Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

akrep burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır, akrep erkeğini nasıl baştan çıkarabilirim, akrep erkeğini baştan çıkarmanın yolları, akrep burcu erkeğini baştan çıkarmak için ne yapabilirim, Akrep burcu erkeğini baştan çıkarmanın yolu, akrep erkeğini baştan çıkarmak

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 17 Ağu, 21:17

Resim

Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır ?

Akrep erkeğini baştan çıkarmak için neler yapmak gerekir?

Akrep erkeği nasıl baştan çıkarılır ? Akrep erkeklerinin özellikleri gözönüne alındığında onları baştan çıkarmak çok kolay gibi görünebilir. Konuyu akrep erkeğini baştan çıkarmak neden kolaydır ve akrep erkeğini baştan çıkarmak neden zordur şeklinde iki ana başlık altında sunmaya çalışayım.

Akrep erkeğini kolayca baştan çıkarabilirsiniz ? Neden mi ?

Akrep erkeğini baştan çıkarmanın yolları

# Akrep burcu erkeği aldığı özellikler nedeni ile cinsel enerji ile doludur. Dolayısı ile odak noktanız akrep erkeğinin bu özelliği olursa O’nu kolayca baştan çıkarabilirsiniz.

# Akrep erkeği sabit bir burç olsa da farklı, sıradışı ve zor olan hazları denemeyi sever. Bu konuda sürekli değişiklik ister. Eğer siz O’na bu farkı sunabileceğinize ikna edebilirseniz akrep erkeğini kolayca baştan çıkarabilirsiniz.

# Akrep erkekleri mükemmel birer ruhsal analisttirler. Sizdeki farklı enerjileri anında sezerler. Eğer sizde kendisinde olmayan canlı ve insanın içine hayata veren bir enerji görebilirlerse kendi kasvetli iç dünyalarını aydınlatmak için bu enerjinizin peşine düşeceklerdir. Eğer bunu hisserderseniz akrep erkeğini baştan çıkarmak sizin için kolay olacaktır.

# Akrep erkeği iç dünyası gibi yaşamını da kendisi şekillendirmek ister. Eğer bu konuda O’na sıkıntı yaşatmayacağınıza ikna olursa; buyurgan ve “her zaman benim istediğim olur” tarzında bir yaklaşımınızın olmadığını görürlerse sizin ek bir çaba sarfetmenize gerek kalmaz.

Gelelim en can alıcı noktaya!

Akrep erkeğini baştan çıkarmanın en kolay ve kestirme yolu

Bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız akrep erkeği nasıl baştan çıkarılır ? “Samimiyet” Evet sadece samimiyet. Akrep erkeğini baştan çıkarmanın zorluğu da burada başlar. Eğer akrep erkeği sizin O’na karşı olan samimi duygularınızı hissetmişse ve sizden hoşlanmışsa başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Akrep burcu insanlarını belki tehlikeli belki de iyi yapan özelliklerden bir tanesi sezgilerinin çok güçlü olmasıdır. Bilinçli yapacağınız tüm adımları sezmesi, O’na yansıttıklarınızla zihninizdekilerin farklı olduğunu görmeleri çoğu zaman insanlarla aralarından hep bir mesafe olmasına neden olur.

Akrep erkeğini baştan çıkarmak neden zordur?

# Eğer akrep erkeğine karşı gerçekte hissetmediğiniz duygular varmış gibi yaklaşırsanız ne yazık ki bunu anlayacak ve size karşı hep mesafeli duracaktır. Eğer yakın duruyorsa ya sizden emin olmaya çalışıyordur veya herşeyin farkında olduğu için sizden faydalanmaya çalışıyordur.

# Akrep erkeğine karşı duygularınızdaki değişimin farkına vardığı anda sizi incelemeye başlar. Konuşmalarınız, hareketleriniz, yüz ifadeleriniz ve bir bütün olarak ne kadar tutarlı olduğunuzla ilgili sürekli analiz yapar. Bu kadar ayrıntıya inen birisi nasıl baştan çıkarılır ? Veya nasıl baştan çıkabilir ? Ya çok iyi bir manipülasyon yaparsanız ya da gerçekten O’na karşı olan duygularınızda samimi davranırsınız.

# Eğer zihninizde “acaba” lar varsa kesin ve net değilseniz akrep erkeğini baştan çıkarmanız zor olacaktır. Ne yazık ki zihninizdeki tüm soru işaretlerini sezgileri güçlü olan tüm burçlar gibi anında anlayarak O’na göre hareket etmeye başlayacaktır.

Mutlu birliktelikler ancak samimi ve gerçekçi duygularla sağlanabilir. Akrep erkeğine göre, İçerisinde sadece mantığın ve manipülasyonun olduğu ilişkiler, içinde tutku ve sevgi olmadan yaşanabilecek ilişkiler değildir.

Gerçek ve yaşanabilir birliktelikler kurmanız dileği ile…

Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır? - www.akrep-burcu.com - Ağustos 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Reloaded (Pzt 20 Ağu, 09:49) • Akrep (Cum 19 Eki, 14:54)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Boğa etkisi
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Okunmamış mesaj gönderen Boğa etkisi » Pzt 01 Nis, 12:26

Amaç sadece baştan çıkarmaksa ondan kolayı yok. Ateşli tek bir bakış yeter. Ondan sonra kokunu km.lerce öteden almaya başlar. :b

Scorpion 42
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Okunmamış mesaj gönderen Scorpion 42 » Sal 02 Nis, 01:51

Ergenler için geçerli olabilir. Her taşın altında buzağı arayan biri neden o şekilde baktığını anlamadan emin olmadan adım atmaz. O kadar heyecan yapma


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 9 misafir