Boğa - Başak Uyumu

boğa burcu başak burcu uyumu, boğa başak uyumu nasıldır? boğa ve başak anlaşabilir mi? boğa başak uyumu, boğa başak uyumlu mu, boğa başak aşk uyumu, boğa başak ilişki uyumu, boğa başak ilişkisi, boğa başak cinsel uyumu

boğa burcunun uyum tablosu, boğa burcu uyum tablosu, boğa burcu en uyumlu burç, boğa burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? boğa burcu uyumu, boğa burcu aşk uyumu, boğa burcu cinsellik uyumu, boğa burcu evlilik uyumu, boğa burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Boğa - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:02

Resim

Boğa - Başak Uyumu

Boğa Başak Uyumu - Boğa burcu ile Başak burcu anlaşabilir mi?

Bu rüya gibi bir ilişki olacaktır. Eğer bir Başak burcuna ilgi duyuyorsanız ona sıkı sarılın. İkinizde benzer şeyler isteyen toprak burçlarısınız. Birlikte çalışkan, üretken bir hayatınız, bankada yeterli paranız, kültürel aktivitelere ayıracak zamanınız olur.

Başak'ların endişeli yapılarına, Boğa'ların teskin edici, sakin yapısı çok iyi gelir. Başak fazla sorumluluk duygusu ile dolu olduğu için bu kadar çok endişelidir. Çocuklarına, arkadaşlarına, patronuna ya da size söz verdiği işi yetiştirememekten çok korkar. Sizde Başak gibi sözünüze sadıksınızdır ama onun gibi endişelenmezsiniz. Onun için onun bu huyu size sevimli gelir ve ona yardımcı olmak istersiniz.

İkinizinde ayakları yere sağlam basar, gerçekçisiniz ve bütün önemli konularda aynı fikirdesiniz. Huzurlu olmak istersiniz ve Başak ile huzurlusunuz. En önemlisi de aradığınız sadakati bulursunuz, aynı şekilde Başak'ta size güvenebilir.

Başak burcunun keskin zekası ve mantığı sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Başak iyi bir öğretmen ya da iletişimci olabilir. Sevgiliniz çok düzenli ve dakiktir. Bir sorunla karşılaştığınız zaman, pratik Başak size bir sürü çözüm getirecektir. Akıcı, düzgün konuşma yeteneğine sahiptir ve yeni fikirlerle doludur.

Değişken nitelik taşıyan Başak insanının adapte olma kabiliyetine ve becerikliliğine hayran kalacaksınız. Başak ise sizin kararlılığınızdan, dayanma gücünüzden, sabırlı ve azimli oluşunuzdan etkilenecektir. Huzursuz bir yapıya sahip olan Başak sakin ve güçlü Boğa'nın yanında huzur bulacak, hayatın gerçekleri ile daha kolay baş edebilecektir.

Yataktaki kabiliyetinize Başak'ta aynı şekilde cevap verecektir. Bütün fantezileriniz Başak ile gerçek olacaktır. Başta biraz çekingen olan Başak, Boğa'nın sabrı sayesinde açılabilecektir. cinsel hayatınız tekdüzeliğe düşmeden Başak tarafından yeni fikirlerle renklenecektir.

Yıldızlar bu kadar uyumlu oldukları zaman sevgililer bir bakışta birbirlerini anlayabilirler. Başak sizin aşk eviniz olan 5. evin yöneticisidir, bundan daha iyisi olamaz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Boğa Burcu Uyumu” sayfasına dön