Akrep Burcu Kadını Duygusal mıdır?

akrep burcu kadını duygusal mıdır, akrep kadını duygusal mıdır, akrep burcu kadını ne kadar duysaldır, akrep burcu kadını duygulanır mı, akrep burcu kadını ağlar mı, akrep burcu kadını duygularını gizler mi, duygularını neden gizler

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Duygusal mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 21 Kas, 11:37

Resim

Akrep burcu kadını duygusal mıdır?

Akrep burcu kadını duygusal mıdır? Su grubu burçları doğal olarak duygusaldırlar. Duygusallığın yoğunluğuna göre sıralayacak olursak ilk sırayı balık burcu, daha sonra yengeç burcu ve son olarak ta akrep burcu gelir. Aslında duygusal yoğunluk olarak aralarında çok fazla fark yoktur. Akrep burcunu farklı kılan duyguları üzerinde kurduğu baskı ve kontroldür. Oto kontrol mekanizması akrep burcunda balık ve yengeç burcuna göre daha gelişmiştir.

Akrep Burcu Kadını ve Duygusal Yoğunluğu

Akrep burcu kadını, dışarıdan baktığınızda “tek bir duygu kırıntısı yok” diyebileceğiniz bir yapıya sahiptir. İç dünyasını dışarıya yansıtmaz. Çünkü gururlu yapısı her zaman güçlü görünmesini zorunlu kılar. Bu konuda iç sesi “Duygusal görünmen zayıf görünmene neden olabilir” şeklinde fısıldar.

Duygusallığının açığa çıkmasına izin vermez. Hayatı nerede ve kiminle olursa olsun yalnız yaşayan bu kadın için yaşamı tek başına göğüslemek, duygusallığının açığa çıkmasına izin vermeyecek kadar iç kontrol sistemini sert bir şekilde kullanmasına neden olur.

Gerçekte ise iç dünyasında yani derinlerde yoğun bir duygusallık saklar. Bu yoğunluk hiçbir yapmacıklık taşımayan, samimi, dürüst ve doğal olan görüntüler karşısında bir anda açığa çıkar. Sokakta yaralı bir hayvan gördüğünde, yürümekte zorlanan çaresiz yaşlı bir insan gördüğünde, elinden tutmasını bekleyen masum bir çocukla karşılaştığında, hiçbir art niyet taşımayan ve içten gelen sevgi karşısında duygularını örten tüm duvarlar bir anda yıkılır.

Resim

Duygularını Açığa Çıkaran Noktalar

Akrep burcu insanları için sihirli kelime “samimiyet” tir. Samimi, içten, dürüst ve yapmacıklık içermeyen durumlarda akrep burcu kadını duygularını örten örtüyü kaldıracaktır. Duygularını açığa çıkaran noktaları şu şekilde sıralayabiliriz,

~ Duygularını gösterdiğinde zayıflık olarak algılanmayacağına emin olduğu durumlar
~ Duygusallığının kendisine karşı kullanmayacağına inandığı insanlara karşı
~ Başkalarının görmediği anlarda
~ Yardımcı olabileceğine inandığı durumlarda
~ Kendisine karşı yönelmiş bir art niyet ve tehdit hissetmediğinde

Kimsenin Görmesine Gerek Yok

Akrep burcu kadını duygularını gizler mi?

Akrep burcu kadını sürekli etrafını gözlemleyip analiz etmek zorunda olduğu için atacağı her adımın başkaları tarafından nasıl değerlendirilebileceğini göz önünde bulundurmak zorunda kalır (yeterince meşgul olduğu zamanlar hariç). Akrep burcu kadını neden duygularını gizler? Bu iç kontrol mekanizması başkalarından çekindiği veya korktuğu için aktif değildir. İç yapısını korumak ve kendisine yönelebilecek tehditlere karşı “zayıf” görüntüsü vermemek içindir. Doğası “her an tetikte ol” üzerine kuruludur. Tıpkı en küçük tehdit karşısında saldırıya geçen akrep hayvanı gibidir.

Akrep burcu kadını ağlar mı? Evet ağlar fakat ağladığını çok az insan görebilir. Karanlık sinema salonunda filmdeki duygusal derinliğin yaşandığı anlarda, çaresiz insanları gördüğünde, duygusal anlamda kendisini deşarj edemediği karanlık gecelerde ve kimsenin ağlamadığı ama madde ötesi etkilerin yoğun hissedildiği durumlarda ağlar. Ağlar fakat kimseler bilmez. Hayatının çoğu bölümünde olduğu gibi hayatını kimse bilmeden ve kimsenin bilmesine ihtiyaç duymadan yaşar.

Akrep Burcu Kadını Duygusal mıdır? - 21 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Çrş 21 Kas, 13:14)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1116
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Duygusal mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 21 Kas, 13:18

Dışarıdan bakan birisi için soğuk ve buz. Oğlak yapısı var bir miktar. Sessiz ve ıssız bir ortamda güvendiği insana karşı samimiyetle birlikte kutuplardan ekvatora götürür : )
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Prş 22 Kas, 15:14)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir