Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu

akrep burcu erkeği aşk uyumu, akrep burcu hangi burçlarla aşkta uyumludur, hangi burçlarla uyumsuzdur, akrep burcu erkeğinin aşık olduğu burç kadınları, akrep burcu erkeği hangi burç kadınlarına aşık olur, hangi kadınlarla daha uyumludur

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 31
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 28 Ara, 19:29

Resim

Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Akrep burcu erkeği aşk uyumu, akrep burcu erkeği hangi burçlarla daha uyumludur, hangi burçlarla uyumsuzdur? Akrep burcu hangi burçlarla mutlu olur, hangi burçlarla mutsuz ve huzursuz olur? Hangi burçlar akrep erkeğinin yaşamını daha verimli hale getirir?

Akrep burcu erkeği, ruhunda hissetmeyeceği duyguları “aşk” olarak tanımlamaz. Tutku ile bağlanmak, herkesten gizlediği iç dünyasını ardına kadar aralamak ve birlikte olduğu için mutlu olmak ister. Güven, sadakat, teslimiyet, huzur ve derinlik ister.

Sahip olduğu ruhsal sezgilerden dolayı akrep burcu erkeği bir arada bulunduğu insanların hangileri ile anlaşabileceğini hangileri ile anlaşamayacağını hemen anlayabilir. Aşk, Akrep burcu erkeği için gönül eğlendirmek değildir. Aşık olmak için arayışa veya Karşı taraftan aşk beklentisi içerisine girmez. Aşık olacağı kadın, gördüğünde etkileneceği, gözlerini üzerinden alamayacağı ve göz göze geldiğinde kalbini sızlatan kadındır.

Akrpe erkeğinin Hassasiyeti, atacağı adımlarda dikkatli olmasını gerektirir. Siz istediğiniz kadar O’nu etkilemek için çaba sarfedin, Akrep burcu erkeği görünmeye çalıştığınız size değil, dışa yansıtmadığınız “içinizdeki size” bakar. Bu hassasiyeti nedeniyle evliliği sürekli ertelenip geciktirebilir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk ‘ta Hangi Burçlarla Uyumludur?

Öncelikle akrep burcu erkeğinin özelliklerine bakalım

Akrep Burcu Erkeği Astrolojik Özellikleri

Grubu: Su. Ruhsal hassasiyet. İçsel derinlik. Güçlü sezgiler ve derin tutkular.
Niteliği: Sabit. Geleneksel. Değişimi zor ve Kararlı
Gezegeni: Mars ve Pluto. Yüksek enerji ve kendisini yenileme kabiliyeti
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Cinsellik ile ilgili konular. Madde ötesi konular. Bilinmeyene, ölüm ve madde ötesi hayata ilgi. Merak, araştırma ve bilinmen gizli saklı kalmış olanı ortaya çıkarma isteği.

Akrep Burcu Erkeğinin Aşk Uyumu ve Uyumlu Olduğu Burçlar

Akrep erkeğinin aşk uyumunu iki bölümde incelemek daha doğru olacaktır. Çünkü uyumlu olduğu iki grup vardır ve bu grupalın biri ile doğal bir uyuma sahipken diğer grup akrep burcu erkeğini tamamlar niteliktedir.

Doğal Aşk Uyumuna Sahip Olduğu Burçlar Hangileridir?

Doğasında var olan özelliklerle uyumlu olduğu burçlar kendisi gibi “Su Grubu” burçlarıdır. Doğal özellikler göz önünde bulundurulduğunda Akrep burcu erkeği Balık, Yengeç ve Akrep burcu kadını ile uyumludur.

Burçlar ve Aşk Uyum Noktaları

1- Balık Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Balık burcu akrep erkeğinin ruhsal derinliğini artırarak ruhsal yaşamını zenginleştirir. Her ikisi de birbirlerini çok iyi anlarlar. Birliktelikleri derin bir tutkuya dönüşür. Akrep burcu erkeği Balık kadınının sahip olduğu ruhsal yeteneklerini geliştirirken, balık burcu kadını akrep erkeğinin sahip olduğu ruhsal özellikleri daha derinlere çekerek güçlendirir. İletişimleri empati ve telepati ile zenginleşir.

2- Yengeç Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Yöneticisi olan Ay ile Su etkilerini beraberinde barındıran Yengeç kadını sahip olduğu güçlü sezgilerle akrep erkeğinin ruhsal derinliğini artırır. Maharetli elleri yaşadıkları evin atmosferini değiştirir. Mars-Pluto ve Ay birlikteliği Akrep erkeğinin sezgilerini, Yengeç kadınının da ihtiyaç duyduğu korumayı sağlar.

3- Akrep Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Akrep burcu erkeği dünyanın kuzey yarım küresini temsil ederse, Güney yarım küresini de Akrep burcu kadını sahiplenir. İki yarım küre bir araya geldiklerinde yüksek enerjiden dolayı aralarında çakan şimşeklerin eksik olmadığı bütünleşen bir dünyayı andırırlar. Yüksek enerjinin neden olacağı gerilimi ve iletişim sorununu aşabilirlerse gecenin karanlığında siyah derin montlarını giyip oradan oraya dolaşan iki siyah gölge gibi birbirleri ile bütünleşirler.

Ortaya çıkacak ateşi tarif etmek güçtür. İki boyutlu Mars-Pluto etkisi aşktan, etrafa saçılan enerjiden ve heyecandan birbirlerini tırmalayan iki kedi görüntüsü verebilir. Aşk uyumla gelirse kıskanılacak bir birliktelik ortaya çıkar.

Resim

Kendini Tamamlayan Aşk Uyumuna Sahip Olduğu Burçlar Hangileridir?

Su grubu “Toprak Grubu” ile tamamlanır ve bütünleşir. Toprak suya, su da toprağa hayat verir. Birbirlerinde eksik olan yönler tamamlanır ve daha verimli bir yaşam sürerler.

﴿ Doğal aşk uyumu mutluluk getirir ama Tamamlayan aşk uyumu ilişkiyi daha verimli hale getirir.
﴿ Doğal aşk uyumunda herşey yolunda gider, çaba istemez ama Tamamlayan aşk uyumu eksik parçalar yerine oturacağı için yaşamı zenginleştirip ilişkiyi daha verimli hale getirir.

Akrep burcu erkeğini tamamlayan toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıdır.

1- Boğa Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Tensel bir birlikteliktir. Anaç olan Boğa burcu kadını ile Akrep burcu erkeği kararlı, istikrarlı ve güvenli bir ilişki yaşarlar. Boğa kadını para konusunda, Akrep ekreği ise ilgi duyduğu alanlardaki kararlı tutumu ve analitik yeteneği ile başarılı olurlar. Boğa kadını, Akrep erkeğini maddeye; Akrep erkeği ise Boğa kadınını madde ötesine yaklaştırır. Aşk uyumu, boğa kadının yemek mahareti ile lezzete dönüşür.

2- Başak Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Akrep burcu erkeği aşkta Başak kadını ile canlanır. Başağın hassas yapısı Akrep erkeğinin sert yapısı ile dengelenirken. Akrep erkeğinin iç dünyası Başak kadını ile dışa yansımaya başlar. Başak burcu kadını içselliği, Akrep erkeği ise dışsallığı öğrenir.

3- Oğlak Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Katı, sert, olgun ve soğuk… Bu tanım hem akrep burcu erkeği hem de oğlak burcu kadını için yapılabilir. Ancak ikisi bir araya geldiğinde tüm buzları eriyeme başlar. Katı ve sert tutumlarını, asık ve ciddi yüzlerini aşk uyumları ile dönüşüme uğratırlar. Yaşama gülümsemenin anlamını bir araya geldiklerinde öğrenmeye başlarlar.

Akrep Burcu Erkeğinin Aşk ‘ta Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep burcu erkeği diğer iki grup yani ateş ve hava grubu burçlarına da aşık olabilir ancak uzun süreli birliktelikler iki taşın birbirlerine sürtünerek pürüzsüzleşmesi gibidir.

Ateş grubu ile inatlaşma ve çatışma yaşaması;
Hava grubu ile dengesini bozması ve yalnızlığa mahkum olması kaçınılmazdır.

Hem ateş grubu hem de su gurubu burçları Akrep burcunun aradığı derinliği sunmaktan uzaktırlar. Görevleri de bu değildir zaten. Ateş grubu yönetmeye, hava grubu ise yaşamı renklendirmeye programlıdırlar.

Akrep Burcunun Aşkta Uyumsuz Olduğu Burçlar

Ateş Grubu Burçları

1- Koç Burcu Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Yöneticinin kim olacağı sorunu. İletişim ve yönetim sorunları.
2- Aslan Burcu Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Kimin dediği olacak sorunu. Aslan burcunun tatmin olmayan egosu.
3- Yay Burcu Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Kıskançlık. Yayın sabit duramaması. Sonunu düşünmediği sözleri.

Akrep burcu erkeğinin, Ateş grubu ile cinsel yaşamı uyumludur ve tatminsizlik yaşamaz. Su, ateş ile ısınır ama ateş derinlere inemediği için tutku barındıramaz.

Hava Grubu Burçları

1- İkizler Burcu Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Kıskançlık, gevezelik, ikizlerin sabit kalamaması, sürekli değişen davranış ve tutumları.
2- Terazi Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Akrep burcu erkeğinin en büyük imtihanlarından biri, cezbedici ama akrep erkeğinin enerjisini dağıtacak bir güzellik, dengesiz ve kararsız tutumlar. Sadece yaşayarak öğrenebilme. Kıskançlık.
3- Kova Aşk Uyumunda Yaşanabilecek Sorunlar: Ukala tavırlar, herşeyin en iyisini ve doğrusu ben bilirim tartışmları, kendini beğenmişlik. Sayısı bilinmeyen arkadaşlıkları ve kıskançlık.

Akrep burcu erkeğinin, hava grubu ile olan cinsel yaşamı uyumsuzdur ve tatmin olamaz. Hava derinliğe programlı değildir. Sürekli öğrenmesi, gezmesi ve yeni insanlarla tanışması gerekir. Cinsellik arka plandadır ve kıskançlık akrep erkeğinin enerjisini öfkeye dönüştürür.

Not: Tüm bunlar her iki tarafın 1. 3. 7. 8. ve 12. evlerinin uyumlu olup olmadıkları ile de ilgilidir. Güneş burcuna göre anlaşamayan burçlar doğum haritalarında uygun konumlar almışlarsa sonu evlilikle biten, uyumlu ve mutlu bir birliktelikte sürdürebilirler.


Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu - 28 Aralık 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Bananasanana
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Bananasanana » Prş 11 Tem, 16:50

Yengeçle çok rahatım, balık duygusal baskı çok, başakla iyiyim, boğa ve oğlak iyiyim.
Kovayla iyi anlaşırım, ikizler ve terazi karmaşa ve gezeve
Koç ve aslan hayır, yay idare eder

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön