Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım?

akrebin sevdiğini nasıl anlayabilirim, akrep burcu erkeğinin sevdiği nasıl anlaşılır, akrep burcu erkeği, akrep burcu erkeğinin ilgisini nasıl anlarsın, akrep burcu erkeğinin benimle ilgilendiğini nasıl anlarım, beni sevdiğini nasıl anlarım, sevdiği nasıl anlaşılır, akrep erkeğinin sevgisi nasıl anlaşılır

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 105
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 36 kez
Teşekkür edildi: 101 kez

Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 26 Mar, 11:24

Resim

Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Akrep burcu erkeğinin sevdiğini nasıl anlarım diyen arkadaşlarımız işiniz gerçekten zor. Çünkü akrep burcu erkeği sevdiğini öyle kolay kolay belli eden bir burç değildir. Özellikle ilk aşamada size olan ilgisini göstermemesi ilişkiye başlamakta büyük problemler yaşanmasına neden olabilir. Fakat tüm bu olumsuzlukları engellemek aslında sizin elinizdedir. Akrep burcu erkeği size karşı olan kuşkularını giderdiğinde muhteşem bir partner olabilmektedir. Bu aşamada sizin onu etkileyebilmeniz çok önemlidir.

Küçük Adımlar, Büyüleyici Bakışlar

Akrep burcu erkeği güzel, alımlı, gösterişli, bakımlı, seksi kadınlardan çok hoşlanır. Bu aşamada kendinize biraz bakmanız ve onu dış görünüşünüzle etkilemeniz gerekmektedir. Bu şekilde onunla ilgilendiğinizi gören akrep burcu erkeği eğer size karşı bir ilgi duyduysa sizin ilginizden emin olduktan sonra, küçük adımlarla size yaklaşmak isteyecektir. Bu küçük adımlar bazı iltifatlarla ve göz temaslarıyla olabilir. Sizden hoşlanan akrep burcu erkeği sizinle iletişim kurmaktan çekinmeyecektir. Önemli olan sizin kendisine karşı bir şeyler hissettiğinizi anlamasıdır.

Özgüveni yüksek bir burç olan akrep burcu erkeği kendisini zor durumda bırakacak girişimlere girmek istemez. Emin olmadıkça da adım atmaz. Bir şekilde sizin de O’na karşı boş olmadığınızı görmesi gerekir. Sizin duygularınızı anlamak için gözlerinizin içine ısrarla bakmak isteyecektir. Eğer siz de buna karşılık verirseniz başka bir şey yapmanıza gerek yok, O sizin içinizde neler olup bittiğini hemen anlayacaktır.

Akrep Erkeğinin Sevgisi Nasıl Anlaşılır?

Akrep burcu erkeğinin sevdiğini nasıl anlarız?

Akrep erkeğinin sevgisi nasıl anlaşılır? Bunun en belirgin örneği sizi kıskanmasıdır. Kural basittir; Seviyorsa kıskanır. Ve bu kıskanmak asla sıradan bir kıskanmak değildir.

Kıskançlığı Akrep Burcu Erkeğini Ele Verir

Akrep burcu erkeğinin sevdiğini nasıl anlarım diye düşünmenize çok gerek yok aslında; Akrep burcu erkeği size olan sevgisini belli etmeye başladığında asla onu kıskandırmak, çatlatmak gibi şeyler yapmaya çalışmayın; çünkü bu yaptığınız şeyler mutlaka elinizde patlayacaktır.

Akrep burcu erkeği aşırı derecede kıskançtır ve onun için birisinden vazgeçmek düşündüğünüz kadar zor değildir. Hayatını sizin için feda etmeye hazır olan biri bir anda tüm gemileri yakıp gidebilir. Samimi ve içten olmanız yeterlidir. Sizi kıskanıyor olması akrep burcu erkeğinin sizi sevdiğini anlamanız için de bir yoldur ama sonu hüsranla bitecek bir yoldur. Bu sebeple akrep burcu erkeğini kıskandırmanız pek mantıklı olmayacaktır.

Akrep erkeğinin benden hoşlandığını nasıl anlarım? Gözlerinizin içine baktığında kalbinizde bir sızı hissediyorsanız sizden hoşlanıyor demektir.


Seni Tanrı'dan Bekledim,
Sevgilim sen bir melektin
Yağmur gibi saçlarınla
Gökyüzünden bana geldin

Dünya bir aşk cennetiydi
Sende bana bir melektin
Kim derdi ki, hayatımdan rüzgar gibi geçecektin

Sevilirken yeryüzünde günaha mı girecektin.Esin Engin'in Sen Bir Meleksin Parçasından

Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 30 Mar, 01:51)
Değerlendirme: 20%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


melisa
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Okunmamış mesaj gönderen melisa » Cum 31 Ağu, 15:57

kıskandırma hatasını bir kez yaptım bedelini ağır ödedim. akrep erkekleri karşısında çok dikkatli olmak gerek. seviyorsanız bunu gösterin önünüzde diz çökmelerini beklemeyin. farklı insanlar. seviyorlarsa herşeyinize katlanırlar daha fazlasını isteyip te kul köle etmeye kalkıştığınızda, diğer kadınlara sevgilinizin sizi ne kadar çok sevdiğini göstermek için kompliman yapmaya kalkıştığınızda hemen değişiveriyorlar. bırakın istedikleri gibi sevsinler benim gibi bulu ta bunamayın

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 985
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 138 kez
Teşekkür edildi: 138 kez
İletişim:

Re: Akrep Burcu Erkeğinin Sevdiğini Nasıl Anlarım?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 21 Eki, 23:08

Kıskandırma bilinçli bir hamle ise ilk ve son hamle olabilir. Burçları araştıran herkes bilir ki akrep erkeklerinin en hassas olduğu nokta hissedebileceği şeyleri yapıp salak yerine konmaktır. Bu tam bir sahtekarlıktır.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir