Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

akrep burcu erkeği nasıldır, akrep burcu erkeği özellikleri, akrep burcu erkeği nasıl bir erkektir, akrep erkeği romantik midir, akrep burcu erkeği ile anlaşılır mı, akrep erkeğinin gözleri, akrep erkeğinin gözleri, akrep burcu erkeğinin özellikleri, akrep erkeği özellikleri, akrep erkeği genel özellikleri

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 17 May, 21:51

Resim

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Genel özellikleri ile Akrep burcu erkeği nasıldır?

Kısaca Akrep Burcu Özellikleri

Yalnız ve Özgür
Soğuk ve Büyüleyici Derin Bakışlar
Karizmatik Bir Kişilik
Ya Hep Ya Hiç
Cesur ve Meraklı
Gizemli ve Analist
Mars ve Pluto Etkisi Altında Yüksek Cinsel Enerji
Yüksek Gurur
Denenmemişi Denemek, Sıradışı Olmak
Perde Arkasının Bilinmeyen Yöneticisi
Psikolojik Deha

Sıradışı yaşamı, yalnızlığı, soğuk ve derin bakışları, yüksek özgüveni, karizmatik yapısı ve tüm yönleri ile akrep burcu erkeğini yakından tanımak ister misiniz?

Akrep burcu erkeğinin özellikleri ve bilinmeyen yönleri

Evlenmek istediğiniz, arkadaş olduğunuz, sevdiğiniz, çekici bulduğunuz veya yakından tanımak istediğiniz akrep burcu erkeği acaba nasıldır? Özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda O'nunla mutlu olabilir misiniz? Önemli kararlar vermeden önce akrep burcu erkeğini ve tüm özelliklerini yakından tanıtmaya çalışalım.

Akrep erkekleri ile anlaşmak zor olsa da onların iyi birer sevgili ve hayat arkadaşı adayı olduklarını unutmayın. Başkalarının görüşlerini dikkate almadan önce yazımızı okuyarak kendiniz yakından gözlemlemeye çalışın. Eğer akrep burcu erkeği ile uyumlu iseniz, mutluluk başkalarının değil sizin olacaktır. Hiç kimsenin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını, bir başkasının gözünde herkesin farklı görünebileceğini unutmamalısınız.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Özgüveni

Akrep burcu erkeklerinin kendilerine özgüvenleri oldukça yüksektir ve kendilerine olan güvenlerini göstermekten de kaçınmazlar. Konuya bu açıdan baktığımızda Akrep burcu erkeği nasıldır? Akrep burcu erkekleri kendilerine güvenen ve ne istediğini bilen insanlardır. Ne istediğini bilen ve bu doğrultuda hareket etmekten çekinmeyen bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri aşkta da oldukça ateşli ve yakıcıdırlar. Kendilerine duydukları güven içsel enerjilerini yaşamlarının her alanına yaymalarına neden olur.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Akrep Burcu Erkeğinin Derin Bakışları

"Akrep burcu erkeği" gözlerindeki derin ve üzerinize sabitlenmiş bakışları ile kendisini ele verir.

Resim

Göze ilk çarpan özelliklerinden biri ise bakışlarıdır. Akrep burcu erkeği nasıldır? Akrep burcu erkekleri çekici, güçlü bakışlara sahip olan ve karşıdaki kişiyi bakışları ile etkileyebilen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliklerini, aradıkları eşi bulduktan sonra karşı cins üzerinde kullanılmasalar da bakışları onların içsel telepatik seslerinin birer yankısı gibi işlev görmeye devam ederler.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri, Giyimi ve Renkleri

Giyim ve Renk seçiminde Akrep burcu erkeği nasıldır?

Çoğu yazar Akrep burcu erkeklerinin modanın sıkı bir takipçisi olduğunu yazsalar da buna katılmıyorum. Sanırım bunu yazanlar daha çok sanatçı, sosyete kesimi veya ekranlarda herkesin karşısında olmak zorunda olanları inceleyerek yazıyorlar. Veya ben sürekli hayata tümüyle ters bakan akrep erkekleri ile tanışıyorum. Ben kendi gözlem ve bildiklerimle devam edeyim.

Akrep erkekleri giyinmeyi iyi bilirler, kendilerine yakışanı bulurlar ve yıllarca beğendikleri kıyafetleri veya benzerini giyerler. Tutku ve bağlılık yaşamlarının her anında kendisini gösterir. Nasıl giyinmeleri gerekirse o şekilde giyinirler ancak herkesin giydiğini değil, kendi tercihlerini seçerler. Çünkü "farklı" olduklarını bir şekilde herkese ilan etme ihtiyacı hissederler. Farkları ise bunu konuşarak, kendilerini anlatarak değil yaşam biçimleri ve sıradışı hareketleri ile yansıtmalarıdır.

Gözlerdeki Telepatik Etki ve Giyim Tercihleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Hipnotik Gözleri

Gözlerindeki etkileyici bakışlar akrep burcu erkeğinin temel özellikleri arasında yer alır. Herkes gibi olmaktan ve görünmekten ısrarla kaçarlar. Akrep burcu erkeği nasıldır? Kesinlikle her konuda sıradışıdır. İdeal renkleri Gizemlerini ve iç dünyalarını yansıtan = SİYAH ve Tutkularını ve Enerjilerini dışa vuran = KIRMIZI renktir. Renkleri çok fazla birbirine karıştırmayı sevmezler. Tek ve sade rengi tercih ederler ancak farklı renkler de tercih edeceklerse gene kırmızı ve siyah tonların ara pastel renklerini tercih ederler. Dikkatin telepatik silahları olan gözlerinden kıyafetlerindeki karmaşaya kaymasını istemeyeceklerdir.

Onların silahları "gözlerindeki telepatik etki" dir. Israrla herkesi o noktaya odaklamaya çalışırlar. Bu nedenle giyimleri tek renk ağırlıklıdır. Kıyafette çizgi ve desenler varsa baş kısmına odaklayan çizgi ve desenler tercih edilir.

Sade giyinmelerinin nedeni, ruhlarının dışa yansıyan merkezleri olan gözlerinin enerji merkezi olarak çekim gücünü kaybetmesini istememeleridir. Bunu bilinçli mi yaparlar? Bir çoğu hayır. Yılların verdiği tecrübe ile benim ulaştığım sonuç budur. Akrep burcu erkeği yaşamı göz pencerelerinden izler, o pencerenin görüş ve çekim alanı her zaman iyi olmalıdır.

Resim


Duygusal Yönüyle Akrep burcu erkeği nasıldır?

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Duygusal Yapısı

Duygu dünyası ile Akrep burcu erkeği nasıldır? Dışarıdan bakıldığında çok duygusuz, eğlenmeyi sadece kendisi ve anı yaşamak için kullanan biri olarak gözükse de içlerinde oldukça derin duygulara sahip insanlardır. İç dünyalarında karamsar oldukları halde dışarıdan bunu yansıtmazlar. Gerektiğinde ve sonbahar mevsiminde tutkuları ile sarmaş dolaş olabilen derin romantikler olup çıkarlar.

Romantik olduklarında anın değerini bilir ve ona göre davranırlar. Akrep burcu insanları için sarı sonbahar kesinlikle romantizmin en uçlarda yaşandığı dönemdir. Yani bir akrep burcu erkeğini bu yönüyle etkilemek istiyorsanız Sonbahar mevsimini seçmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Sararan ve yerlere dökülen kahverengi tonlara bayılırlar/bayılırız.

Resim

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Özgürlük Anlayışı

Özgürlük konusunda Akrep burcu erkeği nasıldır?

Özgürlük, hayatta istediğini istediği gibi yapabilmek akrep burcu erkeğinin temel özellikleri arasında yer alır.

Özgürlük, Akrep burcu erkeği için hayatta olmazsa olmazlardandır. Yalnız ve Özgür olmak! Yalnız olmak için mi özgürlüğü ister, Özgür olmak için mi yalnızlığı ister anlaşılmaz. Bilinen tek gerçek, ruhsal özgürlüğüne düşkünlüğünün en belirgin akrep burcu özellikleri arasında yer almasıdır.

Bir dağın başında, mağarada veya bir adada hiç farketmez. Nerede ve nasıl olurlarsa olsunlar, yanlarında kimin ve neyin olduğu da pek önemli değildir. Önemli olan özgür ve gerektiğinde yalnız olmalarıdır.

Tahammül edemeyecekleri uç noktalardan biri; Birisinin veya birilerinin yaşamlarına, yaptıklarına, düşüncelerine, tercihlerine sürekli müdahale etmesi veya bazı konularda etkileyerek yönlendirmeye çalışmasıdır. Belki bir süre tepki göstermeyebilirler ama daha sonra “bu da nereden çıktı” dedirtecek bir tepki ile karşılaşılabilir. Yani klasik akrep tepkisi. Bekle, biriktir belki biter. Bekle biriktir belki yapmaz, Bekle bekle belki vazgeçer bırakır. Taştığında o herşeyi biriktirmiştir, karşı taraf bunu bilmediği için çok abartılı bulur tepkiyi.

Resim

Akrep burcu erkeği nasıldır? Kesinlikle bireysel özgürlüğe çok düşkündürler. Bu kavram onların yaşamlarında önemli bir yer teşkil eder ve kısıtlandıklarını düşündükleri bir ilişkiye asla girmezler. Bunu denemek ister misiniz? Bu bakımdan onları kısıtlamak yerine onlarla beraber eğlenmeyi ve onlara daha fazla alan bırakmayı denemekte fayda vardır.

Ayrıca bilmeniz gereken başka bir konu da, öncelikle kendi istedikleri şeylerin olmasını isterler bunu itiraz edilmemesi gereken konular arasında görürler. Bu durum ilişkide bazı sorunlar ortaya çıkmasına neden olsa da zamanla olumlu yönde değişecektir. Biraz sabır, biraz fedakarlık, sonuç: şerbetini iyice çekmiş tatlı gibi olurlar. Emin olabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeğinin Diğer Tüm Özelliklerini Akrep Burcu Erkeği Tüm Özellikleri ve Hayatı linki altında bulunan yazılarımızdan okuyabilirsiniz. Konularımız akrep burcu erkeği ile ilgili aklınıza takılabilecek tüm konular ve özellikler ile sürekli güncellenmektedir.Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Cum 18 May, 22:35) • Reloaded (Sal 12 Haz, 00:47)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Sazinem
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Sazinem » Pzr 21 Eki, 11:44

Akrep burcu erkeği, benim için gece karanlık bir sokaktan geçerken yolu aydınlatan direğe yaslanmış fotör şapkalı adam gibi. Gizemli, endişe verici ama çekici. Elini kolunu sallayarak gelen adam ilgini çekmez ama o neden orada, neden yalnız, neden yüzünü göstermez? hep soru işareti. Hep merak ve araştırma dürtüsü uyandırır bende

Sazinem
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Sazinem » Pzr 21 Eki, 11:46

Bir insanda akrep etkisi varsa mıknatıs etkisi mi yapar? Neden hep ilgimi çeken insanlar akrep burcu erkeği çıkar?

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1116
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 21 Eki, 23:09

7. evinize bakın su etkisi olabilir
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 4571
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep burcu erkeği nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 22 Eki, 09:31

Sazinem yazdı:
Pzr 21 Eki, 11:46
Bir insanda akrep etkisi varsa mıknatıs etkisi mi yapar? Neden hep ilgimi çeken insanlar akrep burcu erkeği çıkar?
Türkiyede yaşıyorsanız tüm erkek ve kadınlar akreptir bilindiği üzere ülkenin yükselen burcunun akrep olmasından dolayı..


Bazı akrep erkekleri
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Bazı akrep erkekleri » Prş 22 Kas, 19:08

Bazı akrep erkeklerinin gözleri çok güzel. İnsanın içini ısıtan bakışları var

Son gül
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Son gül » Çrş 13 Mar, 10:13

Akrep erkeği nasıldır? Seviyorsa sıcak, sıradan biriyse soğuk. Aşıksa ilgili merhametli, değilse duygusuz, ruhsuz

Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 20 Mar, 21:27

Değilse, duygusuz ve ruhsuz. Evet öyleler.

Öyle olmamaları için tanımak ve ona göre hareket etmek gerekir.
~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~

Mistik
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Mistik » Pzr 31 Mar, 00:28

Akrep burcu erkeği klasik = Yalnız ve Özgür

Esma
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Esma » Pzr 31 Mar, 13:21

Hayatımda böyle kıskanç erkek görmedim. Ama sonuna kadar güvenilir ve sandıklar.

aynur
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen aynur » Çrş 10 Nis, 13:57

kesinlikçe çok gizemliler. çözmeye çalıştıkça daha da gizemli hale geliyorlar. bilmece gibi

Yalnız
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeği Nasıldır? Genel Özellikleri ve Bilinmeyen Yönleri

Okunmamış mesaj gönderen Yalnız » Prş 11 Nis, 21:38

Gizemli olmaları beni hep ürkütmüştür. Sinsice gülüp insanın içine bakınca soru sormaktan korkuyor insan


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir