Akrep Kadını Akrep Erkeği

akrep kadını akrep erkeği, akrep kadını akrep erkeği aşk uyumu, akrep kadını akrep erkeği cinsel uyum, akrep kadını akrep erkeği ilişki uyumu, akrep kadını akrep erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile akrep erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını akrep erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve akrep erkeği ne kadar uyumludur? akrep kızı akrep erkeği arkadaşlığı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 33
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55

Akrep Kadını Akrep Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 10 Oca, 19:19

Resim

Akrep Kadını Akrep Erkeği

Akrep kadını Akrep erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını Akrep erkeği ile mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Akrep erkeği ilişkisi, Akrep kızı akrep erkeği arkadaşlığı, aşk ve evlilik?

Öncelikle akrep burcunun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği ve Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Akrep Kadını ve Akrep Erkeği Belirgin Sorunları: İletişim

Akrep Kadını Akrep Erkeği Genel Uyum Analizi

Akrep kadını ve Akrep erkeğinin bir araya gelmesi; özlemleri, hasretleri, beklentileri, arzu ve istekleri aynı olan iki insanın yürüdükleri yolda yaşamlarına birlikte devam etmeleri gibidir. Aynı yöne bakarlar, aynı şeyleri isterler, aynı şeyleri beğenirler…

Astrolojik özellikleri aynıdır. Uyum sorunu yaşamazlar. Tek yapmaları gereken zaman zaman her ikisinin de durgun sulara uzun süre tahammül etmekte zorlandıkları gerçeğini kabul ederek hareket etmeleridir.

Akrep Kadını Akrep Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

En büyük sorunları iletişimdir çünkü her ikisi de olaylara ve hayata aynı açıdan bakarlar. Sinirlendiklerinde her ikisi de sinirlenir. Birinin tahammül edemediğine diğeri de tahammül edemez. Bir anda her ikisi de birbirlerine sert tepki gösterebilir.

Sorunun kaynağı ise muhatap oldukları insanların kendisine yönelttikleri herşeyi daha fazlası ile karşı tarafa iade etme istekleridir. Kızarsan daha fazla kızar, öfkeyi tolere etmekte zorlanır. En iyi bildiği şey karşı taraftan kendisine yönelen enerjiyi alıp fazlasıyla karşı tarafa yöneltmektir. İyilik gördüğünde daha iyi olur, kötülük gördüğünde daha kötü olur. Değişmeyen yönü “Ya hep Ya hiç” tir.

Eğer bu yönlerinin farkına varıp hareket ederlerse istedikleri kadar birbirlerine kızsınlar sonucu çok güzel bir şekilde tatlıya bağlayacaktırlar. Üstelik fırtınanın sonunu birbirlerine daha sıkı sarılarak karşılarlar.

İnsanların kendilerine ve birlikte oldukları insanlara yapabilecekleri en büyük iyiliklerden biri kendi özelliklerini bilmeleri, hangi davranışı hangi nedenden dolayı gösterdiklerini, neden ve nasıl tepki verdiklerini öğrenmeleridir.

Astrolojik Etkiler ve İlk Tepki

Akrep burcu insanları aldıkları astrolojik etkilerden dolayı enerjileri yüksek insanlardır ve kendilerine yönelen hemen her hareketi analiz ederek hareket ederler. İma yolu ile dahi olsa bir hareketi, sözü ve bakışı olumsuz karşıladıklarında buna anında sert tepki gösterirler. Mantık “Ne kadar sert karşılarsan o kadar uzaklaştırırsın” olduğu için ilk tepkiler genelde karşı tarafı şaşırtacak kadar sert olur. Akrep kadınının ruhsal enerjisi Akrep erkeği gibi yüksek olduğu için tepkilerinde sadece duyu organları ile algınan tepkiler yoktur. Tepki verdiğinde bunu tüm ruhuyla yaptığını anlarsınız. İnsanları Akrep burcu karısında tedirgin eden de bu kısımdır.

Enerjisini karşı tarafa yönlendirdiğinde muhatabının kim olduğunun çok fazla önemi olmaz. Sevgili, aşık, eş, dost farketmez. Kırıcı ve yıldırıcıdır. Bu yönüyle akrep kadını ve akrep erkeği ile birliktelikler yıpratıcı olabilir. Akrep burcu insanları ile birliktelikler bu nedenle Yengeç ve Balık burcunun yaptığı gibi teslimiyet ve ruhsal sezgilerde derinlik gerektirir.

Aşk Birbirlerine Teslimiyet Getirebilir mi?

Akrep kadını ile Akrep erkeğinin bir araya geldiklerinde iletişim konusunda yaşadıkları sorunun nedeni de bu noktadır. Her ikisi de tümüyle birbirlerine teslim olmadıkları sürece rekabet devamlı olur. Aşk bu teslimiyeti sağlayacak kadar güçlü olmalıdır. Aşkın gücünü devam ettirmesi için de zaman zaman kendisini özlettirmesi ve değerinin hatırlanması gerekir. Kısa kopuşlar, ayrılıklar, kırgınlıklar Aşklarını her defasında bu nedenle sağlamlaştırır.

Önemli olan birbirlerini ve özelliklerini iyi bilmeleridir. Hassas noktalarını oturup mutlaka konuşmalı, hangi konularda sorun yaşıyorlarsa bu konuları gözden geçirerek tedbir almalıdırlar.

Akrep Kadını Akrep Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Akrep kadını da Akrep erkeği de kendi dünyalarında var olan hedefleri için sosyaldirler. Başkalarının ortaya koyduğu normlara pek uymazlar. Bu yönleri Kova burcu ile büyük benzerlikler gösterir. Yaşam onlar için öncelikle iç dünyalarında gerçekleşir. Dış boyutta yaptıkları, gündelik yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için gerekenlerdir.

Akrep kadını ile Akrep erkeği birlikte siyah, kahverengi ve turuncu tonların peşinde koşarlar. Uç noktalar, heyecan ve korku onlara tat verir. Gün batımından gün doğumuna, birlikte başbaşa kalabilecekleri ve farklı olanı hissedebilecekleri yerlerde güzel vakit geçirirler. Sonbahar onların kahverengi tonları ile duygularına zirve yaptıran mevsimdir.

Atkılarım, eldivenlerim ve kalbime ortak bir sen…

Akrep Kadını Akrep Erkeği Aşk ve Evlilik

Akrep kadını ile Akrep erkeği iletişim sorunlarını aşabilir ve aralarında görev dağılımı yapabilirlerse güzel değil harika bir ruhsal mutluluk yaşayabilirler. Dikkat edilmesi ve geliştirilmesi gereken en önemli nokta “empati” dir. Kendisi neden hoşlanmıyorsa karşı tarafta benzer şeylerden hoşlanmayacaktır. Kendisi neyi seviyorsa diğeri de onu sevecektir. Her ikisi de birbirlerine açılmayı ve konuşmayı bırakırlarsa sorun yaşanması kaçınılmazdır.

Önemli olan sorun olması değildir. İki akrep insanı bir araya geldiğinde mutlaka kırgınlıklar olacaktır. Asıl önemli olan sorun çıktığında bu sorunların ele alınış biçimidir. Sorun yüksek sesle bağırışmalar, hakaretler, kaba kuvvet ve itişmeler noktasına gelmeden konuşularak halledilebilmelidir. Taraflardan biri sinirlendiğinde “Ruhum dikkat et benimde akrep olduğumu unutma sakın” deyip diğerine sarılabilmelidir. Bunu yapacak derinlikte değilseniz hemen ortadan kaybolun ve sakinleşmesini bekleyin. Karşılık vermenin ne demek olduğunu ve sonuçlarını tecrübe etmiş olmalısınız.

Sizi hayatta sizin kadar anlayabilecek bir eş bulduğunuzda O’na iyi davranın. Kırsanız da ruhundan öpüp özür dilemesini bilin. Unutmayın siz O’na nasıl davranırsanız O’da size o şekilde davranacaktır. Birbirlerini besleyen sevginin değeri hiçbir şeyler ölçülemez.

Bunu Mutlaka Deneyin

Öfkelenin, sinirlenin ama bunu içinize atmayın. Bu yapacağınız en büyük hatalardan biri olacaktır. Haftanın bir gününü birbirinize karşı gerçekten hissettiklerinizi doğrudan söyleyebileceğiniz gün olarak seçin. O gün biri ne derse desin diğeri hiçbir şekilde müdahale etmesin. İçinden geçen herşeyi söylesin. Bunu sırayla yapın.

Bunu yapmak içinizde kin beslemekten daha iyidir. Enerjiniz tavan yapıp gerildiğinizde birlikte sokağa çıkıp yoruluncaya kadar yürüyün. Konuşmak zorunda değilsiniz. Sadece kuralları belirleyin ve uygulayın.

Akrep Kadını Akrep Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadını da Akrep erkeği de isteseler de istemeseler de Cinselliği birlikteliklerinin en önemli bölümünde tutmak zorundadırlar. Mars-Pluto etkisi siz istemeseniz de sizi buna mecbur bırakacaktır.

İki evli akrepten biri diğerine küsse dayanma gücü, cinsel enerjisini kontrol edebildiği noktaya kadardır. O noktaya geldiğinde yaşadıklarını unutup soluğu yatak odasında veya müsait bir yerde değil, olası herhangi bir yerde ve herhangi bir zaman diliminde diğer akrebin yanında alır.

Her burcun kendisini tatmin etme ve deşarj yolu farklıdır. Sizin en önemli deşarj noktanızın Cinsel yaşam olduğunu sakın unutmayın. Ne olursa olsun bu uyumunuzun bozulmasına asla izin vermeyin.

Akrep Kadını Akrep Erkeği Arkadaşlığı

Akrep kızı ile Akrep erkeğinin arkadaşlığı görülmeye değer kıskanılacak bir arkadaşlıktır. Ama ne yazık ki yaşayacakları sorunların ilk başında da kıskançlıklar gelir. Bir akrep diğer bir akreple arkadaşlık yaptığında artık O, sadece kendisine aittir. Yanına herhangi bir cisim izin almadan yaklaşmamalıdır. Bir başkası doğal olarak yanına gelip konuşacak ve onunla eğlenecek… Fişekler atılır, fırtınalar kopar, dalgalar kabarır, şimşekler çakar…

Sabır, akrep insanlarının kıskançlıkla imtihanında çoğu zaman devre dışı kalabilir. Kıskançlık doğal halinde sevgileri pekiştirebilir belki ama bilinçli yapıldığında Akrep kızı için de Akrep erkeği için de çok tehlikelidir. Daha da kötüsü taraflardan biri, bir kez kullandığında sonunu görmek zor olabilir.

Kıskançlıklar dışında iki akrebin arkadaşlıklarının nasıl olduğunu yakından gözlemlemeye çalışın. Siyahlar içerisinde etkileyici iki yaramaz çocuk gibidirler.

İlgili Konular


Akrep Erkeği Akrep Kadını: akrep-burcu-erkegi/akrep-erkegi-akrep-k ... 21213.html
Akrep Burcu Akrep Burcu Uyum Analizi: akrep-burcu-uyumu/akrep-burcu-akrep-bur ... 17973.html

Akrep Kadını Akrep Erkeği - 10 Ocak 2019
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön