Akrep Burcu ve Aslan Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Akrep Aslan Aşk Uyumu, akrep erkeği aslan kadını uyumu, burcu aşk uyumu, Akrep ve Aslanın aşk hayatı nasıl olur?

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2087
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu ve Aslan Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 07 Nis, 17:21

Akrep Burcu Aslan Burcu Aşk Uyumu
Resim

Akrep erkeği aslan kadını uyumu veya akrep kadını aslan erkeği uyumu

Akrep Burcu ve Aslan Burcu arasındaki aşk kesinlikle Sarsıntılı, Tutkulu, Fırtınalı ve bir o kadar da şaşalı olabilir.

Aslan dinamik, sevinçli, girişken, sosyal ve romantiktir. Yaşamın güzelliklerine, gösterişe ve lükse son derece düşkündür. Egosunu tatmin etmek amacıyla hayatın her alanında bulunmak ve yaşamın gözdesi olmak isteyecektir. Aslan burçları ayrı son derece gururludurlar.

Akrep burcu ise tutkulu, akıllı, duygusal ve açık sözlüdür. Kendinden derece emin ve kararlıdır. Yaşamın gizemli ve egzotik yanını temsil eder. Etkileyici ve karizmatik bir görünümü vardır. Eğer severse tutkulu ve vazgeçilmez bir aşık olacaktır. Aslan burcu, Akrep Burcunun bu yönlerinden çoğu zaman etkilenecektir. Aynı şekilde Akrep Burcu da Aslan Burcunun renkli, cazibeli ve gösterişli yaşamına karşı koyamayacaktır.

Akrep burcu ikili birlikteliklerde büyük oranda kıskanç olabilmektedir. Bu hal Aslan'ın özgürlüğüne düşkün tutumunu tehdit edebilir. Aynı biçimde Aslan da hükmetmeyi sevdiği için Akrep Burcunu kısıtlamak isteyebilir. Bu halde birtakım uyuşmazlıklar meydana çıkabilir. Ancak birbirlerine anlayış gösterirlerse son derece uyumlu ve tutkulu bir yaşam sürebilirler.

Cinsel yaşamda her ikisi de arzulu ve coşkuludur her iki tarafın bu konuda sahip olduğu potansiyel ikiliye bir ömür boyu güzel ve heyecan dolu bir birliktelik sunacaktır. Akrep burcu, cinsel gücü ve etkisi ile eşini büyüsü altına alacak ve zaman zaman kavgalar olsa da çıkan fırtınanın sonu her zaman yatak odasında verilen bir mola ile tatlıya bağlanacaktır.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön