Akrep - Koç Uyumu

akrep koç uyumu, akrep koç anlaşır mı, akrep koç anlaşabilir mi, akrep koç mutlu olabilir mi, akrep koç uyumu nasıl

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Akrep - Koç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:17

Akrep - Koç Uyumu
Resim

Akrep - Koç Uyumu İkinizde bildiğinizden şaşmadığınız için beraberliğinizin çoğu zamanı üste çıkmaya çalışmakla geçecektir. Bu ilişki aşk değil iş ilişkisi olursa daha başarılı olacaktır.

İkinizde uyanıksınızdır ve yeni işler peşinde koşarsınız. İlişkiye farklı şeyler katarsınız belki de bu yüzden birbirinize ilgi duydunuz.

Koç burcu hırslı, yeni fikirler ve gerçekleştirmeye çalıştığı hayellerle doludur. Bazen onun pratik olmadığını düşünürsünüz, bu konuda haklısınız. Koç pratik değildir ve detaylara inmez. Onun evrende- ki rolü başkalarını etkilemektir. Koç burcu kısıtlanmaya gelmez. Hem fiziksel hem kafaca kendini aşmaya çalışır. İkinizde Mars tarafından yönetilirsiniz ama Akrep burcunun bir yöneticisi daha vardır o da Pluto'dur. Mars ise hareket gezegenidir ve savaşçıyı temsil eder. Bu yüzden ikinizde çok cesursunuz. Koç ateş elementidir, siz ise su. Siz ondan daha derin duygulara sahip, sezgileri güçlü bir kişisiniz ve cesaretinizi farklı şekilde ifade edersiniz.

Koç burcunda sizin derin duygularınızın kırıntısı bile yoktur ve bu yüzden kafanız karışır. O yüzeyde yaşar, siz ise başka insanların duygu ve motivasyonlarının derinine inersiniz.

Davetten davete koşturup duran, hoş sohbet Koç insanı sizi yoracaktır. Siz yenilenmek için arada bir yanlız kalmak isterken o yenilenmek için başka insanlarla bir arada bulunmak ihtiyacını duyar.

Aşkta bağlılık ve uzun süreli beraberlikler ararsınız o ise sadece anlık yaşar. Biraz sıkılınca da çekip gider. Siz tam sadakat beklersiniz, onun içinse sadakat tutsaklık anlamına gelmektedir.

Siz içe dönük ve tedbirlisinizdir sevgiliniz Koç ise sizi çok ketum bulur. Koç burcunun Balık ya da Yengeç gibi sizi açacak sabrı yoktur. Küsüp somurttuğunuz zaman çekip gidecektir.

Yöneticiniz Mars yüzünden ikinizde oldukça öfkelisiniz. Siz kızgınlığınızı bastırırsınız uzun bir süre yüzeye çıkmayabilir ama patladığınız zaman korkunç olur. Hiç olmazsa biriniz daha sabırlı olsa ilişkiniz için iyi olacaktır. Sizin ya da sevgilinizin yıldız haritasında su ve toprak burçları yoksa bu ilişki ikinizinde sinirlerini yıpratacaktır.

Yatakta ki ilişkiniz çok ateşli olacaktır. İkiniz de güçlü cinsel güdülere sahipsiniz. Siz aslında uysal bir eş istersiniz. En başta ilişkiniz çok heyecanlı olacaktır ama bu heyecan geçtikten sonra aranızda duygusal bir bağ olmadığını fark edebilirsiniz.

Koç'un sizinle aynı duygu yoğunluğuna sahip olmadığını ve size rakip gibi davrandığını hissedeceksiniz. Siz kontrol altına almak istersiniz Koç ise hep isyan eder.

Bu ilişki Everest'e tırmanmak kadar zor olacaktır, ancak onu çok seviyorsanız başarabilirsiniz. Belki de yükselen ya da ay burçlarınız farklıdır. En iyi özelliklerinizden biri olan sezginizi ilişkinizdeki günlük zorlukları yenmede kullanabilirsiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 947
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 07 May, 21:44

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cum 26 Eki, 23:14

Koça göre Akrep, sinsi ve anlaşılmazdır. İki karakterin de savunma güdüleri güçlü olmakla birlikte Koçun silahları daha basit ve açıkken, Akrebin silahları daha gizemli ve sinsicedir. Bu ikili bir evlilik veya ortaklıkta bir araya gelmişlerse, yarış haline getirdikleri hayat gayelerine yırtıcılıkla asılır, başa çıkılmaz bir çift oluştururlar. Ancak başka açılardan birbirlerini sürekli eleştirip dengeleyeceklerdir.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1468
Yaş: 40
Kayıt: Pzt 28 Nis, 01:39

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Çrş 20 Ağu, 08:28

Annem akrep, babam koç...Zor olsa da yıkılamayacak, çok güçlü bir beraberlik olmuş. Başa çıkılmaz bir çift denmiş ya aynen öyle. Ama genelde zor bir ilişki, ben de yaşantılarımdan öyle düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1100
Yaş: 43
Kayıt: Pzt 19 Şub, 11:46

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Çrş 20 Ağu, 08:41

çocukluk arkadaşım kardeşim gibi diyebileceğim en yakınım koç...onun pratikliği, hazır cevaplığı, hayata pozitif bakışı,özgürlüğüne düşkünlüğü (ki bu iyi bişey dostluğunda senide asla kıstlamıyor) beni çok rahatlatıyor...hayatımda iyiki var ve olmazsa olmazlarından...
Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 20 Ağu, 10:38

Mars’ın cazibeli savaşçı ikilisi… bu ikilinin (akrep erkek,koç bayan) yolları kesişince ortaya bir meydan savaşı çıkar.
bir koç bayanı akrep gibi duygularıyla değil mantığıyla sever, koç dinlemez, akrebin duygularına değer vermez,akrebin derin dünyasını aptalca bulur çünkü o mantığıyla sever derinlere inmez. Dikbaşlı,gururlu,dediğim dedik hırslı ve altta kalmayı sevmeyen bir yapısı vardır. Akrep erkeği böyle bir bayana zor tahammül eder.
Yeri gelir akrep erkeği yeter be duygularımı ezdin,huzurumu altüst ettin içimi yedin diye kükrer. Akrep erkeğine böyle durumlarda iki seçenek kalır; ya lanet olsun deyip kapıyı çarpar çıkar yada korkunç öfkesiyle onun gırtlağını sıkar bırakır.
Şöyle bir durumda vardır, tüm bunlar yaşanıp akrep erkeği yine tıpış tıpış ona dönünce her şeye normal bir şekilde kalındığı yerden başlanır bir dahaki tufana kadar. Kin tutmazlar merhametlidirler temiz kalplidir bu iki burç insanı, tabi sadece bu meziyetler yetmiyor, koç bayanı biraz daha kadın gibi davranmalı ama nerde.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön