Akrep Kadını Güzelliği

akrep kadını güzelliği hangi burç etkilerinden nasıl etkilenir, akrep burcu kadını güzelliği nasıldır, akrep kadınını güzel yapan yönleri nelerdir, burçlardan aldığı etkiler ve akrep kadınının güzelliği, akrep kadını güzel midir?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Kadını Güzelliği

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 29 Mar, 20:46

Resim

Akrep Kadını Güzelliği

Akrep kadını güzelliği nasıl tarif edilebilir? Akrep kadını ne kadar güzeldir? Akrep kadınının güzelliği doğum haritasında hangi burçlardan nasıl etkilenir? Akrep burcu kadını güzel bir kadın mıdır?

Klasik bir söz ile başlayalım “güzellik görecelidir” kimi güzel bir yüz hattı, kimi ince bir vücut yapısı, kimi balık etli, kimi uzun kimi orta boy kimi kısa boylu kadını güzel bulur. Kimi huya önem verir kimi tatlı dile kimi de ciddiyete. Güzellik anlayışı bakış açısına göre değiştiği için net bir cevap vermek zordur.

Doğum haritasında akrep burcu etkisini tam olarak almış kadınlar genellikle orta boylu, kemikli ve yuvarlak hatlı olurlar. Görüntü genetik etkiler ve beslenme alışkanlıkları ile de şekilleneceği için herkeste benzer özellikler ortaya çıkmayabilir.

Yükselen Burcun Güzelliğe Etkileri

Akrep kadını güzelliği hangi burç etkileri ile dışa nasıl yansır?

Dış hatlar yükselen burçla da ilgili olduğu için, Venüs etkisi (yükseleni terazi ve boğa burcu) almış akrep kadınları daha zarif ve ince yapılı olurlar. Boğa burcu etkisi baskın olanlarda buğulu bir ses dolgun görünüme eşlik eder.

İkizler burcu etkin olanlarda dışa yansıyan bariz bir enerji ve hareketlilik olur. Koç burcu etkisi altında olan akrep kadınları daha sert hatlar alırlar. Koç burcu etkisi alanlar hareketli ve sportif oldukları için ince vücut ve yüz hatları ile ön plana çıkarlar. Benzer durum aslan burcu etkisinde de görülür.

Başak burcu uzun boy ve titiz bir yapı ile güzelliğini dışa yansıtma konusunda titizlik verebilir. Oğlak burcu etkisi donuk ve soğuk bakışlar katabilir ancak etkileyici bir yapıları vardır. Akrep burcu etkilerine benzer yapıları olduğu için gizemlerini artıran bir güzelllikleri vardır.

Kova burcu etkisi zekice bakışlar ve hareketli bir yaşam katar. Güzelliklerine zekaları eşlik eder. Yay burcu etkisi oradan oraya yolculuk yapma isteği uyandırdığı için gittikleri her yerden aldıkları kültürlerin izlerini taşımalarını sağlar. Güzelliklerini farklılıklar ve birikimle tamamlarlar. Yeniliklere öncülük ederler.

Balık burcu etkisi buğulu ve içli bir güzellik katar. Şefkat ve merhamet güzelliklerine ayrı bir albeni yansıtır. Yengeç etkisi anaçtır güzellikleri ev yaşamında ortaya çıkar. Evde yapılabilecek her iş ellerinden gelir.

Resim

Akrep Kadını Güzelliği ve Akrep Etkisi

Yükselen burcu da akrep olan kadınlar akrep burcunun klasik fiziki özelliklerini yansıtır. Keskin ve sürekli analiz eden derin bakışları güzelliğini yansıtan en önemli noktadır. Bir akrep kadınını gördüğünüzde ilk dikkatinizi çeken gözleri olacaktır.

Giyimleri ile güzelliği çoğu zaman birbiriyle bütünleşir. Ruh hallerine göre giyinirler. Nasıl olduklarını anlamanız için gözlerine ve kıyafetlerine bakmanız yeterlidir.

Akrep kadının güzelliğini asıl ön plana çıkaran etkiler İkizler ve Terazi etkileridir. Işıl ışıl yanan gözleri ve neşeli halleri ile akrep burcunun gizemli yapısı bir araya geldiğinde sizi hipnotize eden, başınızı döndürecek bir güzellik ortaya çıkar.

Akrep kadını güzel midir? Bu sorunun cevabı tüm burçlar için de geçerlidir. Ne kadar güzel olduğu tanışacağınız akrep burcu kadınına bağlıdır. Uzaktan güzel görünen konuştuğunda sizi uzaklaştırır, beğenmediğiniz bir kadın konuştuğunuzda gönlünüzde taht kurar.


Akrep Kadını Güzelliği - 29 Mart 2019
Resim
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir