Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

akrep kadını aslan erkeği uyumu, akrep kadını ile aslan erkeği anlaşabilir mi, akrep burcu kadını aslan erkeği cinsel uyum, akrep burcu kadını aslan erkeği evlilik uyumu, iletişim uyumu, akrep kadını aslan erkeğine nasıl davranmalı, aslan erkeği akrep kadınına nasıl davranmalı

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 30
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 28 Kas, 14:13

Resim

Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Akrep kadını aslan erkeğine nasıl davranmalı, Aslan erkeği akrep kadınına nasıl davranmalı, Akrep kadını ve Aslan erkeği arasındaki Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Akrep kadını aslan erkeği ile anlaşabilir mi? Akrep burcu kadını ile Aslan burcu erkeği ne kadar uyumludur? Birlikte mutlu olabilirler mi?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım

Akrep Burcu Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto

Aslan Burcu Erkeği

Grubu: Ateş
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Güneş

Astrolojik Olarak Akrep Burcu kadını ve Aslan Burcu erkeği anlaşabilir mi?

Akrep Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Akrep kadını ile Aslan erkeği arasındaki tek benzerlik sabit oluşlarıdır. Bunun dışında benzerliklerinin bulunmaması anlaşmalarını zorlaştıracaktır. İkisi de “benim dediğim” olur anlayışı ile hareket eder aralarındaki fark Asla erkeği bunu yüksek sesle gerekirse kükreyerek söyler, Akrep kadını psikolojik savaş yapar. Yöntemler ne olursa olsun sonuçta atışmalar ve sürtüşmeler bitmez.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Aşk Uyumu

Astrolojik özellikler göz önünde bulundurulduğunda akrep kadını aslan erkeği aşk uyumu ilk karşılaşma anında cezbedici olsalar da uzun vadede zor olacaktır. Ne akrep aslanın istediklerini karşılayıp sürekli O’nu beğendiğini söyleyip göklere çıkarır ne de Aslan akrebin istediği derinlikte bir aşk sunabilir.

Bu ikilinin aşkında iki önemli eksiklik her zaman olacaktır. Beğenilme ve derinlik.

Aslan Erkeği Beğenilmek, Alkışlanmak ve Hayranlık İster

Aslan burcu erkeği için yaşamın en büyük mutluluğu alkışlanmak, hayran olunmak ve herkes tarafından beğenilmektir. Bu dürtüden dolayı sürekli kendisini gösterme ve ispatlama çabası içerisine girecektir. Aslan erkeğine sabahtan akşama kadar 7 gün 24 saat sürekli “harikasın, bayılıyorum sana, mükemmelsin, muhteşemsin” denilse “daha yok mu” diyecektir.

Sizce Akrep kadını bu durumu nasıl karşılar? Akrep burcu kadını bilinçli talep ve istekleri reddeder, gerçekten sevmiş ve beğenmişse bir kez bunu dile getirir. Sürekli tekrarlamaz. Israr edilirse tepki gösterir. Akrep burcu insanları için samimiyet çok önemlidir. Beğenmişse bunu bir kez söyler sürekli tekrar etmez. Pohpohlanmayı da pohpohlamayı da hiç sevmez. Bunu sadece ulaşmak istediği bir amacı varsa manipülatif bir şekilde yapar.

Aslan erkeğinin beğeni ısrarı olursa Akrep kadını bırakın 7 gün 24 saat taktir edip beğenilerini dile getirmeyi bir süre sonra bu durumu çok itici bulmaya başlar ve uzaklaşır.

Aslan burcu erkeği istediği beğeniler pohpohlanmayı Akrep burcu kadınından hiçbir zaman bulamayacaktır. Aradığı beğeni yağmurunu ve pohpohlamayı su grubundan balık ve yengeç yapabilir ama akrep yapmayacaktır.

Resim

Akrep Kadını Aslan Erkeği Cinsel Uyum

İki burcun en iyi olacağı nokta cinsellik uyumu olacaktır. Bu ikili yatakta asla sıkılmayacaklardır. Bu konuda sıkıntı yaşamazlar. Her ikisi de cinsel enerji ile doludurlar ve cinselliği doyasıya yaşayabilirler.

Akrep kadını cinselliğe derinlik katarken Aslan erkeği ilişkiyi ateşlendirir. Ne kadar kavga ederlerse etsinler sonları yataktaki uyumla biter. Ama aralarındaki cinsel uyumun iyi olması mutlu bir birliktelik için yeterli olabilir mi? Cinsellik aralarındaki iletişim sorununu aşmaları için yeterli gelebilir mi?

Aslan beğenilme isteklerini tatmin edemez, Akrep ise aradığı derinliği bulamaz. Uyum ancak ikisinin doğum haritasında uygun konumlar bulunursa mümkün olabilir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği iletişim Uyumu

Akrep kadını ile Aslan erkeği ilişkisindeki en zayıf halka iletişimdir. Ateş grubu aslan erkeği ile su grubu akrep kadını doğal hallerinde ne yaparlarsa yapsınlar birbirlerini anlayamayacaklardır. Akrep ilişkisinde her konuda tutku ve derinlik arar. Aslan ise her zaman beğenilmek ve hayran olunmak ister.

﴿ Akrep burcu kadını konuşmadan da anlaşabilir. Duruşundan, hareketlerinden ve bakışlarından anlam çıkarılmasını bekler. Telepatik, sezgisel ve analitiktir.

﴿ Aslan burcu erkeği ise konuşarak anlaşır. Herşeyin söylenmesini ve konuşarak anlaşılmasını ister.
Bu iki nokta birbirinizi ne kadar severseniz sevin bir süre sonra aranızda büyük sorunların çıkmasına neden olabilir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Sosyal ilişkilerde Uyum

Bu konuda da iki burç birbirleri ile zıttır.

﴿ Akrep burcu kadını günlerini yalnız ve evinde geçirebilir. Başkalarına her zaman ihtiyaç duymaz. İhtiyaçlarını elinden geldiği kadar kendisi temin etmeye çalışır. Temel ilkelerinden biri “Kendin yap, başkalarına ihtiyaç duyma” dır.

﴿ Aslan burcu erkeği ise temel ihtiyacı olan “beğenilme” ihtiyacını karşılayabilmek için sosyal olmak zorundadır. Aslan için “Ne kadar çok beğeni ve alkış, o kadar çok mutluluk” tur.

Akrep kadını evde kalırken Aslan erkeği dışarı çıkıp dolaşmak isteyebilir. Bu konuda uyum sağlayabilmek için fazla kalabalık olmayan loş ve sıradışı mekanlarda akşam yemekleri yenilebilir.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Evlilik

Klasik anlamda akrep kadını ile aslan erkeğini anlaşması mümkün değildir. “Ama tanıdıklarım var çok ta mutlular” Bu sözün söylenebilmesi için iki tarafın doğum haritasına bakılır. Eğer Aslan burcu erkeğinin doğum haritası akrep kadını ile anlaşabilmesi için uygun konumlar barındırıyorsa mesela
Akrep kadını karşısında “her zaman benim dediğim olacak” demeyeceği, gerektiğinde kükremeyeceği ve anlayışlı olabileceği konumlar varsa,
Beni her zaman, her konuda ne kadar çok beğendiğini söyle” şeklinde ısrarcı olabileceği konumlar bulunmuyorsa,
Veya
Akrep kadını Aslan erkeğinin beğeni taleplerini anlayışla karşılayabileceği ve uysal davranabileceği konumlar varsa,
Aslan erkeği ile liderlik mücadelesine girmesini gerektirecek konumlar bulunmuyorsa

﴿ ﴿ ve Tüm bunlara “Sabır, anlayış ve sevgi” iksirleri de eklenebilirse

uyumlu ve mutlu bir evlilikten bahsedilebilir. Bunun dışında akrep kadını aslan erkeği ilişkisi ve evliliği için huzurlu bir birliktelik ve evlilik olur denilebilmesi zordur. Zorunluluklar ve “amaaaannn daha iyisini mi bulacağım” sözlerini de saymazsak tabi.

Resim

Akrep Kadını Aslan Erkeği İlişkisi Ne Kadar Yürüyebilir? Nasıl Mutlu Olabilirler?

İlişkinin yürümesi için neler yapmaları, birbirlerine nasıl davranmaları gerekir?

Uyum Sağlamak için Akrep Kadını Nasıl Davranmalı, Ne Yapmalı?

Gerçekten seviyor musunuz? Bir akrep kadını olarak aslan erkeğini gerçekten seviyorsanız mutlu bir birliktelik için neler yapmalısınız? Akrep kadını aslan erkeğine nasıl davranmalı?

Sabır ve anlayışla O’nun taktir edilecek tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak O’nu ne kadar beğendiğinizi her zaman söylemelisiniz.

Aranızda liderlik mücadelesi yapmasın. Bu her ne kadar sizin doğanıza aykırı bir durum olsa da gerçekten sevdiğinizi söyleyen sizsiniz sabredip sevginiz için bunu yapmalısınız. Gizli veya açık Aslan erkeği karşısına çıkıp diklenmekten vazgeçmelisiniz.

Mutlu olmak için neye ihtiyacınız olduğunu O’na söyleyin. İhtiyacınız olanları sezmesini beklemeyin. Doğum haritasında balık, yengeç veya akrep özellikleri yoksa ihtiyaçlarınızı hiçbir zaman sezemeyecektir. Bunu sözel olarak dile getirmelisiniz. Aslan erkeğinden telepatik algılama beklemekten vazgeçin. İsteklerinizi konuşarak dile getirmeye alışın. Zihninizden geçenleri seslendirin.

Aslan erkeği duygusallık ve aşk konusunda yeterince tutkulu ve derin olmayabilir. Bu konuda fazla beklenti içerisine girmeyin. Seviyorsanız “sevginizi algılamanın farklı yollarını bulun

Uyum Sağlamak için Aslan Erkeği Nasıl Davranmalı, Ne Yapmalı?

Eğer Akrep kadınını gerçekten seviyorsanız, O’nun o derin gözlerinden vazgeçemiyorsanız uzun ve mutlu bir birliktelik için size de düşen görevler var. Bir aslan erkeği olarak akrep kadınını gerçekten seviyorsanız mutlu bir birliktelik için neler yapmalısınız? Aslan erkeği akrep kadınına nasıl davranmalı?

Yaptığınız herşeyi görmesini beklemeyin, artık sürekli “bak” demekten vazgeçin. Emin olun bu “bak, bak” sözü bir süre sonra insanda “öffff gene mi” deme ihtiyacı hissettiriyor. “Yeter artık gına geldi, yaptığın herşeyi görmek zorunda mıyım, bırak ta sen bak demeden ben doğal olarak göreyim” dedirtmeyin.

Her düşüncenizi seslendirmek zorunda değilsiniz. Düşüncelerinizi, duygularınızı, isteklerinizi mimiklerinizle ve bakışlarınızla da ifade edebilirsiniz. Telapatinin ne olduğunu, telepatinin nasıl yapıldığını öğrenin. Biraz telepatik olun. Akrep kadını için her düşüncenin seslendirilmesine gerek olmadığını bilin.

Akrep kadınının ne kadar kıskanç olduğunu sanırım öğrenmiş olmalısınız. Sakın kıskançlığını kullanarak bunu O’na karşı kullanmaya kalkışmayın. Emin olun sizi çarmıha gerebilir. Bilinçli veya bilinçsiz Akrep burcu kadınını kıskandırmaya çalışmak ayağınıza taş bağlayıp denize atlamaktan daha kötü bir senaryonun giriş bölümünü oluşturabilir. Akrep kadını aslan erkeği kavgası dillere destan olabilecek bir kavga potansiyeli taşır bunu asla unutmayın.

Her ikinizde birbirinizi seviyorsanız “sevginin farklı şekillerde ve derinliklerde ifade edilebileceği” gerçeğini unutmadan hareket edin.Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu - 28 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Çrş 28 Kas, 16:24)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2087
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 28 Kas, 16:28

:a Ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Önemli olan zor olanı başarabilmek. Başarıncaya kadar çatlamadan Sabır gösteren başarır. Zor bir ilişki. Yüzeysel konularda uyum fena sayılmaz ama ilişki derinleştikçe anlattıkların sorun olacaktır.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Serpent
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Serpent » Çrş 28 Kas, 17:06

İyi bir arkadaş olurlar. Beğenilme dürtüleri saf ve çocuksudur. Her zaman küçük kalırlar bu yönleriyle. Uzun süreli ilişkilerde uyum karmaşık iş, çok detayın elden geçmesi gerekir.

Genede sevimlidirler bazı huylarına katlanabilieswniz

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5413
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 29 Kas, 12:59

Serpent yazdı:
Çrş 28 Kas, 17:06
İyi bir arkadaş olurlar. Beğenilme dürtüleri saf ve çocuksudur. Her zaman küçük kalırlar bu yönleriyle. Uzun süreli ilişkilerde uyum karmaşık iş, çok detayın elden geçmesi gerekir.

Genede sevimlidirler bazı huylarına katlanabilieswniz
Ateş grupları iyi kalpli ve çocuksu olur genelde..
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Füsun
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Füsun » Prş 04 Nis, 03:10

Su ve ateş zor. Kim kimi yönetecek? Akrep kadını aslanın egosuna oynamaz.


Seranat
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Seranat » Pzr 07 Nis, 19:49

Akrep kadınının çok olgun tavırlı, sabırlı ve anlayışlı olması gerek. Herşeye ben ben ben, herşeyde ben ben ben diye atlayan birine katlanmak zor

zoraki
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen zoraki » Çrş 10 Nis, 23:20

aslan erkeği olgunlaşmışsa uyum sorunu fazla olmaz

uyumsuz
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Kadını Aslan Erkeği Anlaşabilir mi? Evlilik, Cinsellik ve İlişki Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen uyumsuz » Cmt 06 Tem, 13:06

tüm sinir sisteminiz tahrip olur. Büyümeyen haylaz çocuk. hep ben ben ben ben, bunu seviyorsanız anlaşırsınız


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön