Akrep Burcu Akrep Burcu Uyumu

akrep burcu akrep burcu uyumu, akrep ve akrep uyumu nasıldır? akrep ve akrep mutlu olabilir mi? akrep ve akrep uyumu, akrep erkeği akrep kadını cinsel uyumu,akrep kadını ile akrep erkeği anlaşabilir mi, akrep burcu erkeği kadını cinsel uyum, akrep akrep evliliği

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1018
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 171 kez
Teşekkür edildi: 158 kez
İletişim:

Akrep Burcu Akrep Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 23 May, 13:36

Akrep Burcu Akrep Burcu Uyumu
Resim

Akrep Burcu Akrep Burcu Uyumu - Korkutucu, dehşet ve çarpıcı. İki akrep burcu birlikteliği için yapılabilecek en iyi tarif olabilir. Eksi ile eksi veya artı ile artı kutpun bir arada bulunması ne demekse iki akrep burcunun bir arada bulunması da aynı demektir. Diğer hiçbir burçta benzer durumlar ortaya çıkmaz ancak iki akrebin hayatı paylaşması iki kayanın birbirine çarpıp tozlarının yağan yağmur suları ile yeniden bir bütün oluşturmasına benzer. Buna dayanabilecek gücünüz var mı?

Resim

İki akrep burcu iki dişil iki gizemli ve mistik unsur hiçbir burçta olmadığı kadar mutlu olabilir, gerçek manada ruh eşi olabilir ancak bunun gerçekleşmesi için çok fırtınalara göğüs germesi, şimşeklerden geçmesi, dikenli telleri aşması gerekir. Çünkü her ikisinde de aynı silahlar çekili ve her ikisi de birbirlerini çok iyi tanır.

Eğer her iki akrep burcu da büyük bir kabullenişle birbirlerini sevmişlerse ortaya çıkacak aşkı tarif etmek için yaşamanız gerekebilir. Mutlak sevgide kendinizi kaybedebilirsiniz bu noktaya ulaşmak için her ikisi de kendilerini terk edip bir bütün olmuşlardır. Bu noktaya ulaşmak için gerçek bir sevgi yeterlidir.

Küçük kusurları ve hataları görmezden gelip karşınızdaki akrebin de aslında tıpkı sizin gibi olduğunu bilmeniz yeterli. Evet aslında O'da sizi arıyordu. Biraz sabırla bu noktaya ulaşmak mümkün olabilir. İçinizdeki mutlak yalnızlığı doldurmak için aynı özelliklere sahip bir eşiniz var ve ister erkek ister kadın tek yapmanız gereken ona sımsıkı sarılmak ve ruhuna dokunmak olmalı.

Sen yokken ben bu tepelerde yalnızlık şarkıları bestelerdim
Yağmurun kokusunu içime çekip çiçekleri satır aralarına eklerdim
Gün batımına yakın içlenir ruhumun nefesine seni çekerdim
Kayan her yıldızı Sen bilir ay ışığında uzanan gölgeleri sen sanırdım.
İşte bu yüzden karanlığı ve gölgeleri hep daha çok sevdim ben.


Akrep Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Arasındaki Aşk Uyumu

İki akrep birbirlerini gördüğünde hemen tanırlar. Çünkü gözlerinden "Ben akrebim" sinyallerini en iyi gene diğer bir akrep çözer. İki gözün odaklanma anı kalp ritmini etkileyecek kadar yoğundur ve bu yoğunluğu sürekli hissetmek için tekrar tekrar bakma ihtiyacı hissederler. Eğer her ikisi de gerçek bir akrep etkisi altında ise bu karşılaşma kısa sürede kendisini yoğun bir duygu sağnağına bırakabilir.

Her ikisi de sahiplenicidir, her ikisi de yalnızlığı ve birlikte olmayı sever, gereksiz ayrıntılardan ve kalabalıklardan hoşlanmazlar. Yapacak başka bir şey yoksa yapılacak en iyi şeyi ruhsal manada birlikte olmayı tercih ederler. Kavga ederler, tartışırlar, restleşirler ama eğer gerçekten birbirlerini seviyorlarsa sonuç hiç değişmez göz yaşlarını birlikte silip birbirlerine sarılırlar.

Akrep Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Arasındaki Cinsel Uyum

Bunu tarif edebilmek için elektrik çarpmasının nasıl bir şey olduğunu da biliyor olmanız gerekir. Şiddetli, kesintisiz, tarifsiz, aksamadan, ateşli, yırtıcı, tahrik edici, doyumsuz, sanatsal, doyurucu... Her ikisi de cinsel yaşamı hayatın olmazsa olmazı görür. Bu yönleri eksik kaldığında her zaman hırçın, agrasif ve kırıcı olurlar. Bunu bildikleri için tereddütsüz ve istikrarlı bir cinsel yaşantıları olur. Bu onlar için bir gereksinim ve ihtiyaçtır. Deşarj olma ihtiyaçlarını özellikleri itibari ile sosyal yaşantıda karşılamadıkları için bu şekilde giderirler. Her ikisi de bunun bilincindedir ve bu konuda egoistlik yapmazlar.

Akrep Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Arasındaki İletişim Uyumu

Bilinen manada iletişimleri olumlu görünmeyecektir çünkü bir bakış, bir mimik hareketi, ses tonundaki değişim ve telepatik iletişim onlar için yeterli olacaktır. Enerjilerindeki yoğunluk zaman zaman onları birbirlerine karşı hırçın hale getirebilir, kırıcı ve zorlayıcı olabilirler, sistematik ve analitik bir oyunun içerisinde psikolojik harp tekniklerini birbirlerine karşı kullanabilirler ancak sonuçta deşarj olduklarında sığınacakları liman gene ruhların birbirlerine en yakın olduğu kavuşum anı olacaktır.

Akrep burcu insanları durgun sularda uzun süre yol olmakta garip bir şekilde sıkılırlar, sürekli mutlu olmaktan bile sıkılan bu burç insanları yaşamın tüm renklerini gene kendisi gibi olan diğer bir akrep burcu ile birlikte yaşamaktan doyumsuz zevk alırlar.

Eğer burç uyumlarında bir terslik yoksa ve her ikisi de akrep etkisi altında ise kavgadan hemen sonra kendilerini sarmaş dolaş görmek pekte zor olmaz.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.


www.akrep-burcu.com 23 Mayıs 2017
Analiz Siteye Aittir. İzinsiz veya Link Kullanmadan Alıntı Yapmayınız
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
elemor (Sal 23 May, 14:50)
Değerlendirme: 20%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Selvi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Akrep Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Selvi » Pzt 05 Kas, 12:10

Tek zayıf nokta iletişim. Uygun konumlar varsa dünya sizin olsa ne olmasa ne

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir