Akrep Burcu Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

akrep burcu erkeği kolay vazgeçer mi? akrep erkeği değer verdiklerinden, sevgilisinden, eşinden, arkadaşlarından ve sevdiğinden kolay vazgeçer mi?

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 246
Yaş: 29
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 10 Tem, 22:20

Resim

Akrep Burcu Erkeği Kolay Vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği hedeflerinden, değer verdiklerinden, sevdiğinden ve arkadaşlarından kolay vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği sabit bir burçtur. Hiç kimseyi ve hiçbir şeyi kolay benimsemez. Sahiplendiği, değer verdiği ve benimsediği hiç kimseden de kolay vazgeçemez. Vazgeçmeme durumu doğum haritasında alınan etkilerle yoğun veya daha az olabilir. Eğer doğum haritasında sabit burç unsurları ile akrep burcu ağırlıklı ise yaşamına sokması da, benimsemesi de, hayatından çıkarması da kolay olmaz.

Güneş burcu insanın iç dünyası ile ilgilidir. Ancak her güneş burcu akrep olan da akrep özelliklerinin tümünü taşımayabilir. Mesela diğer insanlarla ilişkilerinde etkili olan 3. Evi hava unsurlarından olan ikizler veya kova burcu ise herkesle uyumlu olabilir ve ilişkileri daha yüzeysel yaşanır. Bu konumda akrep burcunun bulunması güneş etkisi ile birleştiğinde ikili ilişkilerinde son derece tutucu, kıskanç ve sahiplenici olmasına neden olabilir.

Benzer durum evlilik evi olarak bilinen 7. Ev içinde geçerlidir. Aldığı etkiler evlenmek istediği insana, evliliğine ve eşine karşı tutumunu yansıtır.

Akrep Burcu Erkeği Hedeflerinden Kolay Vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği sabit niteliğinden dolayı içselleştirdiği hedeflerinden vazgeçmez. Çok istediği bir şeyler varsa ve vazgeçmiş gibi görünüyorsa bu sizi yanıltmamalı. Akrep burcu etkisi insana gizem ve karmaşanın içinden geçiş özellikleri verdiği için iç dünyasında olan biteni dışa yansıtmamak için katı bir tutum izler. Kendisi size baktığında yüz hatlarınızdan ve ruh halinizden ne düşündüğünüzü ve neler hissettiğinizi anlayabildiği için benzer durumlara düşmemek için iç dünyasını dışa kaptır. Bu nedenle çoğu zaman yüzüne baktığınızda sadece soğuk ve donuk bir yüz ifadesi ile karşılaşırsınız.

Akrep burcu doğal bir manipülatördür. Benzer durum kendisinden önce gelen Terazi burcunda da vardır ancak terazi manipülasyonlarını açıktan ve sözel olarak gerçekleştirir. Sonradan gelen burçlar bir önceki burçların farklı versiyonları gibidirler. Birbirlerini tamamlayıp pazıl gibi eksikleri giderirler.

Akrep burcu erkeği etki ve tepki mekanizmalarını bildiği için hangi ruh halinin ve yüz ifadesinin dışarıdan nasıl karşılık bulacağını çok iyi bilir. Eğer kendisine koyduğu hedeflerde rakipleri varsa veya bilindiğinde işi zorlaşacaksa herşeyini gizleyecek hatta yanıltmak için tam tersi bir portre çizecektir.

Hedefine ulaşmadan vazgeçmeyecektir. Doğuştan aldığı özellikler sayesinde akrep burcu erkeği hedefine ulaştığında çoğu insan neler olup bittiğinin farkında bile olmayacaktır. Sessiz, sakin ve derinden…

Akrep Burcu Erkeği Değer Verdiklerinden Kolay Vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği değer vermişse olası durumlarda vazgeçmek için değer vermemiştir. Uzun süre analiz edip karar vermiştir. Akrep burcu, yapısı gereği ayrıntılara dikkat eden bir burçtur. Hem dış hem de iç yönüyle ayrıntıları analiz eder ve ona göre karar verir. Bundan dolayı yaşamında herşey çok azdır. Az arkadaş, az dost, tek eş ve sadece ihtiyaç duydukları...

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğinden ve Arkadaşlarından Kolay Vazgeçer mi?

Akrep burcu erkeği samimi arkadaş sayısı en az olan burçlar arasındadır. Çevresinde olan insanlar az ve özdür. Bu durum ya kendi seçimidir veya çevresindekiler ondan çekindiği için fazla yakın durmak istemezler.

Akrep burcu erkeği bir insana “arkadaşım, dostum” demişse bunun değişmesi çok zordur. Kendisine arkadaş olarak seçtiği insanları uzun süre gözlemleyerek karar vermiştir. Önceliğini güvenilir, dürüst ve samimi olanlara verir.

Akrep burcu erkeği çok az insanla samimi olur ve samimi olduğunda karşısındaki insan onu yanlış anlayıp her istediğini yapabileceği düşüncesine kapılarak hareket ederse, akrep erkeği geçmişte ne yaşadıklarının ve ne kadar güzel günlerinin olduğuna aldırış etmeden çok kırıcı olabilir. Bu gibi durumlar “akrep gibi soktu” deyiminin ortaya çıkmasına neden olan durumlardır.

Ben izin verdiğim ölçüde, sınırları aşmadan ve benim belirlediğim kurallara göre” Akrep burcu erkeği ile arkadaşlık zordur ancak su ve toprak grubu gibi uyumlu burçlar arasında iseniz onu zaten iyi anlar ve ona göre hareket edersiniz. Akrep burcu erkeği samimi bir arkadaşınızsa kolay anların değil zor anların insanı olduğunu göreceksiniz. Yaşamında bireysel ve bencil olabilir ancak değer verdiği insanların gerçekten yardıma ihtiyacı olduğuna inanırsa onları kolay kolay yalnız bırakmaz.

Akrep burcu erkeği sevdiği insandan vazgeçer mi?

Gerçekten sevmişse ruhuna işlemiştir ve istisnai durumlar hariç sevdiği insandan kolay kolay vazgeçmez. Vazgeçemez. Birlikte olmasa bile unutmaz.

İstisnai durumlar:

1- Aldatılma
2- Yalan söyleme ve güvensizlik
3- Yanıltma
4- Birlikte belirlenen kurallara uymama

Akrep burcu erkeği kolay vazgeçmez ancak çoğu zaman verdiği mesajla kendisi de dahil “kimse kolay vazgeçilmez değildir” diyecektir.

İlgili Konular:


Akrep Burcu Erkeği Özellikleri
Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Unutur mu?
Akrep Burcu Erkeği Kolay Vazgeçer mi? - 10 Temmuz 2019

Resim
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir