Akrep 2009

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1260
Yaş: 45
Kayıt: Cum 13 May, 19:19

Akrep 2009

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Çrş 29 Tem, 13:35

AKREP 2009

İŞ, KARİYER VE PARA


İşinizde aileniz tarafından destekleneceğiniz, aile çevreniz kanalıyla iş fırsatları yakalayabileceğiniz, ev alım satımı, kiralama veya her tür emlak ya da mal edinim konularında, şanslı alış verişler yapabileceğiniz, kazançlarınızı arttırabileceğiniz bir yıla giriş yapıyorsunuz. Eğitim ve öğretim konularında da şanslısınız, eğitiminize devam etmek isteyebilir, eğitim ve yurtdışı katynaklı işler konularında önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Ocak ortalarında ev ve iş arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. 9 Şubat civarında(+/-15 gün), işle ilgili bazı konular tamamlanma noktasına gelebilir. İş değiştirebilir, uzun zamandır beklediğiniz bir anlaşmayı imzalayabilir, yeni bir girişimde bulunabilir, mevcut işinizi kapatabilirsiniz, beklediğiniz bir cevap bu dönemde gelebilir ya da işinde değişiklik olan bir iş arkadaşınızın durumu sizi de etkileyebilir. 24 Mayıs civarında, başkalarının kaynaklarını(nafaka, prim, sponsorluk, burs, komisyon v.b) ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. 18 Temmuz’dan itibaren 20 Eylül’e kadar, işde olumlu etkiler altındasınız. 22 Temmuz civarında(+/-15 gün), yabancılarla ilişkiler, yayıncılık, medya konuları, yurtdışı kaynaklı işler veya seyahat ya da yüksek eğitim konuları gündeminizde olacak. Kasım ve Aralık ayları da maddi açıdan olumlu aylar.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER


Genelde olumlu bir yıl olmakla birlikte, bu yıl duygularınızı ve ilişkiden beklentilerinizi anlamakta zorlanabilir, değişken duygu durumları veya partnerinizin farklılaşan hareketleri yüzünden zaman zaman karamsarlığa kapılabilir veya ani gelişmeler nedeniyle yeni kişilere ilgi duyabilirsiniz. Seyahatler sırasında ya da tatillerde, yeni kişilerle tanışma ve aşık olma olasılığınız yüksek. Ancak yılın geneline baktığımızda, aşktan çok ev ve aile temalarının ön planda olduğunu gözlemliyoruz. NOT: Bahsettiğim iniş çıkışlar, özel hayatınızdan çok, sosyal yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz için de geçerli olabilir, bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkartabilirsiniz.


AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK


26 Ocak, 7 Temmuz ve/veya 6 Ağustos civarında(+/-15 gün), evinizi(ev alım satımı, kiralama, dekorasyon, komşularla ilgili gelişmeler, evle ilgili alışverişler, restorasyon v.b dahil) veya aile üyelerinizi (baba, kuzenler, kardeşler v.b)ilgilendiren ani gelişmeler (iş değişikliği, hastalık, evlilik, taşınma v.b) yaşanabilir. Bu nedenle seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Aile ve ev konularında yılın en şanslı burcusunuz. Bu yıl ayrıca, kardeşlerinizin ya da kuzenlerinizin sağlık konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir; hızlı hareketlerden kaynaklanabilecek ufak tefek kazalara karşı tedbirli olmanız gerekiyor.

YÜKSELEN BURÇ AKREP

Akrep Yükselen, derin, gizemleri olan ve kararlılık sahibi bir kişilik yaratır. Ufukta yükselen Akrep, manyetik, gizemli, karizmatik ve sıradışı bir kişiliğin ortaya çıkmasında önemli role sahiptir. Akreple sembolize edilen bu burç, kendini korumayı, zayıf yanlarını saklamayı ve zamanı gelince harekete geçmeyi önemser. Sabır ve dayanıklılık en belirgin özellikleri olan Yükselen Akrep, çok zor şartlara ve ağır baskılara dayanabilme yeteneğini de kazandırır.

Yükselen Akrep insanları oldukça güçlü ve kararlı bir kişilik sergiler. Bu kişilerin ne düşündüklerini anlamak oldukça zordur. Gizli derinlerinde muhakkak kendilerine sakladıkları bir sırları ve planları vardır. Genellikle bu nedenle, Yükselen Akrep insanları, yanlış anlaşılırlar ve kendilerini ifade etmekte zorlanırlar. Kuvvetli bir irade ve kontrol mekanizmasına sahip olan Yükselen Akrep insanı, pek çok durumda soğukkanlılığını da korumayı becerir. Su elementinden olan Akrep, aslında son derece duygusaldır. Ancak Sabit niteliğin etkisiyle bu duygusallık mükemmel şekilde kontrol altına alınmıştır.

Sistemin en küçük fakat çekim gücü en yüksek gezegenlerinden Pluto tarafından yönetilen Yükselen Akrep burcu insanları da, dışarıdan farkedilmesi kolay olmayan, son derece kuvvetli rezervlere sahiptir. Yükselen Akrep insanı, çok zor durumlardan, travmalardan sonra bile, kendini yenilemeyi ve hayata dönmeyi becerir.

Kıskançlık ve sahip olmacı tavırlar, Yükselen Akrep’in insan ilişkilerindeki en önemli özelliğidir. Yoğun duygularla yaşayan Yükselen Akrep, sevdiği insanı asla paylaşmak istemez. Bedensel hazlara ve cinselliğe de oldukça düşkündür. Tutkular ve ihtiraslar kimi zaman sevgiye ve aşka esir olabilmesine de neden olabilir.

Yükselen Akrep’in diğer bir özelliği de şüpheciliği ve kolay kolay ikna olamayışıdır. Güven eksikliği ve kendini tam anlamıyla açamamak, insan ilişkilerinde problemler yaşamasının en önemli nedenidir. Yükselen Akrep insanı, siyah-beyaz görmeye yatkın olmasına rağmen, değerlendirmelerinde de oldukça tutarlıdır.


ekolay.net


Sipahi


Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 120
Yaş: 43
Kayıt: Pzr 19 Tem, 13:56

Re: Akrep 2009

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Cum 31 Tem, 18:17

Yükselen burç akrep için yapılmış karakter yorumları bana daha çok safkan akrepi hatırlattı..
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön