Akrep burcu erkeği nasıl bir arkadaştır?

akrep erkeği nasıl bir arkadaştır, akrep erkeği nasıl arkadaştır, akrep burcu erkeğinin arkadaşlığı nasıldır, akrep burcu erkeği arkadaşlığı, arkadaş olarak akrep burcu erkeği nasıldır, akrep erkeği arkadaşlığı

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 165
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 60 kez
Teşekkür edildi: 124 kez

Akrep burcu erkeği nasıl bir arkadaştır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 30 May, 19:13

Resim

Akrep burcu erkeği nasıl bir arkadaştır?

Akrep burcu erkeği nasıl bir arkadaştır? Karakter yapısı sebebiyle biraz sert olacaktır. Çünkü akrep burcu erkeği baskın olma isteğinden dolayı çevresindeki arkadaşlarını yönlendirerek onları tehlikelerden uzak tutmak isteyecektir. Bu konuda akrep burcu erkeği aşırıya kaçmaktan çekinmeyecek ve sizi bu konuda çok fazla sıkacaktır. Akrep burcu erkekleri arkadaşlarının sıkıntılarını dinlemekten asla kaçmazlar ve bu sıkıntıların çözümü için çok uğraşırlar. Ama tüm bunlara rağmen kendi sıkıntılarını çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir burçtur. Genelde kendi problemlerini kendileri çözmeye meyilli bir burçtur.

Eğer bir akrep burcu erkeğine arkadaş olarak yanlış yaptıysanız vay halinize! Çünkü sizden intikam almak için her yolu deneyecek ve mutlaka intikam alacaktır. Çünkü akrep erkeği mutlaka intikam ister. Bu sebeple kan kardeşi denilecek kadar yakın bir arkadaş bile olsanız akrep erkeğine karşı yanlış yapmaktan kaçınmanızı öneririz.

Resim

Ama her ne kadar böyle olumsuzluklar sıralasak da herkesin bir akrep burcu erkeği arkadaşlığı ihtiyacı vardır. Çünkü akrep burcu erkeği burcunun özelliği sebebiyle eğer birisine güvenip ona bağlanmışsa arkadaşı için gözünü kırpmadan her şeyi yapabilecek potansiyeldedir. Hani derler ya seninle ölüme bile giderim diye; işte akrep burcu erkeği güvenip değer verdiği arkadaşları için gözünü kırpmadan ölüme bile gidebilir. Kısacası eğer sizi gerçekten önemseyen bir akrep burcu erkeği arkadaşlığı var ise kimse size zarar veremeyecektir.

Akrep burcu erkeği nasıl bir arkadaştır? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Pzr 03 Haz, 01:21) • Reloaded (Sal 12 Haz, 00:46)
Değerlendirme: 40%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir