haftalık burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
defne
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 450
Yaş: 40
Kayıt: Çrş 16 Ağu, 10:10

haftalık burç yorumları

Okunmamış mesaj gönderen defne » Sal 06 Şub, 00:06

5-12 Şubat 2007

AKREP:

Değişik durumlarla karşılaşmak veya farklı seçimlerde bulunmak bu hafta aşk hayatını ve de iş hayatını etkileyebilir. Özgürlüklerinin maddi ve de manevi açıdan engellerle karşılaşması, sorunları gözünde büyütmene neden olabilir. Yoğun enerjini iletişim kurmak, yazmak ve de okumak için tüketebilirsin. Ev ve aile hayatında ise dinlenmeye, rahatlamaya özen gösterebilirsin. Duygularını dile getirmek önem kazanabilir. Hafta sonu ise iş hayatın veya ailesel bir sorun senin canını sıkabilir.

KOÇ:
Pek çok şey aklımızın içinde turlamakta, tek bir şey yok ki hayatta. İyimserlik güneş gibi doğarken hayatımızın üstüne, öte yandan aşılması gereken engeller yolumuzu tıkıyor. Bu hafta beklenmedik gelişmelerle karşılaşmak iç dünyana değişim getirebilir. Bazı planlarını uygulamak için harekete geçebilirsin. Yeni kararlar alabilirsin. Bu hafta paylaşımların güzelleşecek. İçsel huzurunu korumak için daha fazla çaba harcarken çalışma hayatında rahat edebilirsin. Hafta sonu ise, birden ortaya çıkacak olan karamsarlıktan kendini korumaya çalışabilirsin.

BOĞA:
Özgürlüğün bedeli senin şu anki halin olsa gerek. Bu hafta kendini bağımsız hissedeceksin. Ortaya çıkacak bir durum seni heyecanlı, sabırsız yapabilir, olayları gereğinden fazla büyütmemeye çalışmanda yarar var. Bu hafta iş ve sosyal hayatında ılık rüzgarlar esecek. Kendini rahat ve de iyimser hissedebilirsin. Önemli olan, yanılsamalardan uzak kalmak, çünkü Jüpiter bu hafta senin büyüteçle hayata bakmana neden olacak. Hafta sonu ise geleceğini ilgilendiren, ailesel veya iş hayatınla ilgili bir durum seni gergin tutabilir.

İKİZLER:
Beklenmedik gelişmelerle karşılaşmak bu hafta iş ve sosyal hayatına rahatlama getirecek. Olaylara, kendi durumuna iyimserlikle yaklaşabilirsin, rahatlığın artabilir. Bu hafta özel bir insanla veya bir işle alakalı bir tür heyecan, sabırsızlık seni gergin tutabilir. Bu nedenle aşk ve iş hayatına ayrı bir önem verebilirsin. Planların, inandıkların ve de düşüncelerin olumluluk kazanacak. Hafta sonu ise iletişimle ilgili bir takım problemlerle karşılaşabilirsin. İnsanları anlamakta zorlanabilirsin. Öğrenmeye açık olmak ve de rahatlığını koruman olumsuzlukların üstesinden gelmeni sağlayacaktır.

YENGEÇ:
Bu hafta planlar değişikliğe uğrayabilir ve de bu durum senin için işleri kolaylaştıracak. İnsanlarla orta yolda buluşmak tahmin ettiğin kadar zor değil, mızrakları aşağı indirmek yeterli olacaktır. Bu hafta sana özel bir yardım gelebilir. Aşk hayatındaki gelişmeler ise seni çok hayalci ve romantik kılabilir. Olaylara duygusal yaklaşabilirsin. Çalışma hayatın ve sağlığınla ilgili küçük olumsuzlukları devleştirmemende, büyütmemende fayda var. Hafta sonu parasal konularla ilgili bazı tatsızlıklar senin hevesini ve de isteğini gölgeleyebilir

ASLAN:
Bu hafta umulmadık kazançlar sana büyük fayda sağlayacak. Aşk hayatınla ilgili bazı olumsuzluklar seni biraz gergin tutabilir, duygularındaki yoğunluk üzerinde baskı hissetmene neden olabilir. Bu duygusal yükselişe rağmen insanlarla ilişkilerin güzel olacak. Hayallerinin çok fazla etkisi altında kalabilirsin. Yaratıcılığını en güzel şekilde ortaya çıkartabilirsin. Bu hafta tercihlerin seni rahatlatacak yönde olacak müzik, dans, hayaller, sanat, gezmek, dinlenmek gibi.. Hafta sonu ise bir sorunla veya üzücü bir durumla yüzleşmek seni karamsar ve de güvensiz kılabilir.

BAŞAK:
İnsanlarla ilişkilerin, haberleşme trafiğin ve de iş hayatın bu hafta hareketlenmeye başlayacak. Kendini çok daha rahat hissedebilirsin. Ev ve aile hayatınla ilgili bir sorunu, can sıkıcı bir durumu gereğinden fazla büyütmemeye özen göstermende yarar var. Bu hafta aşk hayatında sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsin. Çalışma hayatında ise dinlenmeyi, seni rahat ettirecek tercihler yapmayı kendine bahşedebilirsin. Hafta sonu ise çalışma hayatın, sağlığın veya özel bir durum seni güvensizliğe itebilir.

TERAZİ:
Beklenmedik gelişmelerle karşılaşmak bu hafta kendini özgür hissetmeni sağlayacak. Sağlığın veya çalışma hayatınla ilgili küçük tatsızlıkları kocaman yapmamanda fayda var. Bu hafta jüpiter seni biraz gergin ve de heyecanlı tutabilir, yanılsamalara kapılmaman olumlu olacaktır. Duygusal açıdan ise, bu hafta çok romantikleşebilirsin, aşkın ve de hayallerin etkisi altında kalabilirsin. İletişim kurarken bazı engeller veya olumsuzluklarla karşılaşabilirsin. Hafta sonu ise aşk hayatın, duygusal açıdan güçsüzlüğün, yetersizliklerin seni karamsar kılabilir.

YAY:
Ev, aile hayatında pratikliğin artabilir, aldığın kararları çabucak uygulayabilirsin, değişen durum ve şartlara kolayca ayak uydurabilirsin. Bu hafta aşk hayatın veya ailesel bir konu seni biraz huzursuz tutabilir. Aldığın önemli bir kararı uygulayabilirsin. Parasal konulara odaklı kalmak seni biraz yorabilir. İletişim kurmak ise hayatına rahatlık ve de başarı getirebilir, yakınlarınla ilişkilerin güzelleşebilir. Bu hafta olaylara hakim olman kolaylaşacak. Hafta sonu ise bir tür haber almak, bir insanla iletişim kurmak veya iş hayatınla ilgili bir sorun seni üzebilir, güvenini kırabilir.

OĞLAK:
Mars'ın yoğun enerjisi seni oldukça savaşçı kılıyor. Bu hafta beklenmedik haberler alabilirsin, iletişim kurmak hayatına değişim getirebilir, iletişim kanalların sonuna kadar açılabilir. Gizli bir takım haberler, iletişimler iç dünyanı, hayallerini etkileyebilir. Bu hafta maddi ve de manevi açıdan seni rahat ettirecek tercihler yapabilirsin, parasal sorunlardan uzaklaşabilirsin. Maddi hırslarından arınabilirsin. Hafta sonu ise tam tersi yönde maddi ve de manevi açıdan cesaretin kırılganlaşabilir.

KOVA:
Aşk ve güzellik sende... Bu haftaya kendini çok mutlu hissederek başlayabilirsin. Parasal açıdan ise beklenmedik, olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsin. Sosyal hayatın renklenebilir. İnsanlarla paylaşımların ise seni biraz gergin tutabilir. Bu hafta kendini çok iyimser, rahat ve de huzurlu bir halde bulacaksın. Yaratıcılığın artabilir, romantikleşebilirsin. Hafta sonu ise insanlarla ilişkilerin, aşk hayatın veya özel bir durum seni olumsuz etkileyebilir. Bazı insanların seni sınırladığını hissedebilirsin.

BALIK:
Kendine olan inancın, direncin ve de gücün göklere çıkacak. Bu hafta iç dünyanda açacak olan çiçekler, senin bazı gerçekleri kavramanı sağlayacak ve korkularından arınacaksın. İletişim kurmak hayatına hareket getirebilir. İnsanlarla ilişkilerin yoğunluk kazanabilir. Gelecekle ilgili beklentilerini, iş hayatınla veya özel bir durumla ilgili gelişmeleri gereğinden fazla büyütmemende fayda var. Bazı sevdiğin dostlarınla ters düşebilir veya anlaşmazlık yaşayabilirsin. Hafta sonu ise sağlığın, geçmişin veya çalışma hayatınla ilgili bir olumsuzluk seni karamsar kılabilir.

KAYNAK: NERGİS TUNCİL
Kullanıcı avatarı
pazzini
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 139
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 27 Eyl, 18:22

Okunmamış mesaj gönderen pazzini » Sal 06 Şub, 01:49

gerçektende aşk hayatımda sürpriz bir gelişme oldu ve 17 ay sonra eski kız arkadaşım aradı, fala inanma falsızda kalma dedikleri bu olsa gerek : )

Kullanıcı avatarı
defne
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 450
Yaş: 40
Kayıt: Çrş 16 Ağu, 10:10

Okunmamış mesaj gönderen defne » Çrş 07 Şub, 22:01

hadi hayırlısı canım:))

birindar

Okunmamış mesaj gönderen birindar » Prş 08 Şub, 16:15

:) :)

Armagedon

Okunmamış mesaj gönderen Armagedon » Cmt 10 Şub, 13:40

iletişim kanalların sonuna kadar açılabilir
yahu benim iletişim kanallarım kökten kapandı, bu defaki yorumun aldattı beni defne: ( yinede ellerine sağlık e herzamanda tutmazki dimi: )


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön