Balık Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

yengeç burcu 2019 mart ayı yorumları, yengeç burcu mart 2019, 2019 mart ayı yengeç burcu yorumları, yengeç burcu mart 2019 yorum, yengeç burcu mart yorumları, 2019 yengeç burcu mart, yengeç burcunda bu ay, yengeç burcu bu hafta, mart aşk

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1308
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Balık Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 04 Oca, 02:03

Balık Burcu 2019 Mart Ayı Yorumları
Resim

2019 Balık Burcu Mart Yorumları

Balık burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 10 Mart 2019 Haftası

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 1 Mart saat 19:45 - 26 Mart saat 22:43 tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkiler başta olmak üzere, her türlü paylaşım, arkadaşlık, dostluk, çevrenizde insanlar, sizi ilgilendiren konular üzerinde bir değerlendirmede bulunma, içe yönelme anlamında kıymetlidir. Yaşama şöyle bir mercek tutacağız. Orada neler görüyorsunuz. Bu çok önemli. Kimlerle ilişkiniz var, sizin beklentileriniz ve idealleriniz nedir?

Sizi kısıtlayan, özgürlüğünüzü denetim altına alan durumların tespit edilmesi gerekir. Dört duvar arasında yaşanan bir aşk, bağımlılık yüzünden sürdürülen ilişkilere dikkat etmeliyiz. Hayatı ele alış biçimimize uymayan bir ilişki yaşıyorsak bu süreçte gerçekçi düşünelim. Venüs-Kova burcu seyrini yöneten güç Uranüs-Boğa burcunda ilerliyor. Bunu göz önüne alırsak, çevre değişimi gerçekleşir. Bilgi ve teknolojide son trendleri, modayı, sanatı, yayınları ve bilgileri araştırırsınız. Kendi alanınızda farklılık yaratan çalışmalarda bulunursunuz. İnsanlar sizdeki bu değişimi hayretle karşılarlar.

5 Mart saat 21:19 - 28 Mart saat 16:59 tarihleri arasında burcunuzda gerileyecek Merkür, gerçekçi bir gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Tarafsız ve objektif olmak durumundayız. Kişisel olarak davranışlarımızı, fiziki olarak sağlığımızı, ilişkiler olarak sosyal yaşamımızı mercek altına alacağız.

İyi niyetin bazen nasıl da kullanıldığını, hayal kırıklığı yaşattığını biliyoruz. Böyle acı tecrübeler yaşamışızdır. Hala daha buna benzer durumlar bizi zorluyorsa, geri hareketler onarım süreci olarak, bunları düzeltmemizi sağlayacak. Fiziksel olarak sağlığımızı gözeteceğiz. Bizi yoran, üzen, tedirgin eden meseleleri, yorgun düşmüş bedenimizi ve zihnimizi arındıracağız. Kararlarımız hangi konuda olursa olsun bir daha kontrol edeceğiz.

Gölgeli Günler: Tedbirli olmak açısından geri hareketin başlangıç tarihinden önceki bir hafta (26 Şubat-4 Mart) ve bitiş tarihinden sonraki bir haftalık (29 Mart-4 Nisan) süreci gölgeli günlerdir. Geri hareketin etki süresine dahildir. Yukarıda yorumunuzda belirtilen noktalara dikkat edilmelidir)

6 Mart saat 19:04 burcunuzda doğacak Yeniay, burcunuzda gerileyen Merkür etkisiyle kişisel kararların tekrar gözden geçirilmesi anlamı taşıyor. Bu bir önlem, dikkat, tedbir gibi düşünün. Olumsuz değil. Sadece zamanı en verimli şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Sözgelimi yakınlarınızla ilişkinizi, iş veya eğitimle ilgili konuları, yazarlık, danışmanlık, mistik veya edebiyatla ilgili konulara daha fazla merak duyarak kendinizi geliştireceksiniz.

Ben Yeniayı sizler açısından gayet olumlu buluyorum. Bir hazırlık dönemi olarak görüyorum. Geçtiğimiz birkaç hafta önceki konuların tekrar gündeme gelmesi ve bunların şimdi gerçekçi şekilde gözden geçirilmesi vaktidir. Bu iyiye işarettir. Yarım kalan işler bitirilir. Yeni işler ise, mercek altına alınır, incelenir. Zamanla bunlar yerine oturacaktır. Tabii ki duygu ve düşüncelerinizde hassasiyet görülebilir.

Şefkat, empati, yardımlaşma, farkındalık olguları yükselir, değerlenir. Daha önce sorun oluşturmuş, bir türlü yerli yerine oturmamış meselelere yeni bir bakış açısıyla yaklaşılır. Dikkat edeceğiniz nokta, aniden hayatınızda beliren, sanki bir fırsatmış gibi görünen teklif, olanak veya haberlere hemen kanmamak, araştırmak, sorgulamak olmalıdır. Aceleye getirmeyiniz. Duygularınız, mantığınızın sesini kapatmasın.

11 - 17 Mart 2019 Haftası

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, bu hafta İkizler burcunda oluşacak ilkdördün, mesleki geleceğiniz ve kendinizi toplum içinde güçlü bir şekilde ifade edebilme arzunuz ön plandadır. Hünerlerinizi göstererek işinizde en yüksek konuma gelmeyi arzularsınız. Yeni iş alanları araştırarak geleceğinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken öncelikle enine boyuna düşünmek ve alışkanlıklarınızın esiri olmamaktır.

Eğer çalışmalarınız ve emeğinizin karşılığını almakta güçlük çekiyorsanız veya bulunduğunuz yerde bundan daha fazla gelişip büyümeyecekseniz, mantıklı düşünmeniz çok daha faydalıdır. Bazılarınız için bugünün anlamı, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz halde iş konularında yaşadığınız sorunlardır.

Ya uzun zamandır işiniz yoktur veya ailenizin baskıları nedeniyle hiç de mutlu olmadığınız bir görevi sürdürüyorsunuzdur. Benim size tavsiyem ne olursa olsun kendi aklınıza güvenmeniz, dışarıdan hiç kimsenin sizin fikrinizi değiştirmesine izin vermemenizdir. Yani değişime açık olmak için öncelikle buna kendinizi hazır hissetmeniz önemlidir. Bir de önemli nokta, sadece bu hafta değil, 28 Mart tarihine kadar Merkür, burcunuzda geriliyor. Bizi yoran, üzen, tedirgin eden meseleleri, yorgun düşmüş bedenimizi ve zihnimizi arındıracağız. Kararlarımız hangi konuda olursa olsun bir daha kontrol edeceğiz.

18 - 24 Mart 2019 Haftası

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 21 Mart saat: 00:58-20 Nisan saat: 11:55 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Güneş, siz Balıkların parasal konularda hızlı kararlar vermeniz, aktif hareket etmeniz anlamına gelse de, ben etraflıca düşünmenizden yanayım. Lütfen harcamalarınıza dikkat ediniz. Bir önemli nokta, bu geçişi yöneten Mars-İkizler burcunda ilerliyor.

Eviniz ve ailevi konularda, finansal meselelerde her durumu dikkatli bir şekilde gözden geçirme vaktidir. Ayrıca bir malın, mülkün, paranın paylaşımı yönünde de önem taşıyor. Evdeki hareketlilik, parasal anlamda bir hayli aktif. Fakat yarar ve zarar olasılıklarını hesaba katmak lazım. Yerleşim yerinizi değiştirmek, ev almak, kiralamak gibi konuların da gözden geçirilmesinde yarar var.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda oluşacak Dolunay, maddi konularda işbirliğine, anlaşmaya, uzlaşıya mecburen ılımlı bakmanın işaretçisidir. İşimize gelmez ama buna mecbur kalırız. Beklenmedik bir gelişme, elde olmayan bir durum veya birileri yüzünden böyle davranırız. Sözgelimi kardeşimizin bize ihtiyacı olabilir veya bir borcumuz vardır, fazla para harcamışızdır veyahut sağlığımız için gereklidir. Bütün bunlar belki yüksek faizli bir kredi çekmeye neden olabilir.

Merkür burcunuzda gerilediği için, bu Dolunayda hassasiyet biraz yüksek. Gecikmeler, yanlış anlaşılmalar canımızı sıkar. Keşke olmasaydı dememek için, bilinçli ve dikkatli düşünmenin faydası büyük. Kimseye fazla güvenmemek, veririm diyene inanmamak lazım. Aslını astarını öğrenmeden bir işe kalkışmayın. Tanımadan etmeden kimseye sırrınızı vermeyin, bir şeyinizi emanet etmeyin. Kredi çekmek yanlış olur. Beklemede kalın ve alternatif bankaları araştırın.

Bu Tutulmanın yöneticisi Venüs, Mars ile zorlu bir görünüm yapacak. Bütün bu yazdıklarım tedbir anlamında önem taşıyor. iş sorunlarınız varsa, daha iyisini bulmadan işten ayrılmayın. Fiziksel ve ruhsal anlamda sizi zorlayacak iş yükünü üzerinize almayın. İyi niyetinizi kimseye kullandırmayın. Bu Dolunayda parasal-güvence-garanti-sadakat gibi olgular her konuda önemsenmelidir.

25 - 31 Mart 2019 Haftası

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, 26 Mart saat 22:43 - 20 Nisan saat 19:10 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Venüs döneminde, sevgiye, şefkate, merhamete açığız. Bu olgular başımızın tacı olacak. Negatif insanlar pek gözümüze gözükmesin isteyeceğiz. Bu geçiş, sizin en sevimli, en olumlu, en güzel yanlarınızı dış dünyada öne çıkartıcıdır. İnsanlar sizi zaten her zaman sevgi dolu bulmuşlardır.

İlişkilerinize gösterdiğiniz özen, yardımseverliğiniz, halden anlayan ruhunuzla yine el üstünde tutulacaksınız. Çevrenizle olan ilişkinizi güçlendirici bu geçiş, haftanın en önemli enerji etkinliğidir. Ancak ben yine de, başkalarına yardım etmek, destek olmak anlamında lütfen biraz daha dikkatli olunuz diye minik bir tavsiyede bulunmak isterim. İyi niyetinizden kimsenin yararlanmasına da izin vermeyiniz.

28 Mart saat 16:59-17 Nisan saat 09:00 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, ev-ailevi-yerleşim-ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde kişisel kararlarınızı gözden geçirmeniz ve bunu gerçekçi bir şekilde yapmanız gereken zaman dilimidir. Merkür burcunuzda, gereğinden fazla özverili davranmaya, sevdiklerinize aşırı düşkünlüğünüz nedeniyle iyi niyetinizin kullanılmasına yol açabilir. Lütfen bilinçli olunuz.

Bu süreç home-ofis tarzı çalışanlar, yeni bir yere taşınmayı düşünenler, evle alakalı değişiklik düşünenler, aileyi ilgilendiren kararlar vermek isteyenler için önemli bir zamandır. Ancak her ayrıntının gözden geçirilmesinde yarar vardır. Mistik konularla ilgili çalışanlar, sanatçılar, dansçılar, müzisyenler, şairler için ilham gücünün yüksek olduğu bir zaman dilimidir.

31 Mart saat 09:12 - 16 Mayıs saat 06:09 tarihleri arasında Mars-İkizler burcunda ilerleyecek. Merkürün geri hareketi burcunuzda 28 Mart tarihinde sona erse de, gölgeli günleriyle 4 Nisan tarihine kadar etkili olacak. Eviniz ve ailevi konularda, finansal meselelerde her durumu dikkatli bir şekilde gözden geçirme vaktidir.

Ayrıca bir malın, mülkün, paranın paylaşımı yönünde de önem taşıyor. Evdeki hareketlilik, parasal anlamda bir hayli aktif. Fakat yarar ve zarar olasılıklarını hesaba katmak lazım. Yerleşim yerinizi değiştirmek, ev almak, kiralamak gibi konuların da gözden geçirilmesinde yarar var. Kira kontrat yenilenmesi söz konusuysa, maddelerin tekrar incelenmesi faydalı olur. Çünkü Merkür geri hareketi 28 Mart tarihinde bitse de, gölgeli günleri olan 4 Nisana kadar etkisi sürecek. Temkinli olalım.

2019 Mart Ayı Balık Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-7-10-11-15-16-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 13-14-19-20-25-26
Aşkta En Şanslı Günler: 15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 8-9

Yeniay Günleri: 5-6-7

(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 19-20-21

(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


Kaynak Astroloji Danışmanı irem SU
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Bing [Bot] ve 5 misafir