2 Aralık 2017’de her iki gezegen de ileri giderken meydana gelmişti. İkinci kez 25 Mayıs 2018’de Jüpiter geri ve Neptün ileri giderken oluşmuştu.

# 26 Ağustos 2018’de Güneş Başak ve Ay Balık burcundayken Dolunay meydana gelecek.

# 27 Ağustos 2018’de Oğlak’taki Mars ileri gitmeye başlayacak. Mars 26 Haziran 2018’de Kova burcundayken geri gitmeye başlamıştı. 12 Ağustos 2018’de geri giderken Oğlak burcuna tekrar girmişti.

Ağustos 2018 ayı herhangi bir hatanın düzeltilmesi veya gerçekleşen olayların daha iyi anlaşılması için geçmişte meydana gelen durumlara geri döndüğünüz bir aydır. Ay başladığında hem Mars hem de Merkür geri giderken, Merkür Temmuz 2018’e geri götürecek bir üçlü açı dizisi başlatacaktır. Jüpiter Aralık 2017'de olan şeyleri yeniden değerlendirmenizi gerektiren üçlü dizinin son açısını meydana getirecek. Boğa burcundaki Uranüs geri gidecek ve Kasım 2018'e kadar, geçtiğimiz yedi yıl boyunca uğraştığınız Uranüs Koç enerjisine geri dönecek. Yılın son tutulması sırasındaki enerji yayılımı bilinçaltı zihninizi şu andaki durumunuzun gerçekliğini düşünmeye zorlayacaktır.

Ay başladığında geri giden Merkür 5 Ağustos’ta geri giden Pluto ile 150’lik açı meydana getirecek. Bu açı bu üçlü serinin ilkidir. Bu üçlü dizilere dikkat edilmesi önemlidir. Daha hızlı hareket eden bir gezegen ileri hareket ederken ve geri harekete başladığında ortaya çıkarlar. İlk ileri hareket sırasında gezegen bir veya daha fazla açıyı meydana getirir. Geri harekete başladığında aynı açıyı tekrar yapar. Gezegen ileri harekete tekrar geçtiğinde ise üçüncü açıyı yapar. İlk açı oluştuğunda bilinçli zihninize gelen enerjiyle ilgili bir şey vardır. İlk defa karşılaştığınız bu bilgi ile hiçbir şey yapamazsınız. İkinci kez oluştuğunda gezegenin geri gitme hareketinde olduğu zamandır. Bir kez daha bu enerjiyle “vurulursunuz’’ ve bu enerjiyi bir çeşit ders için kullanmanız gerekebilir ya da hayatınızdaki ilerleme için ihtiyaç duyduğunuz bir ipucunu verebilir. Bu açı üçüncü kez ortaya çıktığı zaman ise kişisel gelişiminizde bir adım atabilmeniz için gezegen sizin dikkatinizi çekmeye çalışır.

16 Temmuz 2018 ‘de ilk kez Merkür geri giden Pluto’ya 150’lik açı yaptığında ileri hareket etmekteydi. O zaman hayatınızda kişisel gücünüzü nasıl kullandığınızı düşünmelisiniz. İhtiyaçlarınızı başka insanlara ilettiniz mi? Diğer insanlar sizi manipüle etmeye çalıştı mı? Başkalarının sizi rahatsız hissettiğiniz durumlara sokmasına izin verdiniz mi? Bu açı 29 Ağustos 2018'de üçüncü kez gerçekleştiğinde ve Merkür ileri harekete geçtiğinde bu soruların çoğuna cevap verebileceksiniz.

Anahtar 150’lik açının hayatınızda ayarlamalar yapmanız gerektiği anlamına geldiğini hatırlamaktır. Gitmek istediğiniz yönü bildiğinizi sanırsınız ama bir şeyler ayağınıza dolanır. Dolambaçlı bir yoldan gitmek zorundasınız. Merkür ile Pluto arasında 150’lik açı oluştuğunda özellikle Merkür Aslan'dayken iletişim tarzınıza dikkat etmelisiniz. Çok fazla konuşabilir ve daha sonra bundan pişman olabilirsiniz çünkü sözleriniz size karşı kullanılabilir. Ya da diğer insanların sözlerini size karşı kullanarak hayatınızı kontrol etmeye çalıştıklarını görebilirsiniz.

Ceres geri giden Neptün ile karşıt açı yaptıktan birkaç saat sonra, geri giden Merkür geri giden Pluto ile 150’lik açı yaptığında sizi gerçeklerden uzak tutma isteği daha da şiddetlenir. Ceres işin içine dahil olduğunda genellikle uzlaşma konusunda istekli olursunuz. Ve Ceres Başak'ta olduğunda bunu basitçe yapmak istersiniz. Ama Ceres’in Neptün’le karşıt açı oluşturması, gerçeği başkalarından öğrenemeyeceğinizi gösterir. Ya pasif agresif teknikleri kullanırlar ya da yalan söylerler. Ne yaparsanız yapın ama, şu anda herhangi bir yasal sözleşme imzalamayın.

6 Ağustos’ta Venüs Terazi burcuna girecek ve geri giden Mars’la üçgen açı ve aynı anda geri giden Kayron’la karşıt açı yapmaya doğru ilerleyecek. Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcunda çok rahattır. Başkalarıyla çalışmak istersiniz. İlişkilerin önemini anlarsınız. Görüşmelere açık olursunuz. Fakat geri giden Kayron’la karşıt açı yaptığı için dikkatli olmanız gerekir. Önce kendi ihtiyaçlarınızı dikkate almak yerine başkalarının sorunlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz.

Venüs’ün geri giden Mars ile üçgen açı yapmak için yaklaşmaya başlaması iyi haberdir. Bu açı başkalarıyla çalışmanın yollarını bulmanıza yardımcı olacaktır. Ortak iyilik için çalışma arzusu vardır. Hedeflerinizi destekleyen sivil organizasyonlara bile katılabilirsiniz.

Normalde Uranüs’ün geri gitmeye başlaması çok önemli değildir. Fakat bugün yani 7 Ağustos’ta durum biraz farklı. Uranüs 15 Mayıs 2018’de Boğa burcuna girmişti. Şimdi Boğa burcunda sadece 2˚33’’ ilerledi. Temel olarak, Uranüs ilk kez yeni bir burca girdiğinde bu yeni burçta sadece birkaç derece ilerler ve eski burca son kez döner. Uranüs için bu ilk kısa zaman periyodunda yeni bir burç önümüzdeki yedi yıl içinde gerçekleşecek olan paradigma kaymasına bir giriş yapacağınız anlamına gelir. Bu nihai sonuç değil ama bir ipucudur.

Almış olabileceğiniz ipuçlarından bazıları ekonomik değişimlerde ve bitcoin (sanal para) gibi siber paranın artan kullanımında görülebilir. Başka bir paradigma kayma alanı ise insanların değer sistemlerini, kendilerininkini desteklemeyen diğerlerinin değerlerinden ayırma isteğinin çok güçlü bir şekilde görülmesidir.

Uranüs geri gitmeye başlayarak Koç burcuna geri dönecek ve önümüzdeki 84 yıl için Uranüs Koç burcundayken ortaya çıkan sorunların temizlenmesi konusunda son fırsatı verecektir. Geriye giderek hayatınızın son yedi yılını gözden geçirin ve çözmeniz gereken sorunları görmeye çalışın. Mümkünse Uranüs'ün 6 Kasım 2018'de Koç burcuna yeniden girmesinden önce yapın bunu.

8 Ağustos’ta Venüs geri giden Kayron ile karşıt açı yaptığında Venüs Terazi’de olduğu için kendi ihtiyaçlarınızın yanı sıra başkalarının ihtiyaçlarıyla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız veya yaşamakta olduğunuz herhangi bir acıyı aşmak istersiniz. Herhangi bir olumsuzluk istemezsiniz. Bu aslında iyileşmek için harika bir gün olabilir.

9 Ağustos’ta geri giden Merkür geri giden Neptün’e 150’lik, Venüs ise geri giden Uranüs’e 150’lik ve geri giden Satürn’e kare açı yapacak. Geri giden Merkür geri giden Neptün’e 150’lik açı yaptığında, bu açı serisinin ikinci açısı olacaktır. Bu açı ilk olarak 12 Temmuz 2018’de Merkür ileri giderken meydana gelmişti. Son kez 26 Ağustos 2018’de Merkür ileri giderken olacak.

150’lik açı ayarlamayı temsil ettiğinden, bu 150’lik açının ilk ortaya çıktığı Temmuz ayındaki hayalleriniz ve arzularınızla ilgili ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Belki de kendinize karşı dürüst değildiniz. Ya da belki de hayalleriniz çok gerçekçi değildi. Ya da daha da kötüsü, belki de kendi ilgi alanları olan fakat sizin ihtiyaçlarınızı gerçekten önemsemeyen diğer insanları dinlediniz.

Geri giden Merkür geri giden Neptün’le 150’lik açı yaptığında diğer insanları dinlerken kafanız karışmış olabilir. Düşüncelerinizi sıraya koymak zor olabilir. Bu zaman diliminde yapmanız gereken şey hayallerinizi yazıp değişeceklerini fark etmektir. Diğer insanlardan tavsiye almak için fazla zaman harcamayın. Bunun yerine kendi araştırmanızı yapın. Mümkün olduğunca esnek olun ve şu anda herhangi bir kararda kilitlenmeyin.

Günün ilerleyen saatlerinde Venüs geri giden Uranüs ile 150’lik bir açı yapacak. Bazı hayalleriniz etik standartlarınıza uymuyor olabilir. Ayrıca değer verdiğiniz şeyleri sorgulamanızı sağlayacak yeni bir bilgi akışı elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan bile size karşı saldırı geldiğini hissedebilirsiniz. Sadece kendi düşüncelerinizi koruyun ve büyük kararlar vermeden önce beklemeye devam edin.

Venüs geri giden Satürn’e kare açı yaptığında eleştirildiğinizi düşünmeye devam edersiniz. Diğer insanlar sizin kurallarınıza göre değil de onların kurallarına göre oynamanızı istiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Onlarla iletişim kurmaya çalışırsınız ancak sizi dinlemek istemeyebilirler.

11 Ağustos’ta Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşmeden iki saat kadar önce geri giden Merkür Jüpiter'e kare açı yapacaktır. Bir kere daha Merkür bir üçlü seri açısı yapacaktır. İlk kez 9 Temmuz 2018 de Merkür ileri ve Jüpiter geri giderken olmuştu. Son kez ise 28 Ağustos 2018’de hem Merkür hem de Jüpiter ileri giderken oluşacaktır.

Merkür Temmuz 2018’de Jüpiter ile ilk kare açıyı yaptığında çok hızlı kararlar almış ve çok fazla taahhütte bulunmuş olabilirsiniz. Bunun nedeni Merkür Jüpiter'e kare açı yaptığında zihninizin çok hızlı çalışması ve ya kavramları çok iyi anlamanız ya da düşüncelerinize ayak uyduramadığınız için odaklanamamanız olabilir.

Şimdi geri giden Merkür’ün Jüpiter’e kare açı yapmasıyla bazı taahhütlerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekir. Belki de biraz geri çekilip daha az şey yapmalısınız. Veya gelecekteki bazı planları geliştirmek ve gezegenlerin her ikisinin de ileri hareket ettiği 28 Ağustos 2018'de uygulayabileceğiniz bazı hedefler belirlemek için bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

Yılın son tutulması meydana geldiğinde geri giden Merkür’ün Jüpiter ile yaptığı kare açının enerjisini hissedeceksiniz. Çünkü bu Kısmi Güneş Tutulması geri giden Merkür ile kavuşacaktır. Ayrıca bu kavuşum geri giden Neptün ve Pluto ile 150’ lik açı yaptığından Yod açı kalıbı oluşacaktır.

Bu tutulma sırasında ilişkilerinize çok dikkat edin. İhtiyaçlarınızı iletmede zorluk olduğunu görebilirsiniz. Ek olarak aldığınız bilgiler doğru olmayabilir çünkü tutulma geri giden Neptün ve geri giden Pluto ile 150’lik açı yaparak bir Yod oluşturacaktır. İnsanların bilgiyi doğru olarak kullanmadıklarını veya sizi kontrol etmeye ve manipüle etmeye çalıştıklarını düşünebilirsiniz. İnanç sistemlerinize bağlı kalmalısınız. İnsanlar size inanç sisteminizi desteklemeyen bir şey söylerse, bunları araştırın. Doğruyu söylüyor olabilirler ve sizin kendi inançlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Ya da belki de sadece bilgiyi çarpıttıkları için gerçeklere ulaşamıyor da olabilirsiniz.

12 Ağustos’ta Mars geri giderken tekrar Oğlak burcuna girecek. 26 Haziran 2018’de Kova burcunda geri gitmeye başlamıştı. Mars her iki yılda bir yaklaşık 8 hafta kadar geri gider. Kova burcunda geri giderken derneklerinizi, özellikle sosyal organizasyonları olanları, gözden geçirmeniz gerekiyordu. Bildiklerinizle ilgili olarak sosyal medyada neler olduğunu da incelemelisiniz. Mars Oğlak burcuna tekrar girdiğinde bu sosyal bilgilerin işyerinizi veya iş yeteneklerinizi etkileyip etkilemediğini belirlemek isteyebilirsiniz.

Ayrıca iş durumunuzu yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yanlış meslekte olduğunuzu fark edebilir ve yeni bir kariyer hakkında düşünmeye karar verebilirsiniz. Bu iş avına çıkma zamanı değil ama, özgeçmişinizi güncellemenin zamanıdır.

13 Ağustos’ta Ceres’in geri giden Pluto’ya yaptığı üçgen açı da önemlidir. Mevcut iş pozisyonunuzu incelerken işyerinizin hoşunuza gitmeyen bir ortam olup olmadığını belirlemek isteyebilirsiniz. Yaptığınız şeyden hoşlanmanıza rağmen, birlikte çalıştığınız insanlardan hoşlanmayabilirsiniz.

Ceres geri giden Pluto ile üçgen açı yaptığında hayatta yaptığınız seçimler hakkında oldukça iyi hissedersiniz. Ceres ve Pluto'nun simbiyotik bir ilişkisi vardır. Ceres uzlaşma ihtiyacını temsil eder. Geri giden Pluto bazen sadece izin istemeksizin bir şeyler almak istediğinizi gösterir. Ceres geri giden Pluto ile üçgen açı yaptığına izin istemenizin önemini anlarsınız. Başkalarının yardımına ihtiyacınız olduğunu görürsünüz. Her şeyi yalnız yapamazsınız.

19 Ağustos’ta Aslan burcundaki Merkür durarak ileri harekete geçecektir. 26 Temmuz 2018’de geri gitmeye başlamıştı. Merkür geri giderken arka planda kalmanın daha iyi olduğuna karar vermiş olabilirsiniz. Çok sık sahnede olduğunuzu hissedebilirsiniz. Ya da belki de sizi şaşırtan bir deneyim olabilir. Merkür durağandan ileri harekete döndüğünde başkalarıyla iletişim kurabileceğinizi ve tekrar sahnede olabileceğinizi düşünürsünüz. Yaşadığınız her türlü çekingenlik biter.

19 Ağustos’ta Jüpiter geri giden Neptün’le üçgen açı yaptığında bu açı serisinin son açısı olacaktır. Serinin ilk açısı her iki gezegenin de ileri olduğu 2 Aralık 2017’de gerçekleşmişti. 25 Mayıs 2018'de ikinci kez meydana geldiğinde Jüpiter geri ve Neptün ileri gitmekteydi.

Jüpiter’in Neptün’le ilk üçgen açıyı yaptığı Aralık 2017'de tüm sınırların sizin lehinize olmadığını fark etmişsinizdir. Bu sınırların ötesine geçme ihtiyacını hissetmiş olabilirsiniz, özellikle de başkası tarafından dayatılanlar konusunda. Ayrıca hedeflerinize doğru ilerlemek için hayallerinizi de anlama ihtiyacınız vardı.

Mayıs 2018’de Jüpiter geri giderken Neptün’le ikinci üçgen açıyı meydana getirdi. O zaman hedeflerinizi yeniden değerlendirmek ve hayallerinizi ve arzularınızı nasıl eşleştirdiğinizi görmek önemliydi.

Önceki zaman dilimlerinde bunu yaptıysanız artık hedeflerinizi uygulamak için gerçekçi yollar bulmaya hazırsınızdır. Bu uzun vadeli bir stratejiyi gözden geçirmek veya geliştirmek için harika bir dönemdir. Dönüm noktalarınıza bir tarih koyarak hedeflerinize ulaşmayı daha kolay hale getirebilirsiniz.

22 Ağustos’ta Venüs geri giden Neptün’le 150’lik açı yaptığında kafanız karışabilir. Venüs ve Neptün bir açı yaptığında hayallerinizi bulma arzunuz vardır. Ancak açı bir 150’lik olduğunda kendi değer sisteminizle kolayca bir karışıklık içine düşebilirsiniz. Ya da başka birinin hayal dünyasına çekilebilir ve istediğiniz şeyin gerçek olmadığını anlayabilirsiniz. Bu taahhüt gerektiren bir şey yapmak için uygun bir gün değildir. Gördüğünüz şey gerçekten orada olan şey olmayabilir. Sadece istediklerinizi görebilirsiniz durumun gerçekliğini değil.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna girecek. Güneş Başak'ta olduğunda günlük rutininize dikkat etmek istersiniz. Beklenmedik müdahalede bulunulmasını istemezsiniz. Hayatınızda neler olup bittiğini bilmek istersiniz.

Bu ilginç bir zaman aralığı olacak. Güneş geri giden Uranüs ve geri giden Satürn’e üçgen açı yapacak. Bu ise büyük toprak üçgeni enerjisi yaratacak. Beklenmeyen durumlar meydana gelse de bu durumları yaşamınıza dahil etmenin bir yolunu bulabileceksiniz. Aynı zamanda Güneş’in de geri giden Kayron ile karşıt açı yapması hayatınıza beklenmedik şeyleri almanız ihtimaline karşı dikkatli olmanız gerektiğini belirtir. Çok hızlı hareket etmeniz yaralanmalara neden olabilir. Bu dönemde ihtiyatlı olmalısınız.

26 Ağustos’ta Güneş Başak’ta, Ay Balık’tayken Dolunay meydana gelecek. Daha sonra Merkür geri giden Neptün’le 150’lik açı yaparken Venüs de geri giden Pluto ile kare açı yapacak. Dolunay ile hayatınıza yeni durumların nasıl dahil edileceğini anlamak istersiniz, özellikle de Ay geri giden Uranüs’le 60’lık, Güneş de geri giden Uranüs’le üçgen açı oluştururken. Doğru sınırlara sahip olduğunuzu bilmeniz önemlidir. Bu hayattaki yeni durumlara uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Venüs geri giden Pluto ile kare açı oluşturduğunda yapmak istediğiniz herhangi bir eylem için bilinçdışı motivasyonlarınızı değerlendirebilirsiniz. Bu ayrıca hayatınızdaki yeni durumlara uyum sağlamanıza da yardımcı olabilir. Aynı zamanda diğer insanlara çok dikkat etmelisiniz. Sizi yapmak istemediğiniz bir şeyi yapmaya yönlendirmelerine izin vermeyin.

Merkür geri giden Neptün’le 150’lik açı yaptığında kendi ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmadan diğer insanları memnun etmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün geri giden Neptün’le yaptığı bu 150’lik açı bu üçlü serinin son açısıdır. İlk açı 12 Temmuz 2018’de Merkür ileri giderken, ikinci açı da 9 Ağustos 2018’de Merkür geri giderken meydana gelmişti.

Merkür geri giden Neptün ile 150’lik açı oluşturduğunda önümüzdeki şeyleri net bir şekilde görmek zordur. İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olamayabilirsiniz. Diğer insanlar ya sizden bilgi almazlar ya da sizi aldatırlar. Her ne olursa olsun dikkatli bir şekilde ilerlemek gerekir. Herhangi bir sözleşme imzalamayın ve hiçbir taahhütte bulunmayın.

27 Ağustos’ta Oğlak’taki Mars ileri gitmek üzere durağanlaşacaktır. 26 Haziran 2018’de Kova burcundayken geri gitmeye başlamıştı. 12 Ağustos’ta geri giderken tekrar Oğlak burcuna girmişti.

Son birkaç hafta boyunca özellikle işyerinde sosyal bilgilerin sizi nasıl etkilediğini yeniden değerlendiriyor olabilirsiniz. Belki de yeni bir iş bulmayı ya da kariyerinizi değiştirmeyi düşündünüz. Eğer geriye dönük olarak özgeçmişinizi güncellediyseniz şimdi özgeçmişinizi göndermek ve yeni işi başvurusunda bulunmak için harika bir zamandır.

28 Ağustos’ta Merkür Jüpiter’le kare açı yaptığında her şeyi yapabileceğinizi düşünürsünüz. Ama dikkatli olmanız gerekir. Bu üçgen açı kendi üçlüsünün son açısıdır. İlk kez 9 Temmuz 2018'de Merkür ileri ve Jüpiter geri giderken meydana gelmişti. İkinci kez 11 Ağustos 2018 Merkür geri ve Jüpiter ileri giderken oluşmuştu.

Temmuz 2018’deki ilk Merkür Jüpiter karesinde hayatınızda çok fazla taahhütte bulunduğunuz durumlar konusunda çok heyecanlanmış olabilirsiniz. İkinci açının meydana geldiği ve Merkür’ün geri harekette olduğu Ağustos başından beri bu taahhütlerin kendi yolunuzun önünde durduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Artık tekrar ileri hareket halinde olan Merkür ile yaşam tarzınızı desteklemeyen ya da yaşamdan zevk almanızı engelleyen her türlü taahhüdün kaldırılması zamanıdır. Ancak çok fazla konuşma eğilimi olduğundan davranışlarınızı haklı çıkarmaya çalışmayın. Nedenini açıklamaya çalışmadan hayatınızda önemli olanı yapmalısınız.

Ağustos ayı sona ererken Merkür 29 Ağustos’ta serinin son açısı olan geri giden Pluto ile 150’lik açı yapacak. Bu açıyı ilk defa 16 Temmuz 2018’de Merkür ileri hareket ederken yapmıştı. İkinci kez 5 Ağustos 2018’de geri giderken yapmıştı.

Hayatta ilerlemek isterken kendinizi boğulmuş hissedebilirsiniz. Diğer insanlar size yapacaklarınızı söylüyorsa hayatta ilerleyemezsiniz. Başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemeniz önemlidir. Hayatınıza devam etmenin ve kişisel gücünüzü hissetmenin bir yolunu bulmalısınız. Kişisel gücünüze odaklanmak kişisel gelişiminiz için ne yapmanız gerektiğini bulmanızı sağlar.


Misty Kuseris ©2018

http://mistykuceris.com/

Çeviren: Belgin Avunduk

http://astrolojidergisi.com/Aylik-Yorum.htm


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir