Haziran Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

2018 haziran ayı astroloji yorumu, astroloji haziran ayı yorumları, haziran ayı önemli olayları, haziran ayı önemli enerji noktaları, haziran ayı astroloji, haziran astroloji yorumları 2018, haziran ayı astrolojik yorumlar

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 962
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 112 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Haziran Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 08 Haz, 03:06

Resim

Haziran Ayı Önemli Astrolojik Olayları ve Yorumları

2018 Haziran Ayı önemli astrolojik enerji noktaları:

# 13 Haziran 2018’de Güneş ve Ay İkizler burcundayken Yeniay meydana gelecek.

# 21 Haziran 2018’de Güneş’in Yengeç burcuna girmesiyle Yaz gündönümü Kuzey Yarıkürede başlayacak.

# 26 Haziran 2018’de Kova’daki Mars geri harekete başlamak üzere durağanlaşacak. Mars her iki yılda bir geri hareket eder ve 27 Ağustos 2018’de ileri gitmek üzere durağanlaşacak.

# 28 Haziran 2018’de Güneş Yengeç ve Ay Oğlak burcundayken Dolunay meydana gelecek.

2018 Haziran ayı içinde hayal kırıklığı ve tereddütler barındırmasına rağmen aynı zamanda inanılmaz pozitif enerjileri de deneyimleyeceğiniz bir aydır. Bu derinlemesine düşünme ve yeniden değerlendirme zamanıdır. Yeni planlarla ilerlemek size zor gelebilir. Ancak hayatınızda daha fazla başarıya ulaşmak istiyorsanız bazı eski planlarda değişiklik yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Bu durumun bir kısmı ayın sonunda Mars'ın geri gitmeye başlaması ile anlaşılacaktır. Bir kısmı da kendi doğanıza karşı dürüst olmanızın önemini anlamaktan geçmektedir.

Ayın başlangıcında Venüs 1 Haziran'da geri giden Jüpiter’le üçgen açı yapacaktır. Venüs ve geri giden Jüpiter’in her ikisinin de su grubundaki burçlarda olması nedeniyle duygularınız ve başarabilecekleriniz konusunda kendinizi iyimser hissedersiniz. Hedeflerinize ulaşmakta çok tutkulu olursunuz ve başarınızı sevdiğiniz insanlarla paylaşmak istersiniz. Başkalarından destek alabilirsiniz. Bu güzel bir gündür ve Venüs'ün Neptün'le üçgen açı oluşturmasıyla birlikte yarına kadar devam edecek olan büyük su üçgeni oluşacaktır.

2 Haziran'da Venüs geri giden Jüpiter’le üçgen açı oluşturduğunda ruh ikizinizle karşılaşabilirsiniz. Ya da belki daha da önemlisi derindeki kendi ruhsal ihtiyaçlarınızın farkına varabilirsiniz. Hayatınızdaki diğer insanlara karşı merhametli olmak onlarla aranızda sevgi dolu bir temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Başkalarının söyleyeceklerini kabul etmeye ve iyi yönlerini görmeye istekli olursunuz. Aynı zamanda kendinizin iyi taraflarını da görebilirsiniz.

Neptün'den dolayı biraz dikkatli olmalısınız. Çünkü ortadaki gerçeklikten ziyade görmek istediğiniz şeyi görebilirsiniz. Biriyle tanışırsanız başkalarını tanımak için de zaman ayırmalısınız. Böylece o kişinin gerçekte kim olduğunu görebilirsiniz.

Büyük bir satın alma işlemi yapmanız gerekiyorsa bunu başka bir güne bırakmaya çalışın. Böylece tüm gerçekleri anlayabilir ve mantıklı bir karar verebilirsiniz.

2 Haziran'da Merkür geri giden Satürn’le 150 derecelik açı oluşturduğunda durumları daha iyi bir perspektiften görebilirsiniz. Günün erken saatlerinde bildiğinizi düşündüğünüz bazı şeyler durumun gerçekliği olmayabilir. İnsanlar hikayelerini değiştirmeye başlayabilirler. Ama durumu şu şekilde kabul edin: Evrenin gerçeklere ulaşmanıza yardımcı olma şekli.

3 Haziran - 5 Haziran tarihleri arasında Ceres’in 3 Haziran'da geri giden Pluto'yla ve Merkür'ün 5 Haziran'da geri giden Jüpiter'le 150 derecelik açı oluşturduklarında aldığınız bilgilerdeki değişiklikler hala devam edebilir.

Ceres’le geri giden Plüto açı yaptıklarında bir uzlaşmaya varmanın önemi ile sizin düşündüğünüz şeyleri alma arzusuyla hayatınıza devam etmek arasında bir dans varmış gibi hissedebilirsiniz. Bu açıyı hayatınızda kullanmanın iyi bir yolu bilinçaltı zihninizin derinliklerine inmek ve sizi neyin motive ettiğini anlamak olacaktır. Bu motivasyonu anladığınızda hayatınızdaki durumlara nasıl yaklaştığınıza bir göz atın. Bazı tavırlarınızdan taviz vermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Ya da korkuyla motive edildiğinizi hissetmeniz nedeniyle durumlara yaklaşımınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Merkür ve geri giden Jüpiter açı yaptıklarında anlayış konusunda bocalayabilirsiniz. Merkür ile önemli olmasalar bile yaşamınızdaki tüm küçük detayları bilmek isteyebilirsiniz. Geri giden Jüpiter’le ise bazı önemli detayları kaçırıyor olsanız bile büyük resme bakmak isteyebilirsiniz. Fakat detaylar yolunuza çıkabilir ve büyük resimle devam edemeyeceğinizi anladığınız için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Belki de yeni bir proje başlatmak istersiniz ancak nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Ya da belki de daha büyük ve yeni bir projeye başlayabilmeniz için eski projelere ait bazı küçük detayları tamamlamanız gerekebilir.

5 Haziran’da Venüs’ün geri giden Pluto ile karşıt açı yapması size yardımcı olacaktır. Ceres'in geri giden Pluto ile 150 derecelik açı oluşturduğu 3 Haziran'da bilinçaltı motivasyonlarınızı keşfetmeye başladığınızda, değer sistemlerinizden şüphe ettiğinizi görebilirsiniz. Veya belki de ödünler vermenin kendinizden çok fazla şey götürdüğünü düşünebilirsiniz. Bugün Venüs’ün geri giden Pluto’yla karşıt açı yapmasıyla vazgeçmeniz gereken şeyin sizin değer sisteminiz değil, kendinizi sevmeyi engelleyen eski inanç sistemleri olduğunu anlarsınız. Eski negatif inanışlarınızı serbest bırakabilirseniz bugünün sizin için çok güçlü bir gün olduğunu göreceksiniz.

6 Haziran’da Merkür’ün Neptün’le kare açı yapmasıyla aldığınız bilgiler sizde biraz kafa karışıklığı yaratabilir. Bugün kendinize karşı nazik olun. Henüz hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunu bulamayabilirsiniz. Çünkü hala daha fazla bilgiye ihtiyacınız vardır. Diğer insanlarla konuşurken dikkatli olun. Size yalan söylemeseler de sizden önemli bilgileri saklıyor olabilirler. Ve bir kez daha belirtmek gerekir ki tüm gerçek bilgilere sahip olmadığınız için herhangi bir sözleşmeyi imzalamak için iyi bir gün değildir.

8 Haziran’da Mars Güney Ay Düğümü ile kavuşum ve Merkür geri giden Pluto ile 150 derecelik açı yapacak.

Normalde Mars Ay’ın Güney Düğümüyle bir açı yaptığında eski sorunlara dikkat ederek hayatınıza devam edebilirsiniz. Ancak bu sefer biraz farklıdır çünkü Mars ve Güney Ay Düğümü üçlü açı dizisinin birincisini oluşturmuş olacaklar. Bu açı ikinci kez 20 Temmuz 2018’de Mars geri giderken meydana gelecek. Üçüncü kez ise 26 Eylül 2018’de Mars ileri giderken oluşacaktır. Bu kavuşumun önemli olmasının diğer nedeni ise Güney Ay Düğümünün Kova’da olmasıdır. Çünkü Birleşik Devletlerin 4 Temmuz 1776 haritasında da Güney Ay Düğümü Kova’da bulunmaktadır.

Haritaya dünyasal (politik) olarak baktığımızda Mars’ın bu haritada polis memurları ve sağlık personelleri gibi kamuya hizmet eden kişilerin yanı sıra askeri eylemleri de temsil ettiği görülür. Kova dünyasal astrolojide müttefiklerin yanı sıra halkın ve bir ulusun çeşitliliğine hizmet etmeyi amaçlayan sosyal örgütleri de temsil eder. Ayrıca bazı kişiler Kova’nın Kongre üyelerini temsil ettiğini düşünmektedir.

Dünyasal astrolojide Ay’ın Güney Düğümü bir ülkenin ele alması gereken ancak bundan kaçındığı şeyi gösterir. Aynı zamanda bir liderin gücünü koruma veya artırmak konusundaki korkularını da temsil eder. Kova burcundaki Güney Ay Düğümü ile ABD hükümeti bir millet olarak çeşitliliğimizi artırabilecek müttefikler, göçmenler ve diğer toplumsal durumlarla ilişkilerini ele almalıdır. Bir ülke (mesela ABD gibi) 19 yıllık Ay Düğümü döngüsünü tecrübe etmediyse bunlar hala o ülkenin ele alması gereken alanlar olarak karşısına çıkacaktır. Bununla birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde değişiklik yapmak ya da statükoyu korumak için korku politikası kullanılırsa bunlar patlama noktaları haline gelebilir.

Bu sorunlardan hangilerinin su yüzüne çıktığını anlamak için haberlere dikkat ediniz. Bu kavuşum Temmuz ayında yeniden meydana geldiğinde Mars geri gittiği için perde arkasında vuku bulan durumlar olacaktır. Mümkünse haberdar olmaya çalışın. Bu kavuşum Eylül 2018’de üçüncü kez meydana geldiğinde Mars ileri hareket ediyor olacak ve bugün aldığınız bilgilerin bazı sonuçlarını göreceksiniz.

Birçok yönden bu aynı zamanda kişisel yaşamınıza da akseder. Karşılıklı anlayış ve saygıya dayalı olup olmadıklarını görmek için arkadaşlıklarınızı gözden geçirin. Hangi sosyal kurumların sizin için hala değerli olduğunu ve aile ve arkadaşlarınızla yeterli zaman geçirip geçirmediğinizi düşünün. Geçmiş eylemleri göz önünde bulundurmak ve bu yolda devam etmek isteyip istemediğinizi veya yolunuzda değişiklik yapmak isteyip istemediğinizi belirlemeniz önemlidir. Bu değişiklikleri henüz tam olarak yapmaya hazır olmayabilirsiniz. Ancak bu kavuşum Eylül 2018'de üçüncü kez gerçekleştiğinde değişiklikleri yapmak için hazır olacaksınız.

Günün ilerleyen saatlerinde Merkür’ün geri giden Pluto ile 150 derecelik açı yapması aslında sosyal kurumlarda yer alan diğer kişilerle ilişkilerinizi değerlendirirken size yardımcı olacaktır. Bilinçaltı zihninizi keşfedebilir ve seçimlerinizi yöneten duygusal motivasyonları düşünmeye başlayabilirsiniz. Başkaları tarafından kontrol edilmek istemediğinizi fark edebilirsiniz ve kimliğinizden vazgeçmeden kendinizi güçlendirmenin bir yolunu bulmak istersiniz.

9 Haziran’da Merkür’ün Ceres’le 60 derecelik açı yapmasıyla değişen durumları görebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için önemli konulardan ödün vermeniz gerekip gerekmediğini belirleyebilirsiniz. Ve ya güvenlik sağlamak için çevreniz hakkında daha fazla bilgi almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

12 Haziran’da Merkür Yengeç burcuna girdiğinde başkalarıyla iletişiminizde geride kaldığınızı görebilirsiniz. Kimseyi incitmek istemezsiniz. Aynı zamanda çok fazla ortaya çıkmak istemezsiniz. Başkaları da sizinle aynı şekilde hissedeceklerdir. İnsanlar size ipuçları verebilir ancak gerçekte ne düşündüklerini size söylemeyebilirler.

13 Haziran’da Güneş ve Ay İkizler burcundayken Yeniay meydana gelecektir. Yeniay oluşmadan önce Merkür Uranüs’e 60’lık açı yapacaktır. Yeniay meydana geldikten sonra Merkür Kayron’a kare açı yapacaktır ve Venüs Aslan burcuna girecektir.

Merkür Uranüs’le 60’lık açı yaptığında yeni fikirlere açık olursunuz. Önemli konuları başkalarıyla tartışabilirsiniz. Diğer insanlarla çalışmanın özellikle de ortak girişimlerde bulunmanın bir yolunu bulmayı istersiniz.

Yeniay meydana geldiğinde yeni fikirlere açık olma arzusu devam edecektir. Aynı zamanda çok temkinli davranırsınız. Yeniay İkizler’de olduğundan başka insanlarla tartışmalara girmek isteyebilirsiniz. Fakat Yeniay aynı zamanda geri giden Pluto ile 150’lik açı yaptığından başkalarının sizden yararlanmasını istemezsiniz. Ve Yengeç’teki Merkür’le direkt olmak zor olabilir. Başkalarını uzaklaştırmak istemezsiniz. Hatta Yeniay oluştuktan iki saat sonra Merkür Kayron’la kare açı yaptığında başkalarını uzaklaştırmama isteği daha güçlüdür. Bu yeni Ay'ın enerjisini kullanmanın en iyi yolu mümkün olduğunca fazla bilgi toplamaktır. Size gelen yeni bilgileri alın ve bu bilgileri düşünce sürecinize ekleyin. Başkalarının söylediklerini herhangi bir taahhütte bulunmadan dinleyin. Bu bir Yeniay olsa da bugün yeni bir işlem başlatmanız gerekmiyor. Bunun yerine sahip olduğunuz bilgileri işlemeye çalışın.

Yeniay meydana geldikten sonra Venüs’ün Aslan burcuna girmesiyle aldığınız bilgilerin ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. Ve onları doğru zamanda kullanabileceksiniz.

14 Haziran’da Venüs Uranüs’e kare açı yaptığında geçmişinizden birisinin hayatınıza geri dönmesi durumuna şaşırmayın. Bu durum olursa herhangi eski bir öfke veya hüsranı affedebilirsiniz. Sonunda ilerleyebileceğinizi ve bu eski ilişkiden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluğun yolunuzdan çekildiğini görebilirsiniz.

Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı ifade etmeye çalışırken gerginlik hissedebilirsiniz. Başkalarına isteklerinizi söylerken çok rahat olamayabilirsiniz. Ya da size ihtiyacınız olan duygusal desteği vermeyen eski ilişkileri sona erdirmenin zamanının geldiğine karar verebilirsiniz.

15 Haziran’da Venüs Kayron’la üçgen açı ve Merkür geri giden Satürn’le karşıt açı yaptığında eski ilişkileri düzeltmenin daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Venüs Kayron’la üçgen açı yaptığında hayatta ilerlemek için neye ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz ve yaşantınızdan memnun olursunuz. Olumlu koşullar hakkında düşünebilir ve olumlu insanların size verdiği desteği takdir edebilirsiniz.

Merkür geri giden Satürn ile karşıt açı yaptığında geçmişte başkalarının size karşı yapmış olduğu eleştirileri dert etmezsiniz. Eğlenmekten alıkoyacak kadar kendinizi ciddiye almanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca istediğiniz şeyi yapmanıza engel olan yapay sınırlardan da kurtulabilirsiniz.

18 Haziran’da Neptün geri gitmek üzere durağanlaşacak ve 24 Kasım 2018’e kadar geri gidecek. Neptün geri gitmeye başladığında pek fazla insan fark etmez. Neptün sahne arkasında çalışmaya eğilimlidir. Sınırlar çözülebilir ama çok fazla değil. Bu dönemde eski fobilerinizi bırakabilirsiniz. Veya Geçmişte yaşanan travmalardan kurtulmanıza yardımcı olacak rüyalar görebilirsiniz.

19 Haziran’da Venüs geri giden Satürn ile 150 ‘lik bir açı yapacak. Gün içinde daha sonra Venüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum ve Merkür geri giden Jüpiter ile üçgen açı oluşturacak.

Venüs'ün Satürn'le 150’lik açı oluşturmasıyla bugün hayal kırıklığı duygularıyla başlayabilir. Bazı şeyleri çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Duygularınızla nasıl hareket edeceğinizden emin olamayabilirsiniz. İlerleyememeniz sizi hüsrana uğratabilir ve bu da eleştirel olmanıza neden olabilir.

Fakat birkaç saat sonra Venüs’ün Kuzey Ay Düğümüyle kavuşmasıyla bu hayal kırıklığı duygusu değişmeye başlar. Şimdi hedeflerinizi anladığınızı düşünürsünüz. Kendinize daha çok güvenirsiniz. Belki de önceki eleştiriler aslında hayatınızda ilerleyebilmeniz için nasıl daha iyi bir yapı oluşturacağınıza karar vermenize yardımcı olacaktır. Başarılı olmanız için size yardım etmeye istekli insanlarla bile karşılaşabilirsiniz.

19 Haziran’da Merkür geri giden Jüpiter ile üçgen açı yaptığında ihtiyaçlarınızı daha iyi anlarsınız. Olanaklarınız hakkında çok iyimser düşünürsünüz. Jüpiter geri giderken geçmiş deneyimlerinizin sizi daha iyi bir insan haline getirdiğini ve hedeflerinize ulaşmak için sizi doğru konuma nasıl getirdiğini anlayabilirsiniz.

Ve Merkür geri giden Jüpiter ile üçgen açı yaptıktan sonra ayrıca 20 Haziran'da geri giden Neptün ile üçgen açı oluşturduğunda büyük su üçgeni oluşacaktır.

20 Haziran’da Merkür geri giden Neptün’le üçgen açı yaptığında hedeflerinize dikkat ederseniz hayallerinize ulaşabileceğinizi fark edersiniz. Hem Jüpiter hem de Neptün engellerin kalkmasını temsil ettiğinden yaşamınızda ilerlemek için hangi engellerin kaldırılması gerektiğini anlayacaksınız.

Bir alanda dikkatli olun; En önemli planlarınızı kendinize saklayın. Diğer insanlar kararlarınızı sorgulayacak ve başarılı olmanın zorluklarından bahsedecekleri için onlara çok fazla bilgi vermek istemezsiniz. Bu bireyler sizin yüksek menfaatlerinizi göz önünde bulundurmuyor olabilirler.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna girecek ve Kuzey Yarıkürede Yaz Gündönümü başlayacak. Astrolojik yıl şimdi ikinci çeyreğine giriyor. İlk çeyrekte Güneş Koç'a girmişti. Amerika Birleşik Devletleri'nin haritasında Yükselen Yengeç burcudur ve Güneş Yükselen ile 12. evdeyken kavuşacaktır. Bu hükümetin halkın bilmediği gizli bir takım konularının olduğu anlamına gelir. Koç burcuna giriş haritasında Neptün geri hareket etmekte ve MC noktası ile kavuşmaktadır. Bu da insanların bilmediği ve hükümetin tartışmak istemediği yüzeyin altında olan bazı şeylerin olduğunu gösterir.

Güneş’in Yengeç burcuna girmesiyle evinize bakmak ve her şeyin güvenli ve emin olmasını istersiniz. Ailenize dikkat etmelisiniz. Gerçekten de dışarıya çıkmak istemeyebilirsiniz. Ancak evde kalmaktan keyif alır ve özel anlarınızın tadını çıkarmayı tercih edebilirsiniz.

20 Haziran’da diğer insanlar sizin kendi hayalleriniz doğrultusunda ilerlemenize engel olurlarsa, 23 Haziran’da Merkür geri giden Plüto ile karşıt açı yaptığında çok sinirlenebilirsiniz. İnsanların fikirlerinizi bastırmaya çalıştığını görebilirsiniz. Ya da diğer insanların sizi kendi düşünce tarzlarına doğru yönlendirmeye çalıştıklarını düşünebilirsiniz. Burada anahtar ideallerinize sadık kalmanız olacaktır.

25 Haziran’da Venüs geri giden Jüpiter ile kare açı yaptığında hayat her iki şekilde de gidebilir. Hedeflerinizi ve bunlara nasıl ulaşabileceğinizi anlarsınız, bugün çok fazla başarı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte kendinize güvenmiyorsanız hayatın sizin istediğiniz yönde gitmediğini düşünerek hayal kırıklığına da uğrayabilirsiniz. Anahtar hayatınızın sorumluluğunu almak ve güvensizlikleriniz tarafından sallanmamaktır. Hedefleri ve bunları başarmanın biraz zaman alabileceğini anlayın.

Aşağı yukarı her iki yılda bir Mars sekiz hafta kadar geri gider. Mars 26 Haziran’da geri gitmeye başlayacak ve 27 Ağustos’a kadar da geri gidecek.

Mars geri giderken işleri yapmak için enerjiyi bulmak daha zorlaşır. Bu özellikle Mars Kova'da olduğunda bu durum daha da doğrudur. Normalde arkadaşlarınızla veya bir sosyal organizasyonla ilgilenmek istersiniz. Fakat şimdi çok fazla harici aktiviteden geri çekilmeyi ve kendinizi saklamayı tercih edersiniz. Bu dinlenerek enerjinizi yeniden şarj etmeniz açısından harika bir zamandır.

Mars'ın geri gitmesiyle ilgili diğer bir şeyde, olayların gerçekleşmeyecekmiş gibi göründüğüdür. Enerjiniz düşükmüş gibi hissedebilirsiniz. Ancak yüzeyin altında kabarcıklanma olan durumlar vardır. Bu baloncuklara dikkat edin. Kızmamaya ya da sinirlenmemeye özen gösterin çünkü Mars'ın 27 Ağustos 2018'de ileri gitmeye başlaması ile aniden çok fazla öfkeye kapılabilirsiniz. Bu enerjiyi kullanmanın en iyi yolu hayal kırıklıklarına dikkat etmek ve onları hafifletmek için neler yapabileceğinizi irdelemektir. Hayatınızdaki insanlarla irtibata geçin böylece işleri tek başınıza yapmak zorunda kalmazsınız. Önemli ilişkileri koruyun ve yaşamınızda ihtiyaçlarınızı desteklemeye istekli olan insanların kimler olduğunu anlamaya çalışın.

27 Haziran’da Venüs geri giden Neptün’le 150’lik açı yaptığında etrafınızdaki insanlara çok dikkat etmelisiniz. İhtiyaçlarınız konusunda anlayışlı görünebilirler ancak karar vermeniz için gereken tüm bilgileri size vermeyebilirler. En önemli şey yüksek bir mali taahhüt içeren herhangi bir sözleşmeyi imzalamamaktır.

28 Haziran’da Dolunay meydana gelecek ve gün içinde daha sonra Ceres Başak burcuna girecek. Bugün işinizin özellikle aile üyeleriyle ilişkilerinizi nasıl etkilediğini anlamanız gereken bir gündür. Güneş Yengeç burcunda ve Ay Oğlak burcundayken ailenizle daha fazla zaman geçirmek istersiniz. Güneş geri giden Satürn ile karşıt açı yaptığında ve Ay geri giden Satürn ile kavuştuğunda ailenize ayıracağınız zamanı kullanacağınız herhangi bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Rahatlama imkânı bulamadığınız işlere çok fazla zaman ayırmak istemezsiniz.

Ceres Başak burcuna girdiğinde rutin görevlerinizin bile ailenize ayıracağınız zamandan alabileceğini anlarsınız. Bugün görevleri başkalarına devretmenin yollarını bulmak veya hangi görevlerin sizin düşündüğünüz kadar önemli olmadığına karar vermek için iyi bir gündür. Daha verimli olmanın yollarını bulabilirsiniz ve bu da size ihtiyacınız olan ekstra zamanı verebilir.

29 Haziran’da Merkür Aslan burcuna girecek. Şimdi dışarı çıkma ve eğlenme zamanıdır. Hayatı çok ciddiye almanıza gerek yoktur. Dün olduğu gibi ailenizle veya arkadaşlarınızla zaman harcamak yerine işte vaktinizi geçirebilirsiniz. Ve bu durum yarın Merkür Uranüs’le kare açı yapacağından özellikle doğrudur. Sadece haberlere dikkat edin. Zamanın tadını çıkarmanızı engelleyen bazı beklenmedik bilgiler gelebilir.

Ay biterken 30 Haziran’da Merkür Uranüs’le kare açı ve Kayron’la da üçgen açı yapacak. Konuları başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmak isteyebilirsiniz ancak bilgi akışının çok hızlı olması sizi sinirlendirebilir. Hangi bilgilerin önemli olduğunu ve hangi bilgilerin gereksiz olduğunu ayırt etmeye çalışın. Aşırı yüklenmiş hissetmemek için bilgi akışını yavaşlatma yollarını bulun. Ayrıca araç kullanırken dikkatli olun çünkü diğer insanlar odaklanamayabilir. Bugün kazalara açık bir gündür.

Günün ilerleyen saatlerinde Merkür Kayron’la üçgen açı yapacak. Bu kendinizi günün erken saatlerinde gelen çok fazla bilgiden korumanıza yardımcı olacaktır. Sözlerinizi kontrol altına alabilecek ve başkalarının sizi farklı şekilde ikna etmeye çalışmasına izin vermeyeceksiniz. Ayrıca hayatınızı şifalandırmanın yollarını bulacaksınız.


Misty Kuseris ©2018

mistykuceris.com

Çeviren: Belgin Avunduk
http://www.astrolojidergisi.com/Aylik-Yorum.htm


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir