Akrep Erkeği Nasıl Affeder?

akrep erkeği nasıl affeder, akrep burcu erkeği nasıl affeder, akrep erkeğine kendimizi nasıl afettirebiliriz, akrep burcu, akrep erkeği beni affeder mi, affetmesi için ne yapmalıyım, neler yapabilirim, akrep burcu erkeği nasıl barışır

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Nasıl Affeder?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 22 Oca, 20:39

Resim

Akrep Erkeği Nasıl Affeder?

Akrep Erkeği Nasıl Affeder? Nasıl Barışır? Akrep burcu insanları daha çok iç dünyalarında hissederek yaşarlar. Derin duygulara sahiptirler. Onlar için yaşam duygu dünyalarına dokunduğunda anlam ifade eder. Dışarıdan bakıldığında soğuk ve taş duvarlarla örülü gibi görünen akrepler için değer ölçütü, duygularına hitap edilebilirlikle ilgilidir.

Bir insan bu kadar derinlerde yaşayıp duygulara bu kadar önem verdiğinde alacağı hasarın onarılması da o kadar zor olur. Eğer bir akrep erkeği ile birlikte olduğunuz halde onu kızdıracak bir şey yapmışsanız bu yönüyle affetmeleri çok zordur. Affetme olasılığı O'nun size karşı duygularının ne kadar büyük veya sizinle birlikte olması için gerekli sebeplerin ne kadar önemli olduğu ile ilgilidir.

Akrep Erkeği Nasıl Affeder? Sebepler Önemlidir

Bir akrep erkeği gerçekten sevmişse siz ne yaparsanız yapın samimiyetinize inandığı anda affeder ancak O'nu yaşamda dik ve güçlü tutan sebepleri ortadan kaldıracak şeyler yapmışsanız ikileme düşebilir. Ya size karşı duyguları ya da yaşamı güçlü bir şekilde sürdürme arzusu. Eğer birlikte olduğunuz insanı yeterince çözümlemiş ve bu noktaya gelmişseniz ve affetmesini istiyorsanız sizinle birlikte olduğunda daha güçlü olacağı düşüncesini O'na verebilmeniz gerekir.

Sizi affetmesi için sebep gösterin

Akrep erkeği nasıl affeder? O'na içten ve samimi sebepler göstermelisiniz. Akrep burcu insanları her ne kadar derin duyguları ile yaşıyor olsalar da alacağı kararlarda sebep sonuç ilişkisinde mantığa önem verirler. Sizi affetsin ama neden? Sizi affetmesi için O'na hangi sebepleri sunduğunuz önemlidir.

* O'nu çok sevdiğiniz için mi?: Evet. O'nun sizi çok sevdiğini dile getirmeyin. Gururludur kendisinin size değil sizin O'na ihtiyacı olduğunuzu bilmek onu yumuşatır.
* O'na ihtiyacınız olduğu için mi? Evet. Daha mutlu olmak için O'na ihtiyacınız olduğunu belirtin. Bir insana kendisinin sebep olacağı mutluluğu tattırmak hoşuna gider.
* Pişman mısınız? Evet. Kimin hatalı olduğuna takılıp kalmayın. Herkes her konuda hata yapabilir. Kendi payınıza düşen kısmını kabullenip pişman olduğunuzu samimi bir şekilde ifade edin. Sizi seviyorsa, Samimiyetiniz, O'nun tüm yelkenleri indirmesine yetecektir.

** Samimi misiniz? Olsanız iyi olur. Çünkü gerçekte sizde arayacağı tek şey bu olacaktır. Samimiyetinizi görürse ve gerçekten seviyorsa affedecektir.
** Israrcı olmalı mısınız? Hayır. Samimiyet ve af talebini 3 defadan fazla tekrar etmeyin. Aşırı ısrar herşeyi tersine çevirebilir. Öfkesini pekiştirebilir. Her af talebiniz arasına belirli bir süre koyup bekleyin. Hiçbir şeyi abartmayın. Öfkesinin dinmesi için O'na zaman tanıyın. Hiçbir şey olmamış gibi davranmayın bu O'nu daha kötü etkileyebilir. Söylemeniz gerekenleri söyleyin ve bekleyin.

Herşeye Rağmen Affetmedi mi?

Eğer tüm samimiyetiniz ve çabalarınıza rağmen tüm bekleyişleriniz sonuçsuz kalıyorsa iki ihtimal vardır.
1- Ya O'nun affedemeyeceği bir şey yaptınız ya da
2- Daha fazla ilgi bekliyordur.

Birinci şıkta artık yapabileceğiniz bir şey yok. Eğer affedilmeyecek hatayı yapmanızda kendisinin de payı varsa ve bunu görürse ve gerçekten seviyorsa siz bir şey yapmasanız da harekete geçer. Peki sizin bu kadar zamanınız var mı?

İkinci şıkta daha fazla ilgi bekliyorsa asla devam etmeyin. Yılan veya gri akrepler sizi bu noktadan çok yorabilirler. Hatta aradan zaman geçtikten sonra geri dönmüşse de artık siz kabul etmeyin.

Muhatabınız olgun bir akrepse ve daha fazla ilgi beklemediğine eminseniz burada karar verecek olan sizsiniz. Sizin beklediğinizi biliyorsa ve arada gerçek bir sevgi varsa bir gün mutlaka geri döner. Aradan ne kadar zaman geçeceğini bilemezsiniz. Bu bekleyiş sizin için önemli bir değer olarak kabul görüyorsa, bir gün mutlaka O'da görür.

Anahtar kelimeler: Samimiyet, içtenlik, pişmanlık, gerçek sevgiNot: "Kimse karşısında kendini küçük düşürmeye değmez, başkası mı yok, kendini ezdirme" diyenler varsa etrafında ya duygularındaki samimiyeti sorgula ya onlardan uzak dur ya da bu sayfada ne işin var?

Akrep Erkeği Nasıl Affeder? - www.akrep-burcu.com - Ocak 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Cristian (Çrş 02 May, 23:16)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir