Akrep Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

akrep burcu erkeği kıskanç mıdır, akrep erkeği kıskanır mı, akrep erkeği çok mu kıskanır, akrep erkeği kıskanç mıdır, akrep burcu erkeği kıskanırsa nasıl davranır, akrep burcu erkeği neden çok kıskanır,

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 28 Mar, 11:22

Resim
Akrep Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Akrep burcu erkekleri kıskanç mıdır? Buyrun, okuyun ve kararı siz kendiniz verin.

Akrep burcu erkeği kıskanç mıdır? – Evet hem de görüp görebileceğiniz en kıskanç erkektir. Çünkü akrep burcu erkeği sevdiği kadını derin tutkularla sever ve O’nu kendisinden başkası ile düşünemez. O kadar yoğun bir duygu ile sever ki sevdiği kadının başka bir erkeğin sınırlarından geçmesine dahi tahammül edemez.

Eğer bir akrep burcu erkeği ile birlikteyseniz bilmeniz gereken ilk şey beklide akrep erkeğinin çok aşırı kıskanç ve çok şüpheci olacak olmasıdır. Akrep burcu erkeğinin bu kadar kıskanç olmasının altında sürekli kendisini rahatsız eden zihnindeki şüpheler de önemli yer tutar.

Kuşkucudur, hemen herşeyden şüphe eder, tıpkı akrep gibi tüm alıcıları her an tetikte bekler durur. Onun kuşkucu tavırları, karşısındaki insanı kıskanmasına ve ona güvenememesine sebep de olmaktadır. Bu durum bazen o kadar abartılı bir hal alır ki, marketten alışveriş yaptığınızda kasada ödeme yaptığınız kasiyerin kim olduğunu bile sorgulayabilir. Akrep burcu erkeğinin kıskançlık seviyesi tahmin edemeyeceğiniz seviyelere kadar çıkabilir.

Kıskanç Bir Erkeğe Tahammül Edebilir misiniz?

Eğer karakter olarak sıkıntıya gelemeyen bir kadınsanız, yapmanız gereken şey akrep burcu erkeğinden uzak durmak olacaktır. Akrep burcu erkeği kıskanç mıdır? Emin olun bu yaşamadan asla anlayamazsınız. Çünkü kıskanç kelimesinin insan şeklini almış haline akrep burcu erkeği denilebilir. Akrep burcu erkeği kıskançlığıyla size hayatı zindan etme potansiyeline sahiptir. Yaptığınız en ufak bir yanlışı bile unutmayacak ve bunun intikamını sizden mutlaka almak isteyecektir. Bu sebeple ona karşı davranışlarınızda her zaman çok dikkatli olmanız gerekecektir.

Duygularınız Sizi Yanıltmasın

Bazı insanlar Akrep Burcu Erkeğinin cazibesine ve büyüsüne öyle bir kapılır ki “her haline katlanırım, bir şey olmaz; seven herşeye katlanır, ben O’nu yola getirmesini bilirim, O’nu sevgimle değiştiririm” deme gafletinde dahi bulunabilirler. Ancak ilişki uzadıkça gerçeğin soğuk yüzünü çok katı bir şekilde görmeye başlarlar.

Akrep burcu insanları sadece akıl ve mantıkla hareket etmezler, sizi çaresiz bırakacak yanları, duygusal yönlerinin çok ağır basması ve mükemmel bir analizci olmalarıdır. Siz uzun soluklu bir ilişkiye başladığınızda O çoktan sizi analiz etmiş ve tüm zayıf yanlarınızı gerektiğinde kullanmak üzere heybesine doldurmuştur bile. Son bir kez daha düşünün, tekrar tekrar düşünün. Karşınızda hayatınızda görüp görebileceğiniz en kuşkucu ve kıskanç insan tipi duruyor olacak.

Akrep Burcu Erkeğine Güven Verin

Akrep burcu erkeğinin kıskanç olduğu su götürmez bir gerçektir; fakat ne kadar kıskanç olsa da karşısındakine güven duyan bir akrep burcu bu yönünü aşmasını da bilecektir. “Güven duygusu” Akrep erkeklerinin kıskanç yönlerini perdeleyebilecek yegane örtüdür. Davranışlarınızla, sözlerinizle, tavır ve hareketlerinizde O’na güven vermek yapacağınız ilk iş olmalıdır.

Bir akrep burcu erkeği sizi ne kadar çok seviyor olursa olsun, güvenini bir kez yıkmışsanız birlikteliğiniz devam da etse asla eskisi gibi olamayacağınızı unutmamalısınız. Birlikte olursunuz ama iki yabancı gibi yaşarsınız, bir daha asla o sıcak ve samimi yönünü göremezsiniz. Her fırsatta tüm hatalarınızı başınıza vurmaktan çekinmeyecek, için için yaptıklarınızın hesabını soracaktır. Bu bir ömür sürse bile.

Akrep Burcu Erkeği Kıskanırsa Nasıl Davranır?

# Her an ve attığınız her adımın kontrol edildiğini hissedebilirsiniz.
# Bir araya geldiğinizde çalan telefonunuz, farklı ruh haliniz, konuşmanızdaki ve ses tonunuzdaki değişimler akrep erkeğinin kıskançlık kıskançlık krizine girmesi için yeterli olabilir.
# Neden? Kim o? Kimdi o? Nereden tanıyorsun? Nereden tanıyor? Ne işin var O'nunla? Onun seninle ne işi olabilir? Tarzı sorular rutin haline gelebilir.
# Kıskanıldığınız için şimarmakla, bu kadar üstünüze gelinmesinden bıkkınlık duymak arasında kalacak kadar baskı altında kalabilirsiniz.
# Sevmişse O'na ait olduğunuzu tam olarak teyit edinceye kadar, hayatınızın her anında gölgeniz olarak rüyalarınıza kadar misafiriniz olabilir.

Ne dersiniz sizce Akrep burcu erkeği kıskanç mıdır? Bunu yaşayarak öğrenmek ister misiniz?


Akrep burcu erkeği kıskanç mıdır? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 30 Mar, 01:51)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


mabled
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

Okunmamış mesaj gönderen mabled » Sal 08 Oca, 14:17

kalsın ben istemem

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir