Tırnaklarımızdaki Halkalar Sağlığımız Hakkında ipucu Veriyor

Tırnaklarımızdaki halkaların anlamı nedir? Tırnaklarımızdaki halkalar ve sağlığımız, tırnaklarımızdaki ipuçları

Kategoriler Dışındaki Genel Konularla İlgili Araştırma Yazıları.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 03 Haz, 19:33

Resim

Tırnaklarımızda bulunan halkalar sağlığımız hakkında ipuçları veriyor. Halkaların belirgin olup olmaması çeşitli rahatsızlıkların habercisi olabilir.

Başparmağınızdaki halka küçülmüş veya kaybolmuşsa: Ruhsal sıkıntılar yaşadığınıza işaret.

İşaret Parmağınızdaki halka küçülmüş veya kaybolmuşsa: Bağırsak, karaciğer, kadın üreme sistemleri ve pankreas sorunları yaşıyor olabilirsiniz.

Orta parmaktaki halka küçülmüş veya kaybolmuşsa: Şeker, Tansiyon ve kalp sorunları riski bulunur.

Yüzük parmağınızdaki halka küçülmüş veya kaybolmuşsa: Bağırsak sorunları yaşıyor olabilirsiniz.

Resim

Tüm bu belirti ve tahminler Çin Tıbbına göre. Bu bilgiyi okuduktan sonra özellikle dikkat ettim tırnaklardaki halkalar ruhsal duruma göre gidip geliyor. İsabet oranı ne kadar yüksek bilmiyorum ilginç geldiği için paylaşmak istedim.
Daha çok doktorlara yönelik gibi, hasta olduğumu bilmenin bana ne getirisi olabilir ki? O an çözüm üretemiyorsam bilmemek bilmekten iyidir.

-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"