Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi?

akrep burcu erkeği ile evlenilir mi, akrep erkeği ile evlenilir mi, akrep burcu erkeği ile evlilik, akrep burcu erkeği evlilik, akrep erkeği ile evlilik, akrep burcu erkeği ile evlenmek

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 29 Nis, 22:03

Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi?
Resim

Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi? Hayır evlenilmez. Akrep burcu erkeği ile evlenilmez! Bir ömür boyu mesut bir şekilde yaşanır. Neden evlenilmesin ki hem de çok güzel bir şekilde evlenilir. Akrep burcu erkeği ile mutlu bir evlilik herkese nasip olmaz. Yalnız dikkat etmeniz gereken noktalar var. Hangi durumlarda akrep erkeği ile evlenilir?

# Hayatı normal bir şekilde yaşamak istemiyorsanız
# Uçlarda bir yaşamın nasıl olduğunu merak ediyorsanız
# Bir gün kavgalı bir gün sarmaş dolaş olmayı normal karşılıyorsanız
# Yönetecek bir insan değil, sığınacak bir insan arıyorsanız
# “Ya hep Ya hiç” ne demektir bunu biliyorsanız
# Siyah ve kırmızı tonları seviyorsanız
# Günlerce evden çıkmadan da çok güzel zaman geçirilebileceğini öğrenebilecekseniz
# Sevgi ve evlilik kelimelerinin sadece bir kişi ile birlikte iken anlam ifade ettiğini biliyor ve başkalarını silebilecekseniz,

Akrep burcu erkeği ile çok güzel evlenilir. Bir çoğu burcu ne olursa olsun, evliliklerini çevre etkisi, para ve gelecek kaygısı ile karışık yaptığı ve evleneceği insanla uyumlu olup olmadığına bakmadığı için akrep burcu erkeği ile evlilik düşüncesine garip yaklaşabilir. Başkalarının sözü ile hareket eden biri iseniz akrep burcu erkeği ile evlenilir mi? Asla! Eğer tek başınıza karar alıp uygulayabiliyorsanız ancak bir akrep erkeği ile evlenin.

Aksi taktirde Öyle ya kim ister ki soğuk, ciddi, siyahlar içerisinde yalnız bir hayat süren a sosyal bir insanla evlenmeyi. Siz kendi iç sesinizi dinleyin. Eğer uyum sorununuz yoksa, hayatta bir kişiye ait olacağınız ve o bir kişinin de sadece size ait olabileceği bir evlilikten bahsediyorum.

Önemli olan uyumlu olmanız

Resim

Sizin odaklanmanız gereken asıl nokta, evlenmeyi düşündüğünüz insanla ne kadar uyumlusunuz! Mesela ilişkiler, evlilik, güneş, ay, Merkür, 7. ve 10. eviniz yükselen ve güneş burcunuz Yengeç ve Balık burcu etkisi altında ise en azından bu burçların ağırlığı hissediliyorsa siz tam olarak akrep burcu erkeği ile evlenecek insansınız diyebiliriz.

Burç özellikleri ile aranız iyi değilse ayrıntılara fazla takılmayın. O’nunla birlikte iken mutlu musunuz? Rahat ve huzurlu musunuz? İçinizde en ufak bir tereddüt taşımıyor ve O’nunla iken içiniz kıpır kıpırsa akrep burcu erkeği ile evlilik harika olacaktır. Eğer O'nunla birlikte iken muktedir savaşı veriyor, kendiniz ve onunla sürekli bir iç çatışma yaşıyorsanız unutun bu evliliği.

Tüm detayları gözden geçirin! Emin misiniz?

Akrep burcu erkeği ile evlenmek üzere iseniz, son kararınız mı? Bunu gerçekten istediğinize emin misiniz?

Resim

Tüm detayları gözden geçirin çünkü evlilik buluşup bir yerlere gitmek değildir. Artık bir ömür birlikte kalmayı düşündüğünüz bir birliktelikten bahsediyoruz. Bu konuda hem olumlu hem de olumsuz durumlar mevcut. Mesela ileride sizin için sorun olabilecek konulardan biri; Akrep burcu erkeği güven konusunda çok hassastır. En küçük ayrıntılarda dahi tüm antenleri alarma geçebilir. Kıskançlık nöbetleri geçirmesine sebep olabilir.

Akrep burcu erkeği kriterleri sağlam olan, istediğini bilen ve istediğini alabilen bir erkektir. Karşısında net bir insan olmalısınız. Acabalara, çelişkilere yer olmamalı.

İlgi duyduğu bir kadın var ise bu kadını kuşkuculuğundan dolayı öylesine sorgular ki dünyadaki birçok istihbarat teşkilatlarına taş çıkartır. Sezgileri güçlü olan akrep burcu erkeği karşısındaki insanı çok kısa sürede tanıyabilme özelliğine sahiptir. Akrep burcu erkeği ile evlenebilecek kişiler genelde Yengeç ve Balık burcu kadınları olabilir. Çünkü bu burç kadınları karşısındaki sorunlu insanları uzun süre idare edebilme potansiyeline sahiptirler. Anlayışlı, duygusal ve duyarlı olduklarından dolayı akrep burcu erkeği ile iyi bir evlilik yaşayabilirler.

Kıskançlık ve Cinsellik konusunda tatminkarsanız, Evet

Akrep burcu erkeği ile evlenmek istiyorsanız bu konuda gerçekten iyi olmalısınız. Evleninceye kadar değil. Bir ömür boyu.

Resim

Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi? İyi bir evlilik hayatı istiyorsanız cinsellik konusunda da onun isteklerine karşılık vermelisiniz. Bir akrep burcu erkeği sizi bu anlamda her zaman tatmin edecektir. Peki siz o’nun isteklerini karşılayabilecek potansiyele sahip misiniz? Eğer bu konuda sorun yoksa akrep erkeği ile çok güzel evlenilir.

Akrep burcu erkeğinin kıskanç tavırlarına karşı anlayışlı olmalısınız. Size olan kıskançlığını anlayışla karşılar ona daha çok sevgi ile bağlanırsanız bunun karşılığını alacak ve akrep burcu erkeğinin size olan bağlılığının da arttığını göreceksiniz.

Akrep burcu erkeği için ideal eş, onu çok seven, değer veren, ihtiraslı, sadakati yüksek ve akrep erkeğine itaat edecek bir yapıda olmalıdır. Aksi halde akrep erkeği ile evlenilmesi çok doğru olmayacak ve sıkıntılar yaşanabilecektir


Akrep burcu erkeği ile evlenilir mi? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Sal 01 May, 23:33) • Reloaded (Prş 14 Haz, 23:36)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 8 misafir