Akrep Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

akrep burcu 2019 mart ayı yorumları, akrep burcu mart 2019, 2019 mart ayı akrep burcu yorumları, akrep burcu mart 2019 yorum, akrep burcu mart yorumları, 2019 akrep burcu mart, akrep burcunda bu ay, akrep burcu bu hafta, mart aşk, yükselen akrep burcu 2019

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 04 Oca, 01:34

Akrep Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları
Resim

Akrep Burcu 2019 Mart Yorumları

Akrep burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 10 Mart 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler 1 Mart saat 19:45 - 26 Mart saat 22:43 tarihleri arasında etkili olacak Venüs-Kova burcu sürecinde genel olarak ailevi ortamdaki ilişkileriniz, paylaşımlarınız, birbirinize olan ilginiz, sevginiz, uyum ve uyumsuzluklarınız tümüyle önemli hale gelir. Ne kadar değerli bulunduğunuzu bilmek istersiniz. Bir sıkıntınızı, iş veya özel hayatınızla ilgili bir meseleyi dile getirdiğinizde size yardımcı olunmasını arzularsınız.

Düşüncelerinize önem verilmesini, kararlarınızın saygıyla karşılanmasını beklersiniz. Eğer kendinizi huzur ve emniyette hissettiğiniz bir yerde yaşıyorsanız tabii ki mutlu olursunuz. Fakat iş, eş, para, aile veya yaşanılan ortamda rahatsız edici durumlar varsa size uymayan şartlar nedeniyle canınız sıkılabilir. Bir başka önemli nokta, Venüs-Kova geçişini yöneten Uranüsün Boğa burcunda ilerleyişidir.

Bekarlar evlenebilir. Sıkıntılı sorunlu ilişkiler bitebilir. Her ne olursa olsun bilelim ki, eğer bir şey bitiyorsa, bize uygun olmadığı ve zaman kaybettirdiği içindir. Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir. Sizler de ilişki tercihlerinizi yeniden gözden geçiriniz.

5 Mart saat 21:19 - 28 Mart saat 16:59 tarihlerinde Merkür-Balık burcunda gerileyecek. Aşk hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde bir iç gözlemde bulunmamız gerekecek. Merkür geri hareketi olumsuz bir süreç değildir. Bilinçaltımızda öyle bir yer etmiş ki, duyduğumuzda hemen, eyvah diyoruz. Neden Eyvah? Korktuğumuz için mi, tekrar bakmak işimize mi gelmiyor, yoksa kendimize güvenmiyor muyuz? Hepsi olabilir veya bir kaçı.

Burada asıl nokta, bizim kendimize sorular sormamız, kendimize bir bakmamız. Nasıl yaşıyoruz, sevgili seçerken neleri kıstas almaktayız, hayatın güzelliklerinin tadına varma yöntemlerimiz ne? Yaratıcı yeteneklerimizi ortaya koyuyor muyuz, en azından hobilerimize zaman ayırıyor muyuz? Acaba biz kendimizin farkında mıyız? Sürekli çalışıyor hiç mi kendimize dikkat etmiyoruz? Çocuk olgusunun hayatımızdaki yeri nedir? Çocuklarımızla ilişkimiz ne düzeyde? Bunları ele aldığımızda, kendimize sorular sorup, bağımlılıklarımızı gözden geçirdiğimizde belki de tespit ettiğimiz her bir nokta, bundan sonrası için bir umut olacaktır.

Gölgeli Günler: Tedbirli olmak açısından geri hareketin başlangıç tarihinden önceki bir hafta (26 Şubat - 4 Mart) ve bitiş tarihinden sonraki bir haftalık (29 Mart - 4 Nisan) süreci gölgeli günlerdir. Geri hareketin etki süresine dahildir. Yukarıda yorumunuzda belirtilen noktalara dikkat edilmelidir)

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda doğacak Yeniay, Merkür geri hareketiyle aynı zamana denk geliyor. Görünümleri olumlu ancak zaman faktörünü göz önüne alarak sabırlı olmak gerekiyor. Aşk hayatımız özellikle gündem maddemizde baş sırayı alacak. Maddi-manevi anlamda güçlü bir partnerin varlığına ihtiyaç duyuyoruz. İlişkimiz bu konuda bizi mutlu ediyorsa sorun yok. Ancak şartlar zorluyorsa, duygu ve düşüncelerimizi açıklamak isteyeceğiz. İsteyeceğiz de, köprüleri atmak şeklinde olmamalı.

Görünümler olumlu demiştim. İstenirse her sorunun üstesinden gelinir. Karşımıza bu Yeniayda birisi çıkabilir. Uzun zamandır ilişkimiz yoksa, bu kişinin duruşu ve gücü bizi etkileyebilir. Ancak geri hareket döneminde dikkatli olmak, resmin bütününe bakmak yararlıdır. Bir iki hafta önce ayrılmış çiftler bu Yeniayda tekrar bir araya gelebilirler. Konuşup anlaşırlar ve devam ederler. Ancak unutmayalım. Problemler kendini hatırlatabilir.

Gerçekçi olalım. Daha önce alınmış evlilik kararı tekrar gözden geçirilir. Hazırlıklar için etkili bir süreçtir. Bir iki hafta önce başvuruda bulunduğunuz işten cevap gelebilir. Sizi ikinci bir görüşmeye çağırırlar. Bugünlerde randevular ertelenirse üzülmeyin. Merak etmeyin çağırırlar. Hazırlıkları bitmiş projeler yürürlüğe konabilir. Yaşça büyük kişiler veya yakınlarınızdan destek görebilirsiniz.

Yükselen Akrep Burcu için Mart ayı önsezilerinin güçlü olduğu bir ay olabilir. Eğer yaşayacaklarınızı diğer zamanlardan farklı olarak daha yoğun bir şekilde önceden hissederseniz buna şaşırmamalısınız.

11 - 17 Mart 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler bu hafta, İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, çevrenizdeki insanları coşturmak, neşeyle kucaklamak arzunuz gayet yoğundur. Ayrıca parasal konulardaki sıkıntılarınızın üstesinden gelmek ve kendinizi güvende hissetmek arzunuz da yoğundur. Bugün olayları ve içinde bulunduğunuz durumu ele alırken iki yönlü düşünebilirsiniz.

1- Karar vermeniz gereken bazı konularda zaman kazanarak gerekli bilgileri toplamak
2- Başkalarının ne düşündüğünü öğrenmek için sorular sormak.

Bu sayede aşırı duyarlılık gösterdiğiniz mevzularda kendinizi daha rahat hissetmeniz mümkün olabilir. Tabii ki konu para oldu mu, bu aralar hassassınız. Bu gayet doğaldır. Ancak siz, yetenekli olduğunuz alanlara yönelin ve sosyal ilişkilerinizi güçlü tutun. Böyle davranmakla, yeni kazanç yolları keşfedebilirsiniz. Lütfen pes etmeyiniz. Olur mu?

Bir de önemli nokta, Merkür-Balık burcunda geriliyor. Sadece bu hafta değil, 28 Mart tarihine kadar, aşk hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde bir iç gözlemde bulunmamız gerekecek. Eş veya sevgilide neleri önemsiyoruz? Hayatın güzelliklerinin tadına varma yöntemlerimiz ne? Y yeteneklerimizi ortaya koyuyor muyuz, en azından hobilerimize zaman ayırıyor muyuz? Acaba biz kendimizin farkında mıyız? Sürekli çalışıyor hiç mi kendimize dikkat etmiyoruz? Çocuk olgusunun hayatımızdaki yeri nedir? Bunları mutlaka gözden geçirelim.

18 - 24 Mart 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 21 Mart saat: 00:58 - 20 Nisan saat: 11:55 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş etkisi altında, iş hayatınızda kendinizi kabul ettirmek, sıkı çalışmak ve bulunduğunuz alanda güçlü olmak arzusu duyabilirsiniz. Bunlar tabii ki olumludur. Ancak bu geçişte dikkat etmeniz gereken nokta, aceleci kararlar vermemektir. Bir de unutmayalım. Güneş - Koç burcu geçişini Mars yönetiyor. Mars-İkizler burcunda ilerliyor. İş yaptığınız, paylaşımda bulunacağınız, birlikte çalışacağınız kişilere, miras, hisseli paralara, eş ve iş ortaklarınıza, güven olgusunu ilerisi adına düşünecek şekilde dikkat ediniz ve ölçüp tartınız.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda oluşacak Dolunay ilişkinizle alakalı soru işaretlerine yol açabilir. Hislerinizi açıklamakta, gördüğünüz yanlışı dile getirmekte zorlanabilirsiniz. Aslında sizin de hatanız olmasına rağmen, başkası yüzünden böyle davrandığınızı düşünürsünüz. Maddi, manevi, alışkanlık veya başka nedenlerle ilişkiyi sürdürmek işinize gelir. Ancak bu doğru bir seçim olmaz.

Kimi Akrepler bu Dolunayda, imkansız bir aşka tutulabilir. Bu kişi bir başkasıyla evli olabilir, sizinle cinsel yönden ilişkiyi sürdürüyor olabilir. Bazı Akrepler, bir ilişkiyi sürdürürken, bir başkasına aşık olabilir. Bu durum, zorluklara yol açabilir. Bütün bu olumsuz etkenleri göz önüne alırsak, ilişkilerde gerçekçi olmanın önemi bu Dolunayda büyük. Eğer sorunlar varsa, oturup konuşun. Halledilecek bir problemi içinden çıkılmaz hale getirmeyin. Yanlış giden bir şeyi sürdürmeyin.

Bu Dolunayda bekar Akrepler evlilik kararı alabilir. Ancak bu kişinin maddi durumu, aile yapısı, geçmişte yaşadıklarını es geçmeyiniz. Onu tanıyınız. Merkür gerilediği için hayalci düşünmeye açığız. Geçmiş gelecek arasında bir yerlerde takılıp kalabiliriz. Dolunayın yöneticisi Venüsün, Mars ile yaptığı zorlu görünüm, evlilik-boşanma veya bir yere taşımanın, bağımsız olma arzumuzun göstergesidir. Ani karar almaya meyilliyiz. Kafamıza göre hareket etmekten yanayız. Sağlığınıza özen gösteriniz. Kontrollerinizi ihmal etmeyiniz.

25 - 31 Mart 2019 Haftası

Akrep burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Akrepler, 26 Mart saat 22:43 - 20 Nisan saat 19:10 tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda ilerleyecek. Tutkulu, istekli bir şekilde ilişkilere bakmaktan yanayız. Romantizm, ılımlılık, şefkat ararız. Aşk hayatımızla ilgili konularda ılımlı düşünürüz. Kimseyi kırmak gücendirmek, sonra da uğraşmak niyetinde değiliz. Romantik sözlere, güzel niyetlere, sevgi dolu buluşmalara açığız. Ancak bir yandan da tabii ki dikkatliyiz, bize ait olanı sahipleniyoruz, tutkuluyuz.

Geçmişte yaşananlara endişeden uzak, iç gözlemde bulunarak bakabilmemiz kolaylaşır. Hani bazen insan aşkta kendini garip, kafası karışmış, gerçeklerden uzaklaşmaya hazır bir halde hisseder ya. Çünkü canınız acıyordur. Belki yaşadığınız eski tecrübeler veyahut mevcut sorunlarınız sizi baskı altına almıştır. İşte Venüs, dönemi bunları restore edicidir, moral yükseltir. Aşkta ılımlı paylaşımın, hoş duyguların, yücelen sevginin işaretçisidir. Partnerimizin bize olan güzel yaklaşımları ve romantik jestleri hoşumuza gider. Öyle para pul gözümüz pek görmez. İsteriz ki, sevgilimiz bizi el üstünde tutsun. Ancak ben derim ki, ilişkisi yeni başlayanlar, karşınıza çıkan kişiye dikkat edin, onu tanıyın. Hemen kanmayın.

28 Mart saat 16:59 - 17 Nisan saat 09:00 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Merkür astrolojik olarak, hayallerin güçlendiği, gerçekçi düşünmenin zorlaştığı, sanki güzel bir film izler gibi yaşamı ele almak istediğimiz süreçtir. Aşk, zihnimizi arındıran, bize farklı bir dünyanın kapılarını açan bir rehbere benzer. Romantik yakınlaşmalar, yazışmalar, konuşmalar bizi fazlasıyla etkiler. Ben derim ki, gerçekçi olmayı, ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeyi unutmayın. Bu süreçte, sanatsal faaliyetlere, mistik konulara, hobilerimize zaman ayırabiliriz.

31 Mart saat 09:12 - 16 Mayıs saat 06:09 tarihleri arasında Mars İkizler burcunda ilerleyecek. Miras, hukuk, yatırımlar, ilerisine yönelik düşündüğümüz her şeyin çok dikkatlice gözden geçirilmesinde yarar var. İş yaptığınız, paylaşımda bulunacağınız, birlikte çalışacağınız kişilere, miras, hisseli paralara, eş ve iş ortaklarınıza, güven olgusunu ilerisi adına düşünecek şekilde dikkat ediniz ve ölçüp tartınız. Başkalarından elde edeceğiniz paralarla gecikme ve belirsizlikler meydana gelebilir. Bütün bunları göz önüne alarak bu dönemde dikkatli olmanız, artı ve eksi yönleriyle meseleleri ele almanız yararlıdır. Merkür geri hareketi 28 Mart tarihinde sona erse de, gölgeli günleri 4 Nisana kadar etkili olacak. Onun için bastığımız yeri bilelim diyorum.

2019 Mart Ayı Akrep Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-7-15-16-19-20-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 3-4-10-11-17-18-30-31
Aşkta En Şanslı Günler: 6-7
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 25-26

Yeniay Günleri: 23-24-25

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 10-11-12

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)Kaynak: Astroloji Danışmanı irem SU


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir