Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

akrep erkeğini nasıl elde ederim, bir akrep erkeğini nasıl eldederim, akrep burcu erkeği nasıl elde edilir, akrep burcu

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzr 01 Nis, 18:25

Resim
Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Ederim?

Aşktan nefrete, sevinçten üzüntüye her türlü duyguyu doruk noktalarında yaşayan akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim sorusuna en güzel cevap onun bu tutku arayışına cevap verebilen kadın olmanızdır şeklinde verilebilir. Bunun yanı sıra, akrep erkekleri kendi kişisel bakımları konusunda son derece hassastır, birlikte olduğu kadından da bu hassasiyeti bekler. Öte yandan, onun tutkulu haline benzemeye çalışırken yapmacık davranış sergileyen kadını da hemen anlar ve oradan kaçar gibi uzaklaşır. Onun için karşısındaki kadına güven duymak en önemli ihtiyacıdır. Karşısındaki insanı çok iyi analiz eder bu nedenle olduğunuz gibi görünmeye çalışın, bu samimiyetiniz onun güvenme ihtiyacını okşayacak, bu sayede sizden etkilenecektir.

Cazibeli Ama Mesafeli Olun

Akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim? Cazibeniz en büyük silahınız olmalı. Gözünü sizden alamayacak kadar cazibeli ama herkesin ulaşamayacağı kadar da mesafeli olun. Sadece sizi seçtiğini ve kendisine ulaşabilmesi için sadece ona izin verdiğinizi anlasın. Bu kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Akrep erkekleri için bu durum dayanılmaz derecede gurur okşayıcı olacaktır. Hem ona hitap etmek hem de gururunu okşamak akrep erkeğini elde etmeniz için yeterli olacaktır.

Giyiminiz Doğal ve Etkileyici Olsun

Akrep burcu erkekleri dış görünüşe çok önem verirler. Giyiminiz size özel, farklı ve etkileyici olsun. Size baktığında, Sizi diğerlerinden ayıran farklı görebilirsin. Giyiminiz sizi yansıtsın ama hiçbir zaman abartıya kaçılmasın. Moda haline gelmiş, herkesin giydiği kıyafetleri giyip herkes gibi olmayın. Bu akrep burcu erkeği için bayağılık ve sıradanlık olarak algılanabilir. Akrep yapısı herkesin yaptığını yapmayı ve herkes gibi olmayı reddeder.

Korkusuz, Cesur ve Soğukkanlı Olun

Akrep burcu erkekleri ve genel olarak akrep burcu etkisinde bulunan insanlar, duygularını zorlayan ve cesaret gerektiren konuları severler. Korkularının üzerine gitmek onlara aşılması gerekene zirveleri aşmak gibi gelir. Olaylara klasik ve sıradan tepkiler vermeyin. İçinizden geleni olduğu gibi yansıtın. Herkesin çığlık attığı yerde siz de onlara katılıyorsanız bir akrep burcu erkeği ile birlikte olmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Onu gerçekten elde etmek istiyorsanız, etkilemeyi de bilmelisiniz. Hiçbir şey bir akrep erkeğini herkesin tüm soğukkanlılığını kaybettiği bir anda soğukkanlı kalabilen bir kadın kadar etkileyemez. Korkusuz ve cesur olun, soğukkanlı olmayı öğrenin.

Yalan Söylemeyin Güven Verin

Bir akrep burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız ağzınızdan çıkan her söze dikkat etmelisiniz, eğer sizi gözlemlemeye başlamışsa siz ne söylediğinizi unutabilirsiniz belki ama o asla unutmayacaktır. Az konuşup zaman zaman yalnız kalıp zihnini toparladığı için hafızası çok güçlüdür ve en küçük bir ayrıntıyı bile atlamaz. Sözleriniz arasındaki çelişkileri sezer ve yalana meyilli olduğunuzu farkederse unutun gitsin. Akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim sorusunun kilit cevabı vereceğiniz güvende saklıdır. Güven herşeyden önce gelir.

Enerjik ve Pozitif Olun

Akrep iç dünyalarında sürekli kurguladıkları ince ayrıntılarla meşgul olurlar. Sürekli herşeyi çözmeye çalıştıkları için kasvetli ve gergin bir havaları olabilir. Akrep burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız size baktığında iç dünyasının canlanması ve içindeki negatif enerjilerden arınması gerekir. Ona baktığınızda gözlerinin için gülmesi gerekir. Buna asla dayanamazlar, içlerinin tüm yağları erir. Aslında onun ihtiyacı olanda ta m olarak budur. Kasvetli iç dünyasını aydınlatacak bir güneşe ihtiyacı vardır.

Gururunu Okşayın

Ona farklı ve özel olduğunu hissettirin. Fakat bunu asla ulu orta herkesin içerisinde yüksek sesle yapmayın. Akrepler sadece değer verdikleri insanlar tarafından taktir edilmeyi severler. Ona değer verin, özel olduğunu hissettirin ama bunu sonradan öğrensin veya başkasından duysun. Sizin için söylediği sözleri başkalarının yanında sizden duymasından çok başka bir zaman farklı bir şekilde öğrenmek onu daha mutlu eder.

Sadakat ve Erdem

Onunla birlikte olduğunuzda sadık kalacağınızı ona bir şekilde göstermelisiniz. Erdemli ve dürüst olun. Akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim? Sadakatinizi ispatlamanız O'nu elde etmenizi en önemli aşamasıdır. Basit gönül oyunlarına girişmeyin. Sözleriniz, davranışlarınız, hal ve hareketleriniz bir akrep burcu erkeği için çok önemlidir. Siz nasıl birisi olduğunuzu istediğiniz kadar anlatın onun için hiçbir önemi yoktur. O sizin tüm hareketlerinizi ve sözlerinizi analiz edip sizin nasıl birisi olduğunuzun portresini zihninde çizer. Bununlada yetinmez, sizin onun yanında farklı olduğunuzu düşünürse, sizi başkalarının söyledikleriylede analiz eder ve tümünü bir araya getirir. Sonuçta siz ne yaparsanız yapın, onun zihninde oluşturduğu resim olursunuz. Sizin yaşam içerisindeki yeriniz, sadakate verdiğiniz önem ve erdemli duruşunuz onu etkilemek için yeterli olacaktır.

Elde Etmek ve Elde Tutmak

Aslında asıl aradığınız cevaplar, Akrep burcu erkeğini nasıl elde ederim ve nasıl elde tutarım sorusu ile birlikte aranmalıdır. Akrep burcu erkeğini elde edebilirsiniz belki ama elde tutmak zordur. Bunun büyük sebebi, akrep burcu insanlarının hayatı ve insan davranışlarını sürekli bir bütün olarak analiz edip kıyas yapmalarıdır. Sizi birlikte olamaya başladığınız andan itibaren analiz etmeye başlar. Önceki halinizle sonraki halinizi kıyaslar. Eğer arada farlılıklar olduğunu görürse çıkışa doğru yönelmeye başlayacaktır. Samimiyet ve dürüstlük en önemli noktadır. Sizin samimiyetsizliğinizi görürse bunu asla affetmeyecektir.


Akrep Burcu Erkeğini Nasıl Elde Ederim? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Pzt 02 Nis, 21:58)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Adsense [Bot] ve 7 misafir