Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

akrep burcu kadını burç uyumu, akrep kadını burç uyumu, akrep kadını hangi burçlarla daha uyumludur, akrep burcu kadını hangi burçlarla daha iyi anlaşır, hangi burçlarla uyumsuzdur, hangi burçlarla anlaşamaz, akrep burcu kadını karakteristik özellikleri, akrep burcu kadını anlaştığı burçlar, akrep burcu kadını en çok hangi burçla anlaşır? uyum ve uyumsuzluk tablosu, aşk uyumu

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 31
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cmt 17 Kas, 18:40

Resim

Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu

Akrep burcu kadını hangi burçla anlaşabilir? Hangi burçlarla daha uyumludur ve hangi burçlarla anlaşamaz? Öncelikle akrep burcu kadınının karakteristik özelliklerine bakalım,

Akrep burcu kadınının anlaşabildiği ve anlaşamadığı burçları ikinci bölümde bulabilirsiniz.

Akrep burcu kadını karakteristik özellikleri

Akrep burcu kadını, sabit özelliklere sahiptir. Nitelikleri Zor Değişir.

Yani değişken bir yapıya sahip değildir. Doğru dediği doğru, yanlış dediği yanlıştır. Değiştirmeye çalıştığınızda veya savunduğu bir şeye itiraz ettiğinizde refleks gösterir. Her insana ve ortama hemen uyum sağlayamaz. Uyum sağlayabilmesi için birlikte olduğu insanları ve ortamı en ince ayrıntısına kadar tanımalı ve kendisinden bir şeyler bulmalı, benimsemelidir.

Aradan yıllar geçse de temel prensiplerinde çok az değişim olur. Yaşamında değişim sadece gerekli olduğunda gerçekleşmelidir.

Akrep burcu kadını, su gurubuna dahildir. Derin Duyguların Kadınıdır.

Su gurubu insanları derin duygulara sahiptirler. Hava gurubu gibi yüzeysel değildirler. Bir konu hakkında araştırma yaptıklarında en ince ayrıntılarına kadar inmeleri gerekir. Duygusal yönleri mantık kabuğunun altında gizlenmiştir ve duygularını diğer su gurubu burçları olan yengeç ve balık burcu gibi dışa yansıtmazlar. Dışı ve mantığı, Kova burcu. iç dünyası ve duyguları, balık burcu gibi diyebiliriz.

Duygusallığı tutkuludur. Sevmişse tam sever ruhunda hisseder. Sevmemişse, ne yaparsanız yapın sevdiremezsiniz. Çünkü sevgisi ruhsal algıları ile ilgilidir. Sadece gördükleri ile değerlendirmezler.

Emir almayı sevmez, yönetir ama bunu açıktan yapmaz.

Bu yönüyle koç burcunu andırır ancak koç burcu gibi açıktan emirler verip yönetmez. Gerçekten ulaşmak istediği bir şeyler varsa etrafındaki insanları manipüle ederek amaçlarına ulaşır. Sonuçta istediklerini elde eder ama kimse ne olup bittiğinin farkına varmaz.

Birisi emir verdiğinde, bir şeyler yapmasını istediğinde bir anda sert tepki verebilir. Başkaları tarafından yönetilmeyi ve yönlendirilmeyi kabullenemez. Sadece sevdiği, değer verdiği ve kendisini yönlendirmeye çalışmayacağına emin olduğu insanların önerilerini dinler.

Hayatı kendi kuralları ile yaşar. Toplumsal Yapıyı Önemsemez.

Bu yönü kova ve yay burcunu andırır. Bireysel bir yapısı olduğu için topluma uymaz. İç dünyasında belirlediği kurallara göre yaşar. Yaşantısının sorgulanmasına ve müdahale edilmesine hiç tahammülü yoktur. Çoğu insan, hayatına müdahale edildiğinde gösterdiği tepkileri kibir olarak algılayabilir ancak bu kibirden ziyade zihninde oluşturduğu yaşantının sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için gereklidir.

Kendi kuralları ile yaşaması, sosyal alanda uyum sorunu yaşandığının algılanmasına neden olabilir ancak O bu algıları da önemsemez. Boğa burcu gibi inatçı yapısından dolayı eleştirildiğinde daha sert tepkiler vererek, yaptığının yanlış olduğunu bilse de geri dönmez. Geri adım atacaksa da atmaz. Daha ileri gider. İnatlaşma etrafındaki insanları çileden çıkaracak boyutlara ulaşabilir.

Ciddiyet, Güven ve sadakate büyük önem verir.

Eğlenmeyi bilir ancak laubaliliğe tahammül edemez. Akrep burcu kadını için herşeyin bir yeri vardır. Ciddi olunması gereken durumlarda bu atmosfer bozulmamalıdır. Güvenilmez, yalan söyleyen ve sadık olmayan insanlardan uzak durur.

Sıradanlığı sevmez, Sınırları zorlamayı sever.

Akrep burcu kadını her ne kadar sabit bir burç olsa da sıradanlığa uzun süre tahammül edemez. Yaşamında kendisini ve birlikte olduğu insanları zorlayacak bir şeylere ihtiyaç duyar. Aslında ihtiyacı ruhsal yapısının günlerce süren güneşli havalardan sonra fırtınada çalkalanmaya ihtiyaç duymasından ileri gelir.

Sahil kenarında dalgasız bir denizi izlemeyi sever ama her gün aynı manzaradan sıkılır. Zaman zaman gök gürültüsü ve coşkun dalgaları arzular. Yaşamına heyecan katacak farklılıklar arar. Bu yönü ile iç yapısında sabit olmadığını söylemek yanlış olmaz. Değişkenliği yaşamındaki sabit unsurlarda değil ruhsal yapısında arzular.

Heyecan, korku, endişe ve zorluklar ruhuna egzersiz yaptırır.

Gündüzleri değil geceleri daha aktiftir.

Gecenin sessizliğini ve durgunluğunu, gündüzün karmaşasına tercih eder. Gizemli ve karanlık olmayı sever. Her yaptığını herkesin bilmesini istemez. Gündüz herkes herşeyi görebilir rahatsız olur. Gece ise karanlıktır ve herşeyin üzerini örter.

Bu akrep kadını için içsel özgürlüğün başladığı noktadır. Beyni gece daha aktiftir çünkü ruhsal kanalları daha açık hale gelir.

Resim

Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu, Hangi Burçlarla Daha Uyumludur?

Akrep burcu kadını hangi burçlarla daha iyi anlaşabilir?

Akrep burcu kadınının saydığımız özelliklerinden sonra hangi burçlarla daha uyumlu olabileceğini anlamışsınızdır.

Hemen belirteyim her insanın doğum haritasında 12 ev bulunur. Güneş burcunun ne olduğu O insanın tüm özelliklerinin güneş burcu ile ilgili olduğu anlamına gelmez. Evlenmeyi düşündüğünüz bir insanın diğer evlerine de bakmalısınız.

Özellikle evlilik evi olan 7. Ev ve sosyal yaşantısı ile iletişimini konu alan evlere. astrolojide-evler/dogum-haritasinda-evl ... 18572.html

Akrep kadını hangi erkeklerle uyumludur ve iyi anlaşabilir?

Emir vermeyen, kontrol altına almaya çalışmayan,
Özgürlüğünü kısıtlamayan,
Sadık ve güvenilir,
Duygusal derinliğe sahip,
Yüzeysel değil derinliği olan,
Ayrıntılara önem veren,
Ciddiyetini korumasını bilen.

Bu özellikleri ile aşağıdaki burçları doğrudan eleyebilirsiniz.

Ön inceleme astroloji/ates-hava-su-ve-toprak-grubu- ... 17939.html

Akrep burcu kadını burç uyumu. Akrep burcu kadını anlaşamadığı burçlar Ateş ve Hava gurubu içerisinde yer alır. Bu burçlarla olan aşk uyumu da düşüktür.

Akrep Burcu Kadını Uyumsuzluk Tablosu

Koç burcu erkeği (Ateş gurubu)
Aslan burcu erkeği (Ateş gurubu)
Yay burcu erkeği (Ateş gurubu)

İkizler burcu erkeği (Hava gurubu)
Terazi burcu erkeği (Hava gurubu)
Kova burcu erkeği (Hava gurubu)

Koç, aslan ve yay burcu erkekleri ateş gurubunda yer aldıkları için su gurubu ile ters düşebilecek özellikleri bulunur. Bunlar arasında burç uyumu olarak yay burcu erkeği ile uyumu koç ve aslan burcu erkeğine göre daha iyi diyebiliriz.

Hava gurubu burç erkekleri ise akrep burcu kadını için fazla yüzeysel ve derinliği olmayan burçlardır. Bunlar arasında da burç uyumu olarak kova burcu erkeği, ikizler ve terazi burcuna göre akrep kadınına daha yakındır. Ancak bu yakınlık uzun bir birliktelik anlamında değil kova burcunun farklı ve sıradışı çizgisi ile ilgilidir. Arkadaş olarak uyumları akrep kadını için birebirdir. (Ukalalığı bulunmayan, herşeyin en iyisini ben bilirim ve yaparım demeyen kovalar için geçerli)

Resim

Akrep burcu kadını burç uyumu. Akrep Kadınının uyumlu olduğu, anlaşabildiği burçlar

Akrep Burcu Kadını Anlaştığı Burçlar Su ve Toprak gurubu içerisinde yer alır. Bu burçlarla olan aşk uyumu daha yüksektir.

Akrep Burcu Kadını Uyum Tablosu

Balık burcu erkeği (Su gurubu)
Yengeç burcu erkeği (Su gurubu)
Akrep burcu erkeği (Su gurubu)

Boğa burcu erkeği (Toprak gurubu)
Başak burcu erkeği (Toprak gurubu)
Oğlak burcu erkeği (Toprak gurubu)

Balık, yengeç ve akrep burcu erkekleri kendisi gibi su gurubundan olduğu için doğal olarak anlaşır. Ancak akrep burcu kadını durağanlığı sevmediği için balık ve yengeç burcunun sert etkiler alması da gerekir. Sürekli depresif ve duygusal sendromlar yaşayan insanlarla her zaman uyum sağlayamayabilir.

Akrep burcu erkeğinde istedikleri özellikler vardır. Ancak kendi istediklerini; birlikte olduğu insanda isteyeceği için bu birliktelik naifliği kaldıramayabilir. Fırtınalara tutkunsanız ve konumlarınızda uyum söz konusu ise güzel bir birliktelik olabilir. Uyum sağlandığında “ruh ikizi” birlikteliğine daha uygundur.

Boğa burcu, başak ve oğlak burcu erkekleri ateş ve hava gurubuna göre akrep burcu kadını için daha uyumludur. Su ateşi söndürür ama toprağı besler. Burçların birbirleri ile uyumu, gurupların ihtiyaçlarını ne kadar karşıladığı ile ilgilidir.

Toprağın suya ihtiyacı vardır. Su ise toprakla buluştuğunda değer kazanır, bereket katar.

Tüm bunlardan yola çıkacak olursak, Akrep burcu kadını en çok hangi burçla anlaşır? Her insanın doğum haritası farklı olduğu için net cevap vermek zor ancak genel olarak su ve toprak burcu etkisinin görüldüğü burçlardan biri ile anlaşması doğal olarak daha kolay olacaktır.

Akrep burcu kadını burç uyumu sonuç

Mutlu birliktelikler karşılıklı sevgi, saygı ve ihtiyaçların giderilmesi ile mümkün olabilir. Uyumsuz birlikteliklerde “sabır” tüm sorunları çözebilir ancak, çözüm noktasına ulaşıncaya kadar yıpranmakla geçirilecek süre çok daha verimli hale getirilebilir. İki insanın bir araya gelmesi ile birlikte doğacak çocukların uyumlu ve mutlu bir ailede büyümeleri çok önemlidir.

Evliliklerde burç uyumlarına verilen önem eleştirilse de siz hayati öneme sahip bir konuda karar almadan önce ince eleyip sık dokumaya özen gösterin.

Dış görünüşler, fiziki güzellikler, maddi imkanlar ve çevre zamana karşı aşınıp değişebilen unsurlardır. Kalıcı olan ise ruhların birbirleri ile olan uyumudur. Yaşamınıza ve sizinle birlikte dünyaya gelecek insanların yaşamlarına, sıkıntı değil değer katın.


Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu - 17 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzr 18 Kas, 23:25)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Mesquline
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Mesquline » Pzr 18 Kas, 16:41

Yeterince açıklayıcı, teşekkürler.

Bence kısaca

Ateş - sinir edici
Hava - ukala, yüzeysel, güvenilmez
Su - ideal, derin
Toprak - Yumuşatıcı

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2120
Yaş: 26
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 23 Kas, 11:53

Mesquline yazdı:
Pzr 18 Kas, 16:41
Yeterince açıklayıcı, teşekkürler.

Bence kısaca

Ateş - sinir edici
Hava - ukala, yüzeysel, güvenilmez
Su - ideal, derin
Toprak - Yumuşatıcı
Özellikler her burcun kendine hastır. Hiç kimse başkaları sinir olsun, kimse bana güvenmesin diye hareket etmez ki.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
güzin (Cum 23 Kas, 12:56)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5450
Yaş: 49
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 23 Kas, 12:55

Akrep yazdı:
Cum 23 Kas, 11:53
Mesquline yazdı:
Pzr 18 Kas, 16:41
Yeterince açıklayıcı, teşekkürler.

Bence kısaca

Ateş - sinir edici
Hava - ukala, yüzeysel, güvenilmez
Su - ideal, derin
Toprak - Yumuşatıcı
Özellikler her burcun kendine hastır. Hiç kimse başkaları sinir olsun, kimse bana güvenmesin diye hareket etmez ki.
Akrebe katılıyorum.Kimse sinir eden biri olmak istemez.Sinir bozucuysa bile çoğu zaman bunun farkında olmadan yapar o insan.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti güzin mesajı için:
Akrep (Cum 23 Kas, 16:53)
Değerlendirme: 16.67%
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Boğa akrep
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Boğa akrep » Pzr 31 Mar, 11:14

Boğa burcuyum akrep kadınları ile çok kolay uyum sağlayabiliyorum. Ama aşık olunca vereceği tepkiden çekinir oldum. Ne yapayım, gözümü kapatıp ağzımı açayım mı?


Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 251
Yaş: 31
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 31 Mar, 17:46

Hislerinizi söylemeden nasıl tepki vereceğini bilemezsiniz ki. Açık açık söyleyin. Ama önce size karşı tavırlarını kontrol edin.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Jüpiter
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Jüpiter » Cmt 18 May, 02:23

Analizin çoğu doğru, ateş ve hava grubu burçları ile anlaşamam. Ama mesela koç burcu erkekleri de ilgimi çeker. Uzun süre birlikte olmamak kaydıyla anlaşabilirim. Balık erkekleri aşırı duygusal, yengeçler öncü olduklarından olabilir daha iyi gibi ama onlarda da garip bir mızmızlık var sanki. Başaklar ve boğalarla iyi anlaşırım akrep ve oğlaklarla yakından hiç tanışmadım.

Nolan
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Burç Uyumu (Karakter Yapısına Göre)

Okunmamış mesaj gönderen Nolan » Cmt 06 Tem, 21:13

Ben oğlak burcu olsn arkadaşımla çok iyi anlaşıyorum. Akreplerle bir yere kadar. Başak ve boğa iyi. Yengeç ve balık uyumlu ama çekilmez


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön