Akrep Burcu ve Kova Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Akrep Kova Aşk Uyumu, akrep erkeği kova kadını uyumu, burcu aşk uyumu, Akrep ve Kova Burcunun aşk hayatı nasıl olur?

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1554
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu ve Kova Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 30 May, 01:54

Akrep Burcu Kova Burcu Aşk Uyumu
Resim

Akrep kadını kova erkeği uyumu veya akrep erkeği kova kadını uyumu

Esaret ve Özgürlük arasındaki amansız bir savaş sizi bekliyor olabilir

Akrep ve Kova burçları arasındaki ilişki en zor ilişkilerden biri olarak bilinir. Akrep burcu için herhangi bir şeyin ortası veya yarısı yoktur. Bir şey ya tam olmalı ya da hiç olmamalı. Çok derinden severler ve sevdiklerine tutku ile bağlanırlar. Kova burcu akreplerin tam tersine özgürlüklerine o kadar düşkündürler ki birisine ölesiye bağlanmak onlara göre değildir. Bu duygu onları birinin esiri olmakla eşdeğerdir. Özgürlüklerini sevdikleri insan olsa dahi tümüyle kaybetmek istemezler. Akrep burcunun kıskanç tavırları Kova burcunu zorlayacaktır.

Kova burcu insanları paylaşmayı severler, sevdikleri insanları bir şeyler paylaşarak mutlu etmeyi seçerler, Akrep burcu insanları kadar cinselliğe düşkün değildirler. Her iki burcun inatçı yapısı ilişkinin her safhasında kendisi belli eder ve sık sık sorun yaşamalarına sebep olur. Her ikisi de idareyi birbirlerine bırakmaktan hoşlanmaz. Akrep ve Kova arasındaki ilişki uzun bir süre kavga+barışma+kavga+barışma=Sonu? Şeklinde devam edecektir. Eğer taraflardan biri veya her ikisi ilişkinin devamı için taviz vermez anlayışlı olmazsa kısırdöngünün sonu ayrılıklı sonuçlanabilir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön