Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım?

akrep burcu kadınını nasıl elde ederim, akrep kadınını nasıl elde ederim, akrep kadını nasıl aşık edilir, akrep burcu kadınını elde etmek için ne yapmak gerekir, akrep kadını nasıl elde edilir, akrep burcu kadını nasıl elde edilir, akrep burcu kadınını nasıl tavlarım, akrep burcu kadını nasıl tavlanır

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 09 Kas, 16:57

Resim

Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım? Nasıl Aşık Ederim?

Akrep burcu kadını nasıl etkilenir? Akrep kadını nasıl aşık edilir? Nasıl tavlanır?

Akrep burcu kadınını nasıl elde ederim? Öncelikle bir gerçeği hemen belirtelim; İnsan elde edilmez. İnsan etkilenir, sevilir, sevmesi sağlanır. Gerçekten severse aşık olur. Elde etme ifadesi ruhu olmayan metalar ve soyut kavramlar için kullanılır. Çalışırsın para elde edersin, saygınlık elde edersin. İnsanları sadece etkileyebilir ve ikna edebilirsin.

Akrep burcu kadını tıpkı erkeği gibi zoru sever ve zor olduğunu gösterir. Sizden etkilense de kolayca “evet” demez. Size aşık olması için ferhat rolüne bürünmeniz gerekebilir. "Çok naz kaldıramam" mı diyorsunuz? Hiç umurunda olmadığını bilmeniz gerekir.

Akrep burcu kadını neden kolay evet demez? Çünkü kolay olan herşeyin daha az değere sahip olduğunu bilir. İstisnai durumlarda iki insan birbirlerini sevmiş ve birbirlerinden etkilenmişlerse bir çaba sarfetmenize gerek kalmaz ama bunun dışında; doğasında varolan asaleti ve gururu karşısındakinin kim olduğuna bakmadan “hayır” dedirtir.

Neden hayır? Aslında demek istediği şey şudur,

Sen gerçekten beni seviyorsan bunu ispatlamalısın, ne kadar sevdiğini ve benden ne kadar etkilendiğini görmem gerekir. Sadece uzun süre ısrar edebilenler ve sabredenler ne kadar güvenilir ve samimi olduklarını gösterebilirler”.


Gerçekten bir akrep burcu kadınını sevmişseniz bu gerçeği asla unutmayın. İstisnai durumları ve akrep etkisini tam olarak taşımayanları bir kenara bırakarak; hemen pes etmeyin. Uyumlu olduğunuza ve birlikte mutlu olacağınıza eminseniz ısrarcı olun.

Akrep Burcu Kadınını Elde Etmek ve Kendinize Aşık Etmek için Israrcı Olmalısınız

Israrla kalbinin kapısını çalın. İlk denemelerinizde çok sert ve duygusuz bir tepki ile karşılaşabilirsiniz. Hatta öyle ki “Ne kadar ruhsuz ve duygusuz bir kadın” diyebilirsiniz. Seviyorsanız farklı yollarla denemeye devam edin. Zamanla çözüldüğünü ve gülümsediğini göreceksiniz.

Akrep kadını nasıl elde edilir? Nasıl aşık edilir?

Akrep kadını nasıl aşık edilir? Bir akrep kadınını sevdiniz ve aşık oldunuz O'nunda size aşık olmasını mı istiyorsunuz? Öncelikle işinizin çok zor olduğunu bilmenizi isterim. Akrep kadını için aşk hayatında bir kez gerçek anlamda olması gereken bir yoğunluktur. Ancak bunu kolay elde edenlere sunmayacak kadar da zor bir kadındır.

Akrep kadınını etkilemek, aşık etmek ve elde etmek için yapılması gerekenler

Amacınız elde etmek değil sevdiğinizi dile getirmek olsun.

Akrep kadını kendisini elde edilmek üzere hedefe konulmuş bir insan olduğu hissine kapılırsa şiddetle tepki gösterecektir. Duyacağınız ilk sözlerden biri “Sen beni ne sanıyorsun, ben başka kadınlara benzemem” olursa şaşırmayın.

Sevginizi farklı zamanlarda ve beklemediği yerlerde karşısına çıkarak gösterin.

Karşısında yılışmayın buna tahammül edemez. Ciddi, olgun ve içten olun.

Samimiyet bir demet çiçeğin içerisine sığamayacak kadar büyüktür. Çiçeğe değil yüzünüze, hislerinize ve kalbinize bakar. Duygularınızı samimiyetle dile getirmeye çalışın

Giyiminize önem verin. Kahverengi, siyah ve koyu tonları tercih edin. Tek tonda desensiz giyinin. Ön plana kıyafetleriniz değil siz çıkmış olun.

Gözlerinin içine sevgiyle bakın ama bakan gözlerin gerisinde ne istediğini bilen, ısrarcı ve kararlı bir insan gösterin.

Akrep kadını konuşmalarınızdan, hareketlerinizden ve tavırlarınızdan; ne kadar güvenilir ve sadık olup olmadığınızı anlamaya çalışır. Her halinizde size güvenebileceğini göstermeniz gerekir.

Her kadın maddi anlamda rahat etmek ister. Sevginiz mi, maddi imkanlarınız mı daha büyük? Maddi imkanlar herkesin ilgisi çeker ama akrep burcu kadını öncelikle samimiyetinize ve sevginizin derinliğine bakacaktır.

Kendinizden eminseniz, sadece akrep burcu kadınından etkilenmeniz mutlu olmanız için yeterli değildir. Öncelikle akrep kadınını tanımaya çalışın. Nasıl bir kadına talip olduğunuzu bilmiyorsanız sert bir duvarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep burcu kadınını tanımak isterseniz: akrep-burcu-kadini/
Akrep burcu kadını özellikleri: akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-o ... 20856.html
Akrep burcu kadını ne tür erkeklerden hoşlanır? akrep-burcu-kadini/akrep-burcu-kadini-n ... 20844.html


Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? - 9 Kasım 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 09 Kas, 19:18)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1085
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 09 Kas, 19:20

Çok zor bir iş. Çoğu terslenebilir. Akrep burcu kadını "yaklaşabilirsin" demeden yaklaşmak cesaret işi. (gerçek akreplerden bahsediyorum)
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Yosun tutan tas
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım?

Okunmamış mesaj gönderen Yosun tutan tas » Cum 29 Mar, 23:35

Zor diye bir şey yok. Seven insan herşeyi göze alır. Akrep kadının da kalbi var. Kalbine nasıl girileceğini bilmek önemli.

Jüpiter
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadınını Nasıl Elde Ederim? Nasıl Tavlarım?

Okunmamış mesaj gönderen Jüpiter » Cmt 18 May, 02:30

Tavlama tabiri yürürlükten kalktı sanıyordum. Bana çok komik geliyor bu kavramlar. Her kadın beğenilmek ister ama bir erkeğin şu kadını tavlarım ben edasıyla yaklaştığını anladığında hiçbir akrep kadını dönüp bakmaz. Amacının etrafındakilere bir şeyleri ispatlamak olduğunu bilemeyecek kadar kör değiliz


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir