Akrep Burcu Kadını Çapkın mıdır?

akrep burcu kadını çapkın mıdır, akrep kadını çapkın mıdır, akrep burcu kadını çapkınlık yapar mı, akrep kadını çapkınlık yapar mı, akrep kadını çapkınlık yapabilir mi?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Çapkın mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 19 Kas, 14:48

Resim

Akrep Burcu Kadını Çapkın mıdır?

Akrep burcu kadını çapkın mıdır? Çapkınlık yapar mı? Tümüyle akrep burcu etkisi altında ise çapkın olması mümkün değildir. Çünkü sabit etkiler altında, sahip oldukları konusunda değişime kapalı bir burç kadınıdır. Çapkınlığa başaramayacağı veya yapamacağı bir şey olarak bakmaz, bu değerlerine ve yapısına aykırıdır. Ancak akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-b ... 21138.html yazısında belirttiğim gibi bir insanda 12 ev konumu bulunur. Bu konumlarda ağırlık ateş ve hava gurubuna kayarsa akrep burcu kadını da çapkın olabilir.

Akrep burcu kadını hangi durumlarda çapkın olabilir?

Özünde çapkınlıkla ilgili bir olgu yoktur ama bazı durumlarda istisnalar durumu değiştirebilir.

Burç konumlarında sosyal ilişkilerini ve 7. Evini ateş gurubundan olan burçlar (koç, aslan, yay özellikle koç ve aslan) etkili ise.
Doğum haritasında hava gurubu etkileri varsa. (İkizler, terazi ve kova burcu)
Kendisini ispatlaması gereken bir durumla karşı karşıya kalırsa. (Günü kurtarma durumu. Sonunda bunu iğrenç karşılar. Hatırladıkça midesi bulanır. Bir akrep kadını ruhu ile sevemeyeceği hiçbir şeyi yapmamalı.)
İnatlaşma veya intikam alma düşüncesi ile hareket ediyorsa.

Akrep kadını çapkınlık yapabilir mi?

Bu ve benzeri bazı durumlarda çapkınlık yapabilir. Sonunda da midesi bulanır. Çünkü bu akrep burcu kadınına göre bir şey değildir. Ruhuyla hissedemediği bir şey O’na tat vermez. Ruhsal yönden tat vermeyen hiçbir şeye de değer vermez.

Eğer sadece hazlarının peşinde koşmaya başlamışsa bu durumda herşeyi ve herkesi sadece birer araç olarak görür. Değer ölçülerini kullanmaz. Anlıktır. Sonrasında tanımaz.

Resim

Akrep burcu kadını, sadakat ve çapkınlık

Akrep burcu kadını burçlar kuşağı içerisinde en sadık olan kadınlardan biridir. Sadakate verdiği önem bilinçli bir seçim değildir. Bu O’nun doğuştan aldığı etkilerle ilgilidir. Çevre ve doğum haritasındaki konumların etkileri bir süre bocalamasına neden olsa da ilişkiler konusunda uzun süreli dalgalanmalar yaşayabilecek bir kadın değildir.

Hayatını, keşfedilecek değerler üzerine inşa eder. Merak eder, araştırır, öğrenir ve merakını giderir. Çapkınlık boyutu belki bu aralıkta ruhsal ve duygusal seviyede olabilir.

Doğum haritasındaki ateş ve hava gurubu etkiler ise; dürtü olarak kendisini gösterir. Güneş etkisini gözlemci ve müdahaleci olarak kabul edersek ateş ve hava etkisinin öncelikle güneş etkisini manipüle edip kandırmaları gerekir. Güneş etkisi ne kadar güçlü ve ağırlıklı ise çapkınlık için baş kaldıran etkilerin sesleri de o kadar cılız çıkar.

Kısacası çapkınlık akrep burcu kadını için yapamadığı veya yapamayacağı bir şey değildir. İç değerlerine uygun olmayan bir durumdur. İçsel bütünlüğünün bozulmaması için uzak durması gereken bir olgudur.


Linkinden akrep burcu kadını hakkında tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-o ... 20856.html


Akrep Burcu Kadını Çapkın mıdır? - 19 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzt 19 Kas, 19:06)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 4571
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Çapkın mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 19 Kas, 17:19

Çapkınlık hiçbir kadına uygun değildir.zaten erdem dışı her hareket hele böyle ahlaki olanları insanın iç dünyasında büyük yıkımlar yaratır.bazen onarılması imkansız yıkımlar.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti güzin mesajı için:
Akrep (Pzt 19 Kas, 19:07)
Değerlendirme: 16.67%
diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir