Yengeç Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

yengeç burcu 2019 mart ayı yorumları, yengeç burcu mart 2019, 2019 mart ayı yengeç burcu yorumları, yengeç burcu mart 2019 yorum, yengeç burcu mart yorumları, 2019 yengeç burcu mart, yengeç burcunda bu ay, yengeç burcu bu hafta, mart aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Yengeç Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 04 Oca, 01:56

Yengeç Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları
Resim

2019 Yengeç Burcu Mart Ayı Yorumları

Yengeç burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 10 Mart 2019 Haftası

Yengeç burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Yengeçler 1 Mart saat 19:45 - 26 Mart saat 22:43 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak, iş ve özel ortaklıklar aracılığıyla olan her türlü alış verişte etkili bir dönemin işaretidir. Parasal konularda, ilişkilerde dalgalanmalara, belirsizliklere yol açabilir. Bu dönemi rahat ve duygusal açıdan güvende geçirmek istiyorsanız, kimlerle bağlantınız olduğuna dikkat ediniz. Sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Beraberliklerde bir taraf fazla rahat davranabilir veya size destek olmayabilir, sıcak davranmayabilir. Maddi açıdan dikkatsiz davranan bir eş zorlanmanıza neden olabilir. Kendini değerli hissedebilir. Beklentileri, talepleri yüksek olabilir. Bunları göz önüne aldığımızda problemli bir ilişkide özellikle paylaşımların ölçülü şekilde olup olmadığına bakılmalıdır. Zor duruma düşmemek için, karşınızda kişiyi iyi tanımalısınız.

Bu süreçte benim tavsiyem ilişkilerde, mali konularda, finansal alışverişlerde, ortaklıklarda her şeyin eşit ve hakkaniyet içinde olmasına dikkat etmenizdir. Çok fazla rahat davranılmamalı, hakkınızı korumayı bilmelisiniz. Bir de bu süreci yöneten Uranüsün Boğa burcu seyrini göz önüne alırsak, sizi kalıplardan, katı kurallardan uzaklaştırıp, anlamlı bir değişim için yüreklendirecek. Birilerine göre biçimlenmiş, alışageldiğiniz, böyle rahat ettiğiniz ilişkilerden sizi uzaklaştırarak, hayatın farklı yüzleri, ortamlarıyla kaynaştıracak.

5 Mart saat 21:19 - 28 Mart saat 16:59 tarihlerinde Merkür-Balık burcunda gerileyecek. Plansız yeniliklere, fırsatlara evet dememek gerekiyor. Geri hareket öncesi verilen kararlarda değişiklikte bulunmamak lazım. Analiz çok önemli. İster eğitim ister girişim isterseniz yeni bir yere yerleşim anlamındaki işler olsun, mutlaka gözlem altına alalım.

Geri hareket her zaman söylüyorum. Bir moladır. Şöyle bir geriye bakıp, eksiklerinizi görme zamanıdır. Sezgilerinizin yükseldiği bu dönemde, hayata bakış açımızı, inancımızı, değerlerimizi, bağımlı olduğumuz kişileri şöyle kendi içimizde değerlendirme, anlama, idrak etme deneyimi yaşarız. Dışarıda dünyadan ziyade, içimize yöneliriz. İster istemez, her bir durumu tanımlamaya çalışırız.

Bu tanımlama, geri hareket sonrası işimize yarayacaktır. Çünkü eksikleri, yanlışları, güzel olanı, olması gerekeni kafamızın içinde oturtmuş olacağız. Tabii ki geri hareketi değerlendirme biçimi, kişiye bağlı olarak değişebilir. Kimi, bu süreçte sakince ama bilinçli bir şekilde kararlarını gözden geçirir ve eksiklerini tamamlar. Bazısı kaderi suçlar, kimi hakikat yerine kendi kurguladığı senaryonun başrolünde oynar. Ne yaptığını, ne ettiğini, gittiği yolu bilmeyenler dağılır. Bilenler kazanır.

Geri hareket süresince, düşüncelerimizi yeniden ele almakta, gerçekçi düşünmekte, özverinizin sınırlarını iyi çizmekte yarar vardır. Elde olmayan bazı gecikmeler beklemenizi gerektirebilir. Eğitimden iş hayatınıza kadar her alanda, yolculuklar, uzak akraba ilişkilerinde, yasal davalarınız ve gizli düşmanlıklar konusunda dikkatli bir gözden geçirmede bulunmanız yerinde olur.

Gölgeli Günler: Tedbirli olmak açısından geri hareketin başlangıç tarihinden önceki bir hafta (26 Şubat-4 Mart) ve bitiş tarihinden sonraki bir haftalık (29 Mart-4 Nisan) süreci gölgeli günlerdir. Geri hareketin etki süresine dahildir. Yukarıda yorumunuzda belirtilen noktalara dikkat edilmelidir)

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda doğacak Yeniay, ruh dünyamızın kapılarını ardına kadar açıyor. Zihin geçmişe dönük düşünüyor ve oldukça hassas. Huzur arayışı ve güven olgusu ön planda. Merkür geri hareketini göz önüne alırsak bu Yeniay, maneviyatın yükselmesi ve kişinin kendini iyi hissetmek isteğini daha fazla yükseltiyor. Maddi açıdan rahatlık ve konfor istiyoruz.

Hayal gücümüz ve sezgilerimiz bize rehberlik ediyor. Birkaç hafta önce yaşananlar gündeme geliyor. Bir arayış içinde olduğumuz kesin. Sanatçılar için bu Yeniay, tasarlama gücü ve yaratma kabiliyetinin simgesi. Bir oyunu sahneye koymak, danışmanlık vermek, insanları anlamak, psikolojik destek vermek, soyut çalışmalarda bulunmak yönünden etkileyici bir Yeniay bu.

Bir ürünün ortaya çıkışı, yurtdışıyla ilgili konular, inanç ibadet ve kişisel ilişkiler gündem maddemizde yer alıyor. Yeni bir adım atmak, yenilikte bulunmak istiyoruz. Ancak koşulların farkında olmamız lazım. Karşımıza bir fırsat çıktığında hızlı karar vermemeliyiz. Bu Yeniay, problemli bir ilişkide tarafların iyi niyetli çabasını işaret ediyor.

Bekar Yengeçler için yeni bir ilişki anlamına gelebilir. Daha önce tanışmışsanız, geri hareketi göz önüne alalım. Kafamızda soru işaretleri uyanabilir. Bu kişi nerede yaşıyor, hayata bakış açısı, yaşam stili, manevi görüşleri, dini durumu bir sorun teşkil ediyor mu? Bunlara gerçekçi bakmak lazım. Görünen o ki bu Yeniay, henüz bir şeylerin olgunlaşmadığının işaretçisi. Hedefimizi, isteklerimizi, maddi-manevi kriterlerimizi çok iyi belirlemek, hayalci düşünmemek gerekiyor.

11 - 17 Mart 2019 Haftası

Yengeç burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Yengeçler haftanın en etkin görünümü, İkizler burcunda oluşacak ilkdördün olup, bilgi sahibi olmak, değişik ortamlara girerek kendinizi ifade etmek, özgür olmak ve rutin her şeyden uzak durmak istediğiniz halde, sorumluluklarınız nedeniyle bunları yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Yenilik arzunuz bir hayli yükselir.

Etrafınızdaki insanlardan, sabahtan akşama kadar aynı tempoda koşturmaktan, birilerine hesap vermekten bıktığınız halde, yaşamınız bundan daha fazlasına yapmanıza izin vermiyor gibidir. Eğitim hayatında olanlar sınavlar, tezler, ihtisas alanı gibi konular derken, şimdi bir de staj, mecburi hizmet gibi durumlarla karşı karşıya oldukları için, kendilerini bezgin hissedebilirler. Yasal konularda sorunları olanlar, iş bulmakta zorluk çekenler, kısaca bugün tüm burç mensupları olarak, isteklerimiz ile dış dünyanın engelleri arasında kalabiliriz.

Benim tavsiyem, elinizi eteğinizi dış dünyadan geriye çekmeyiniz, hayata havlu atmayınız. Gelin ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeden, hedeflerimizden vazgeçmeden, kendi akışı içinde sakin, tedbirli ancak bilinçli bir farkındalık içinde geçirelim. Bir de önemli husus, Merkür geri hareket dönemindeyiz. 28 Mart tarihine kadar etkili olacak bu süreçte, plansız yeniliklere, fırsatlara evet dememek gerekiyor. Geri hareket öncesi verilen kararlarda değişiklikte bulunmamak lazım. Analiz çok önemli. İster eğitim ister girişim isterseniz yeni bir yere yerleşim anlamındaki işler olsun, mutlaka gözlem altına alalım.

18 - 24 Mart 2019 Haftası

Yengeç burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Yengeçler, 21 Mart saat: 00:58-20 Nisan saat: 11:55 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, kariyer hayatınızı, kişisel yöndeki isteklerinizi, hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz yönünde olumludur. Koç burcunda ilerleyen bir Güneş, ileriye atılarak kendinizi ifade etmek anlamı taşır. İş değişimi, özgür çalışmak, kendi işinizi kurmak gibi konularda ben bu dönemde her şeyi enine boyuna düşünmenizi tavsiye ediyorum. Evdeki huzurunuzu mutlaka önemseyiniz. Çünkü işinizdeki verimlilik biraz da buna bağlı. Güneş-Koç burcu seyrini yöneten güç Mars-İkizler burcunda ilerlediği için, hedefe uygun çalışmalara ağırlık vermek, iki yönlü düşünmek ve net olarak ne istediğinize karar vermek son derece önemlidir.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda oluşacak Dolunayda ailemiz, evimiz, iş hayatımızla ilgili konular öne çıkıyor. Dış dünyada mücadele yoğun, kendi dünyamızda huzur, güvence ve geleceğin teminatı önemli. Mars-Boğa burcunda ilerliyor ve dolunayın yöneticisi Venüs ile zorlu bir görünüm var. Bu durum aileyi ilgilendiren bir para meselesinin çözülmesi adına önem taşıyor. Çünkü bu olmadan ileri adımlar atmak zor gibi.

Biz de bu dolunayda bu sıkıntıları geride bırakmak için mücadele edeceğiz. İnatçıyız ve kararlıyız. Güvenceyi bir hayli önemseyeceğiz. Ancak Merkür-Balık burcunda geriliyor. Zihnimiz geçmişe takılı. Hayalimizde kurduğumuz dünyanın özlemindeyiz. Belki de yeni bir yere taşınmayı, işten ayrılmayı, gönlümüze göre yaşamayı düşünebiliriz. Bu istek kişiden kişiye değişse de, menfaatçi insanlardan, paylaşmayı bilmeyen kişilerden uzak durmak, özümüze dönmek istiyoruz.

Mars iki yıl sonra burcumuzda ilerlerken, neye ihtiyacımız olduğunu, bunun için yapmamız gerekenlerin farkındayız. Başkaları bizi beğensin, onaylasın, kabul etsin diye geleceğimizden taviz vermeyiz. Biz neyi korumamız, kollamamız gerektiğini biliyoruz. Aileye ait paralar veya iş ortaklığında bulunduğumuz insanlar, eşimizin finansal alacakları, borçlarımızla ilgili meseleleri de bu Dolunay yüzeye çıkartıyor. Bu konularda hırslıyız, arzuluyuz ve problemleri çözmeye çalışacağız.

25 - 31 Mart 2019 Haftası

Yengeç burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Yengeçler, 26 Mart saat 22:43 - 20 Nisan saat 19:10 tarihleri arasında Venüs-Balık burcunda ilerleyecek. Sevilmeyi-sevmeyi, empatiyi, bağlılığı önemseyeceğiz. Hayatın zorluklarına karşın huzurun, paylaşımın, inancın güzelliği bizi dirençli kılacak. Problem varsa da, bunlara kavga ederek, tartışarak değil, ılımlı bir şekilde yaklaşacağız.

Balık burcunda yücelen Venüs, hem ailevi ilişkilerinizi, hem ideallerinizi hem de hayata bakış açınızı güçlendirici, yardımseverlik duygunuzu yükseltici, şefkatle sevdiklerinizi kucaklamanızı sağlayıcıdır. Sizin hayatta en çok değer verdiğiniz ve olmazsa olmaz dediğiniz ne varsa bu olguları aşkla sahiplenmenizi sağlar. Karşınıza biri çıktığında, onun size uygunluğu, hayata bakış açısını, eğitimden iş yaşamına kadar olan ideallerini öğrenmeyi, hakkında bilgilenmeyi de unutmayalım olur mu? Ailemiz, dostlarımız, çevremizdeki insanlarla ve karşı cinsle olan her türlü ilişkimizde duyarlılık ön planda olacak.

28 Mart saat 16:59-17 Nisan saat 09:00 tarihleri arasında Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, gerçekleri önemsemek gerektiğini vurguluyor. Aklınızı karıştıran durumlarda, mutlaka durup etraflıca düşününüz, araştırınız, analiz ediniz. Empati gücümüz yükselecektir. Kendimizi bir başkasının yerine koyarak düşünürsünüz.

Bu uzlaşmazlıkların önüne geçer. Bu süreçte, bir olay olmadan çok önce hissetmeye başlarsınız. Sanatsal alanda çalışanların ilham gücü yükselir. Mistik konulara merak duyabilirsiniz. Duygularınızı yazıya dökebilir, güzel sözlerle ifade edebilirsiniz. Farklı görüşte olan insanları anlayışla karşılayabilirsiniz. Ancak ben, özellikle yeni tanıştığınız insanları çok iyi gözlemlemenizden yanayım. Bazen görünenler yanıltıcı olabilir.

31 Mart saat 09:12 - 16 Mayıs saat 06:09 tarihleri arasında etkili olacak Mars-İkizler burcu geçişi, geri planda çalışmak, veri toplamak, işlerinizi düzenlemek adına gayet faydalıdır. Edindiğiniz bilgileri arşivinizde çok dikkatli bir şekilde saklayınız. Mars İkizler burcunda zorlanmaya neden olsa da, duruma mantıklı baktığınızda, üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yoktur.

Tek sorun, zaman faktörüdür. Özellikle kariyer ve aşk hayatınızla ilgili konularda sabırlı olmakta fayda vardır. Acele etmemek, enine boyuna düşünelim. Bir olayın her iki boyutuyla analiz edilmesi gerekir. Kafanızı karıştıran, soru işaretleri uyandıran noktalar varsa, kesinlikle mercek altına almak lazımdır. Çünkü Merkür geri hareketi 28 Mart tarihinde sona erse de, gölgeli günleri 4 Nisana kadar etkili olacak. Dikkatli olmakta yarar var.

2019 Mart Ayı Yengeç Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 6-7-10-11-15-16-19-20-23-24
Zayıf Enerjili Günler: 1-2-8-9-21-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler: 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 17-18

Yeniay Günleri: 14-15-16-17

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 1-2-27-28-29-30

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


Kaynak Astroloji Danışmanı irem SU


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 1 misafir