Akrep Kadını Yay Erkeği

akrep kadını yay erkeği, akrep kadını yay erkeği aşk uyumu, akrep kadını yay erkeği cinsel uyum, akrep kadını yay erkeği ilişki uyumu, akrep kadını yay erkeği evlilik uyumu, akrep kadını ile yay erkeği anlaşabilir mi, akrep kadını yay erkeği mutlu olabilir mi, akrep kadını ve yay erkeği ne kadar uyumludur? akrep yay arkadaşlığı, yay erkeği akrep kadını aşkı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Yay Erkeği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 08 Oca, 15:46

Resim

Akrep Kadını Yay Erkeği

Akrep kadını Yay erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep kadını ile Yay erkeği mutlu olabilir mi? İkisi ne kadar uyumludur? Akrep kadını ve Yay erkeği ilişkisi, Akrep kadını Yay burcu erkeği uyumu nasıldır? Akrep kızı yay erkeği arkadaşlığı, aşk ve evlilik uyumu nasıldır?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Genel özellikleri ile Akrep kadını Yay burcu erkeği uyumu

Akrep Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Yay Erkeği

Grubu: Ateş
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Jüpiter
Ev Konumu: 9. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: İnanç, Felsefe, Yüksek Eğitim ve Yolculuk

Akrep Kadını ve Yay Erkeği Belirgin Sorunları: İletişim, Sosyal Uyum ve Kıskançlıklar

Akrep Kadını Yay Erkeği Genel Uyum Analizi

Astrolojik özelliklerine baktığımızda hiçbir ortak noktalarının olmadığını görebiliriz. Akrep kadını ile Yay erkeği arasında olası sorunların en büyük sebebi de bu olacaktır. İlişkilerde tüm özelliklerin benzer olmasına gerek yok ancak birbirleri ile iletişim kurmalarını sağlayacak birkaç özelliğin benzer olması ilişkiyi daha yaşanır kılacaktır.

Doğum haritalarında uyumlu olmalarını sağlayacak etkiler yoksa ilişki boyunca şu manzara ile karşılaşılması muhtemeldir. Yay erkeği Akrep kadınını anlayacak derinliğe inemeyecek, Akrep kadını da Yay erkeği gibi yüzeye çıkıp O’na ayak uyduramayacaktır. Yay erkeği düşüncelerini doğrudan söyleyeceği için Akrep kadını kırılacak ve sert tepki gösterecek, Yay erkeği sürekli seyahat edecek Akrep kadını bir süre sonra evde kalmak isteyecektir.

Farklılıklara sabır ve anlayış gösterildiğinde birliktelikler yaşamı daha güzel kılabilir ancak iki insan yaşamlarını birleştirdiklerinde onları bir arada tutacak özellikler fazla değilse farklılıklarındaki güzellikleri keşfedinceye kadar yoğun br çatışma yaşanabilir. Evliliğin ilk yıllarında birbirlerine duydukları sevgi ilişkinin sürmesini sağlar ancak yıllar geçtikçe birbirlerine alışan çiftler daha kırıcı olmaya başlayabilirler.

Akrep kadını ile Yay erkeği aşk tükendiğinde birbirlerine tahammül edebilirler mi? Bunu yapabilmek için sevgiden ve aşktan öte ikisini birbirlerine bağlayacak özellikler gerekebilir.

Akrep Kadını Yay Erkeği, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep kadını ve Yay erkeği arasında yaşanacak sorunların başında iletişim gelecektir.

Akrep kadını az ve öz konuşur, Yay erkeği aklına geleni karşısındakini düşünmeden söyler
Akrep kadını sezgisel ve duygusaldır. Duygularını kontrol etmek için sert bir yüz iadesi kullanır. Bir insan konuşmadan da derdinin ne olduğunu anlar. Yay erkeği sözel ifadeye sahiptir. Herşeyi olduğu gibi yansıtır. Sözleri sert ve eleştirel olabilir.
Akrep kadını sevgi ve aşkta ilk hareketi karşıdan bekler. Beklentisi karşılanmadığında sessizliğe bürünür. Yay erkeği Akrep kadınının bu durumunu anlamayacaktır.

Yaşanması muhtemel ilk sorun Yay erkeğinin yapacağı ilk eleştiri ile patlak verebilir. Aslında buna eleştiri demekte çok doğru olmaz, Yay erkeği içinden geleni olduğu gibi söyleyen biridir. Akrep kadını söyleyiş tarzını kendisine yöneltilen bir saldırı şeklinde algılayıp hemen gardını alır ve aparkata başlar.

Çiftin uyumu, yaşayacakları tartışmayı nasıl sürükleyeceklerine, taraflardan birinin sabır gösterip sessiz kalmasına ve geri adım atmasına, sonrasında özür dileme süresinin ne kadar uzayacağına bağlıdır. Akrep kadını çok inatçı ve gururlu bir yapıya sahiptir. İlk adımı karşı taraftan bekleyecektir.

Yay erkeği, gerilmiş sinirlerini oku fırlatmadan önce gevşetebilir mi? Peki ya Akrep kadını Yay erkeğinin bitmek bilmeyen seyahatleri ve eve geç gelme taleplerini kıskanmadan anlayışla karşılayabilir mi?

Akrep Kadını Yay Erkeği, Sosyal Faaliyetler

Yay erkeği Akrep kadınına göre daha sosyaldir. Bulunduğu evin yolculuklarla ilgili olması uzun bir süre bir yerde kalmasını engelleyecektir. Her burcun doyum noktası farklıdır. Akrep kadını kendisini yalnızlıkta bulur ve yenilenir. Yay erkeği ise ne kadar çok yolculuk yaparsa o kadar rahatlar ve kendisini yenilenmiş hisseder.

Birlikteliklerinin ilk zamanlarında Akrep kadınının Yay erkeği ile birlikte yolculuk yapması, yaşamına ayrı bir renk katacaktır. Eğer bu noktada Akrep kadını Yay erkeğine uyum sağlayabilirse çifti bir arada tutabilecek güzel bir uyum noktası yakalanabilir.

Israrlar bu ilişkide yaralayıcı olabilir. Akrep kadını Yay erkeğinin bir yerlere gitme isteğine, Yay erkeği de Akrep kadınının evde kalmasına anlayış göstermeyi öğrenmelidirler.

Akrep Kadını Yay Erkeği Aşk ve Evlilik

Akrep kadını Yay burcu erkeği uyumu evlilikte mutluluk getirebilir mi? Akrep kadını Yay burcu erkeği aşk uyumu nasıldır? Yay erkeği akrep kadını aşkı uyum getirebilir mi?

Akrep kadını ile Yay erkeği birbirlerine aşık olduklarında ilişkinin evlilikle sonuçlanması zaman alabilir. Çünkü Yay erkeği istediği zaman istediği yere gidebilme ve istediğini yapabilme özgürlüğünün elinden alınmasına istemeden de olsa direnmeye çalışacaktır.

Evliliklerinde yaşanması muhtemel sorunlardan biri Akrep kadınının Yay erkeğinin sosyal yaşamı ve seyahatleri ile ilgili sorgularla başlayıp kıskançlık krizleri ile neticelenecek şüpheleri olacaktır. “Neden geciktin, telefonun neden kapalıydı, neden evde durmuyorsun, kimlerle birlikteydin…

Yay erkeğinin Akrep kadınının bu yönünü bilerek hareket etmesi sorunları büyük oranda çözecektir. Akrep kadını bir konuda şüphe duyduğunda dedektif gibi şüphesinin peşine düşer. İstediği sadakattir. Bu konudaki şüpheleri O’nu bambaşka bir insan haline getirecektir. Yay erkeği güven verdiği ve sadık kaldığı sürece rahat edebilir.

Akrep Kadını Yay Erkeği Arkadaşlığı

Yay erkeği akrep kadını aşkı uzun süreli uyum getirebilir mi?

Akrep kızı büyük ihtimalle Yay erkeğinden sivri dili nedeniyle uzak durmayı tercih edecektir. Yay erkeği Akrep kızından etkilenir ancak dilini tutamadığı için ona ulaşmak için tercih ettiği yöntemler Akrep kızı için cezbedici gelmeyecektir. Eğer iletişim konusunda doğum haritalarında uyum sağlayabilecekleri etkiler bulunuyorsa Yay erkeği ile Akrep kızı şehrin tüm sokaklarını keşfe çıkabilirler.

Yay erkeği dilini tuttuğu ve gizemini koruduğu, aklına gelen herşeyi söylemediği sürece Akrep kızı ile eğlenceli vakit geçirebilir. Yay erkeğinin, yanında bir koli bandı bulundurması işini büyük oranda kolaylaştıracaktır.

Akrep Kadını Yay Erkeği, Cinsel Uyum

Akrep kadınının astrolojik etkilerinden dolayı doğal olarak uyumlu olduğu bir alandır. Ancak bu uyumun sürekli hale gelebilmesi için ilk adımı her zaman Akrep kadınının atmaması gerekir. Akrep kadını tüm gizemi ile keşfedilmeyi bekler. O’na nasıl davranırsanız O, her zaman daha fazlasını size geri sunar.

Akrep kadını hayatında hiçbir şeyin değerini yitirmesini istemez. Cinsel yaşamda sürekli kendisinin ön planda olması kendisini değersiz hissetmesine neden olabilir. Karşılık bulamadığı bir hareketi tekrar etmez, ısrarcı olmaz. Şimartmayı ve iltifat etmeyi sevmez. Ama kendisine yapılan güzel bir hareketi de karşı tarafa fazlası ile iade etmek ister.

Temelde minnet altına girmemek olarak ifade edebiliriz. “Ben değil sen bana minnet duy” diyecektir. Bunu yapmasında bir art niyet yoktur veya bilinçli hareket etmez. Yapısı bu şekildedir. İç gururu o kadar yüksektir ki sebebi ne olursa olsun kimse karşısında eğilme zorunluluğu hissetmek istemez. Yay erkeği Akrep kadınının bu yönünü bir silah gibi kendisine doğrultmasına izin vermediği sürece cinsel yaşamları uyumlu olacaktır.


Akrep Kadını Yay Erkeği - 8 Ocak 2019
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzr 20 Oca, 05:20)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir