Akrep Erkeği Koç Kadını

akrep erkeği koç kadını, akrep erkeği koç kadını uyumu, akrep erkeği koç kadını anlaşabilir mi, akrep erkeği koç kadını cinsel uyumu, akrep erkeği ile koç kadını ne kadar uyumlu, akrep erkeği ve koç kadını mutlu olabilir mi, akrep erkeği koç kadını evlilik, akrep erkeği koç kadını arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 246
Yaş: 29
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 26 Ara, 14:43

Resim

Akrep Erkeği Koç Kadını

Akrep erkeği Koç kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Koç kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Koç kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Koç kadını ilişkisi, akrep ve koç aşkı mutluluk getirir mi? aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Koç Kadını

Grubu: Ateş
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Mars
Ev Konumu: 1. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Dışa yansıyan yönlerimiz, kişiliğimiz ve karakterimiz

Akrep Erkeği Koç Kadını Genel Uyum Analizi

Koç burcu sıralamada diğer tüm burçların öncüsüdür. Aktif, enerjik, hızlı ve güçlüdür. Kendisinden önce deneyimleyebileceği bir etki olmadığı için hataya açıktır. Sezgileri ile hareket eder. Olmasını istedikleri için sabır göstermez. “Hemen şimdi” prensibi ile hareket eder ve tecrübe sahibi olması için hatalarını deneyimlemesi gerekir.

Eğer yaşadığınız bir ortamda sürekli birilerine ne yapmaları gerektiğini söyleyen biri varsa bilin ki o koç burcu etkisindedir. Bunu tasarlayarak bilinçli bir şekilde yapmaz. Koç zihni organize etmeye, bir şeylerin yapılmasını söylemeye odaklıdır. İşte tam da bu noktada akrep burcu ile koç burcunun anlaşamayacakları sorun ortaya çıkar.

Akrep erkeği ve koç kadını arasındaki en büyük sorun "iletişim sorunudur" ve akrep erkeği birilerinin kendisine ne yapması gerektiğini söylemesine hiçbir zaman tahammül edemez.

Koç kadını, akrep erkeğinin iç dünyasını dışa yansıtan bir projeksiyon gibidir. İç dünyasında akrep erkeği ne ise dışa yansıyan yönüyle koç kadını da o dur. İki tarafın anlaşmakta zorluk yaşamalarının en büyük nedeni de bu özellikleridir. Koç kadını sözleri ile, Akrep erkeği ise ruhsal özellikleri ile hükmetmeye çalışır.

Akrep erkeği ve Koç kadını 'nı girdiğiniz bir ortamda gözlemleyin. Koç kadınının el kol hareketleri ve yüksek sesle kimin ne yapması gerektiğini, Akrep erkeğinin ise durduğu yerde bakışları ve vücut dili ile konuşulanları onaylayıp cümlenin son noktasını koyarak ortamı yönlendirmeye çalıştığını görürsünüz.

Bu ikilinin aynı evde birlikte olduğunu düşünün!

Resim

Akrep Erkeği Koç Kadını, iletişim Uyumu

Akrep erkeği ve Koç kadını birbirlerini ne kadar severlere sevsinler aralarında çatışma yaşanması kaçınılmazdır. Koç hükmetmek, bir şeylerin yapılmasını söylemek, Akrep ise yaşamını kimsenin müdahalesine izin vermeden, herşeyi kontrol altında tutarak yaşamak zorundadır.

Koç kadını bir şeylerin yapılmasını rica etmekte zorlanabilir. O’nun için bir şey yapılması gerekiyorsa söylenmesi ve başkası tarafından yerine getirilmesi gerekir. Birşeylerin yapılmasını söylerken kesin ve hükmedici bir ses tonu kullanır. Akrep erkeği ise başkası tarafından kendisine bir şeylerin yapılmasının söylenmesini, kendisine hükmete ve denetleme çabası olarak algılar.

Çözüm: Koç rica etmeyi, Akrep ise idare edip sabır göstermeyi öğrenmelidir. Sorunun baştan bilinmesi sonradan ortaya çıkmasını önlemek için tedbirler alınmasını sağlayabilir.

Doğum haritalarında 3. evlerinde uygun konumların bulunması iki tarafı birbirine daha yakın hale getirebilir.

Akrep Erkeği Koç Kadını, Sosyal Faaliyetler

Koç kadını Akrep erkeğine göre sosyal ortamlarda daha faaldir. Olması da gerekir çünkü birilerini organize etme ve harekete geçirme ihtiyacı vardır. Akrep erkeği başkaları ile muhatap olmadan her işini kendisi halletmeye çalışacağı için sosyal olma zorunluluğu hissetmez. Sosyal ortamlar O’nun için sadece gerekli ve zorunlu olduğunda ihtiyaçtır.

Akrep erkeği ile Koç kadını sorunları aşarak uyumlu bir çift haline gelmişlerse ikisi de birbirlerinden etkilenirler. Çünkü Koç kadınının dik duruşu, organizasyon başarısı ve etrafa ateşler saçan enerjisi Akrep erkeğinin çok hoşuna gider. Koç kadını da Akrep erkeğinin karizmasına, kararlılığına, yere sağlam basışına ve zorluklar karşısında meydan okuyan cesaretine hayrandır.

Birliktelikleri hırçın, sert ve ateşlidir. Sosyal ortamlarda uyumlu bir Akrep – Koç çifti herkesin dikkatini çekebilecek bir enerji yayar. Cesaret, kararlılık, karizma, hükmetme ve asalet…

Akrep Erkeği Koç Kadını Aşk ve Evlilik

Akrep erkeği koç kadını 'nı gördüğü anda O’na hayran hayran bakar. Gözlerindeki ışıltı, sert ve kararlı tutumları dikkatini çeker. Koç kadınının bu özellikleri akrep burcunun sert ve dışa vurulamayan yanlarını temsil eder. Aşk çok uzakta değildir. Koç kadını ise Akrep erkeğinin duruşunu ve herşeyi derin bakışlarla analiz edişini beğenir. İçindeki ruhsal derinliğin eksikliğini Akrep erkeğindeki derinlikte bulur.

İlk görüşte ortaya çıkan etkilenme yerini, akrep erkeğinin kıskançlığı ve koç kadınının etrafa emirler yağdırması ile bir anda itici bir elektriklenmeye bırakabilir. Akrep erkeği koç kadınının “yap, getir, ver” sözlerine muhatap olmayı; Koç kadını ise akrep erkeğinin kıskançlıklarına ve sözlerle ifade etmediği huysuzluklarına tahammül etmeyi reddeder.

Uyumlu noktalar değerlendirilip sabır gösterilebilirse güzel ve çok verimli bir birlikteliktir ama değerli olanı elde etmenin zorluklarını da bilirsiniz. Sınırların zorlanacağı bir evlilik olacaktır.

Akrep Erkeği Koç Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği koç kadını arkadaşlığı doğum haritasında farklı etkiler yoksa, Kısa süreli, ciddi ve ama mesafeli bir arkadaşlık olacaktır. Birbirlerinin sınırlarını iyi bilirler. Aldıkları etkiler her ikisi için de "sınırı aşma" mesajı taşır. Koç kadını akrep erkeğine, Akrep erkeği de koç kadınına saygı duyması gerektiğini çok iyi bilir.

Doğum haritalarında uyumlu oldukları konumlar varsa, güçlü bir takım oluşturabilirler. Sadık, cesur, enerjik, güvenilir ve sert bakışlar akrep erkeği koç kadını arkadaşlığı ile birlikte olacaktır.

Akrep Erkeği Koç kadını, Cinsel Uyum

Akrep erkeği ve Koç kadını ilişkisinde kaçınılmaz olarak en uyumlu noktadır. İkilinin bir araya gelmesi sağanak yağış öncesi kara bulutlar arasında çakan şimşeklerin dansı gibidir. Her kavgalarının sonunu gösteren adrestir. Hırçın, sert ve doyurucudurlar.

Cinsel uyumlarının tüm ilişkiyi sürükleyebilecek özelliğe sahip olmasının en önemli nedeni Mars’ın her ikisi için de ortak gezegen olmasıdır. Enerji yoğunluğu her ikisini de cinsel yaşamlarında bir araya getirmek için yeterlidir.

Akrep erkeği Mars dışında Pluto’nun da etkisi altında olduğu için cinsel yaşamında tutku ve derinlikte arar. Aradığını Koç kadınında bulması güçtür ama ortaya çıkan yüksek enerjiden fırsat bulup bunu fazla sorun yapar mı? Bu, doğum haritasında aldığı diğer etkilerle ortaya çıkar.Akrep Erkeği Koç Kadını - 26 Aralık 2018
Resim
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kaplan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Kaplan » Çrş 10 Nis, 20:31

Koç Kadını çekici bir kadın ama her an dövecekmiş gibi duruyor. Herşeye karışması, herkese ne yapacağını söylemesi sinir

bora
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen bora » Çrş 10 Nis, 23:27

çok etkileyiciler. koç kadınlarından çok etkilenirim. uzun bir birlikteliğim olmadı ama beni onlara çeken garip bir elektrikleri var

Naif
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Naif » Çrş 17 Nis, 17:27

Ne koç rica etmeyi öğrenebilir ne de akrep erkeği sabretmeyi. İkiside mars etkisinde sürekli çarpışırlar, bol kıvılcımlı bir ilişki

Kasım
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen Kasım » Pzr 19 May, 02:26

Uzaktan gördüğümde ilk etkilendiğim kadınlar genelde koç kadınlarıdır. Ağır, sert, açılın ben geldim edaları ne zamana kadar. emir kipleri ile konuşmaya başlayıncaya kadar. Hepsi bu şekilde değil, onları da bulmak zor. iki mars enerjisi uyumlu olabilirse harika olacağına eminim.


selim okar
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen selim okar » Cum 28 Haz, 00:54

koç kadını ile akrep erkeği evlendiğinde manzara şu olur. Koç kadını önde akrep erkeği arkada, uygun adım ileri... İki mars burcu bir arada çok güçlüdür. Biri gece uçan baykuş diğeri gündüz uçan kartaldır. İkimizinde yanardağları hemen patladığı için ben yürütemedim. Yazıyı okuyunca böylesinin daha iyi olduğunu anladım. Dönüşü daha zor bir yolada girebilirdik. anlaşabilenler olacaktır, onlara mutluluklar

nolaman
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Koç Kadını

Okunmamış mesaj gönderen nolaman » Sal 09 Tem, 17:28

Koçların ne erkeği ile ne de kadını ile bir türlü anlaşamıyorum. Aynı iş yerinde sonradan koç burcu olduğunu öğrendiğim bir bayan vardı. Ne yalan söyleyim ilk gördüğümde çok etkilendim. Tam bana göre dedim. amma velakin sonradan çok sert ve burnu havada geldi. Herşey istediği gibi olmalı, sadece kendisine uyulmalı. bende mi sorun anlamayadım bir türlü.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir