Akrep Burcu Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

akrep burcu kadını severse, akrep burcu kadını sevdiğini sahiplenir, akrep kadını severse sahiplenir, akrep burcu kadını severse kıskanır

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep kadını 2018, akrep burcu kadını 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 165
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 60 kez
Teşekkür edildi: 124 kez

Akrep Burcu Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 12 Kas, 15:00

Resim

Akrep Burcu Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Akrep burcu kadını severse, sevdiğini sahiplenir. Sizi gerçekten sevmişse “bana ait” damgasını yersiniz. Akrep burcu kadınının ne kadar kıskanç ve sahiplenici olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Eğer sizi gerçekten sevmişse, sevdiği sürece sizi sahiplenir. Hareketlerinizi ve davranışlarınızı buna göre ayarlasanız iyi olur. En azından uyum sürecini sağlıklı bir şekilde aşmak için bunu yapın.

Akrep Burcu Kadını Sevdiği İnsanı Sahiplenir

Akrep burcu insanlarının doğasında duygusal bütünleşme yaşadığı insanları sahiplenme özellikleri vardır. Tüm hareketleri ve tavırları ile, “Bana ait, sakın fazla ileri gitmeyin” der ve eğer sevdiği insanla göze batacak kadar samimi olmaya kalkışırsanız hiç ummadığınız bir tepki ile karşı karşıya kalırsınız. Sözle tepki göstermese de hareketleri ve tavırları ile çok rahatsız olduğunu size mutlaka yansıtır.

Benzer tepkileri akrep burcu erkekleri de gösterir ama akrep kadınları bunu ileri boyutlara taşır. Akrep kadını hayatı kendi kurallarına göre oynar ve koyduğu kuralları bozanların niyetlerini çok fazla önemsemez. Belki siz bilgi alışverişinde bulunmak için sevdiği insanla konuşuyorsunuzdur veya bir sorununuzu çözmesi için yardım istemişsinizdir. Ama durum akrep burcu kadını için böyle değildir. O’na göre siz girmemeniz gereken bir alana girmişsinizdir.

Kıskançlık mı? Sahiplenme mi?

Seven insanların birbirlerini sahiplenmesi çok doğaldır ancak akrep burcu insanları hemen herşeyde olduğu gibi bu konuda da sınırları zorlar. Sahiplenmenin temelinde sevdiği insanı başkalarından kıskanma vardır ama Akrep burcu kadını olayı sadece kıskançlık olarak değerlendirmez. O’nun gözünde bu konu “bana ait olan bir insanın yanında ne işin var” şeklinde yorumlanır.

İkili ilişkilerde herşeyin fazlası sorunlara neden olabilir. Sahiplenmenin fazlası da bir süre sonra birlikte olduğu insan akrep etkisi altında değilse ve akrep kadınının neden bu şekilde davrandığını bilmiyorsa sorunların yaşanmasına neden olabilir. Her erkek ve kadın sevdiği insan tarafından sahiplenilmek ve kıskanılmak ister. Bu durum bir insana ait olmanın ve toplumda “değerli insan” duygusunu yaşamanın diğer adı olabilir ancak ilerleyen zamanlarda sosyal ilişkilerin aksamasına neden olacaktır.

Zamana Bırakın ve Size Güvenmesi Gerektiğini Anlatın

Akrep burcu kadını ile birlikte iseniz bu durumun normal olduğunu bilmeniz gerekir. Atacağınız en olumlu adım verdiği tepkileri anlayışla karşılayıp size güvenmesi gerektiğini anlatmaktır. Sadece anlatmak ta sorunu çözmez bunu yaşantınızla göstermeniz gerekir.

Gösterdiği tepkiler art niyetli değildir. Sadece kendisine ait olanı korumaya çalışmaktadır. Ilımlı yaklaşımlarınız ve hoş görülü tutumunuz bir süre sonra gösterdiği bu tepkilerin gereksiz olduğunu anlaması için yeterlidir. Tepki gösterirseniz şüphe duyup size karşı daha şiddetli bir tepki göstermesine neden olur. Sadece sakin olun ve anlayışla karşılayın. Zamana bırakır ve yaşantınızla O’na güven verirseniz sorununun zamanla çözüldüğünü göreceksiniz.

Akrep Burcu Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir - 12 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Sal 13 Kas, 19:34)
Değerlendirme: 20%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1018
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 171 kez
Teşekkür edildi: 158 kez
İletişim:

Re: Akrep Burcu Kadını Severse, Sevdiğini Sahiplenir

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 13 Kas, 19:35

Sahiplenmekte öte, kalın iplerle kendisine bağlar : ) "Artık sen benimsin" son nokta.. Ne zamana kadar? Muhatabına bağlı.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Chepi (Çrş 14 Kas, 15:53)
Değerlendirme: 20%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir