Akrep Burcu ve Boğa Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Akrep Boğa Aşk Uyumu, akrep erkeği boğa kadını uyumu, Akrep ve boğa aşk uyumu, Akrep ve boğa aşk hayatı nasıl olur?

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2120
Yaş: 26
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu ve Boğa Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 20 Mar, 11:02

Akrep Burcu ve Boğa Burcu Aşk Uyumu
Resim

Akrep erkeği boğa kadını uyumu veya akrep kadını boğa erkeği uyumu

Boğa Burcu ve Akrep Burcu arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir. Tutku ve Arzuların Uyumu ile Zıtlıklardan Kıvılcımlar Çıkabilir.

Bu iki karakter aslında birbirinden çok farklıdır. Dolayısıyla birbirlerini fazlasıyla çekerler. Zodyakın iki farklı ucunda yer alırlar. Akrep burcu tutkulu, akıllı, duygusal ve açık sözlüdür. Kendisine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünümü vardır. Eğer severse tutkulu bir aşık olacaktır. Boğa ise sevecen, zarif ve uyumlu mizacıyla dikkati çeker.

Duygusal yönden birbirlerine fazlasıyla hitap ederler. Çünkü her iki tip de derin duygulara sahiptir. Fakat Akrep burcu negatif etki almışsa Boğa burcuna karşı kısıtlayıcı, şüpheci ve kıskanç bir tavır sergileyebilir. Boğa burcu da Akrep'in bu tutumundan rahatsız olacak ve ondan uzaklaşacaktır. Her iki taraf da seksüel yönden oldukça tutkuludur. Özellikle Akrep burcu sıradışı yapısı ve canlılığıyla Boğa'yı etkileyecektir. Eğer kişiliklerinde zıtlaştıkları çok önemli noktalar yoksa bir ömür boyu mutlu ve uyumlu bir ilişki yaşayabilirler.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön