Akrep Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

akrep burcu erkeği nasıl geri döner, akrep erkeği nasıl geri döner, hangi durumlarda akrep burcu erkeğinin geri dönmesi zordur, hangi durumlarda akrep burcu erkeğinin geri dönmesi daha kolay olur, akrep burcu erkeği yaşananları unutup geri dönebilir mi,

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 08 Kas, 17:09

Resim

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Akrep burcu erkeği nasıl geri döner? Siz istediğiniz için geri dönmez. Gerçekten geri dönmesini istiyorsanız buz kaplamış kalbinin yumuşamasını beklemeniz gerekir. Bu bekleyiş döneminin nasıl sonuçlanacağı geçmişte birlikteliğinizin nasıl olduğuna bağlıdır.

Duyguları ile bağlantı kurması gerekir

Sizden ayrılıp ta yalnız kaldığında yaşamını en ince ayrıntısına kadar düşünecektir. Sizinle birlikte geçirdiği güzel günleri hatırlatacak yerler, anılar ve hislerin iç dünyasında canlanması gerekir.

Hangi Durumlarda Geri Dönmesi Zordur

Gururu kırılmışsa geri döner mi?

Ayrılmasına sebep olan olaylar gururunu hedef almışsa geri dönmesi zordur. Akrep erkeği çok gururludur. Gururu kendi benliği ile bütünleştiği için gururunu yaralayan olaylardan daha fazlasının gururunu okşaması gerekir ki artılar eksileri götürebilsin.

Geçmişte yaşananları unutup geri dönebilir mi?

Hatırladıkça sinirlerinin gerilmesine neden olan olaylar yaşanmışsa; bu olayların izleri kapanmadan geri dönmesi zordur. Bu süreçte eğer yapabiliyorsanız bu tür olayların izlerini ortadan kaldırmaya çalışın.

Mantığı Duygularını Aşabilir mi?

Yaşadığınız çevrede kendisine sürekli olumsuz düşünceler yansıtan durumlar varsa öfkesi ve kırgınlığı sürekli canlı kalacaktır. Bu durumda da “akrep burcu erkeği nasıl geri döner” sorusunu sormanın bir anlamı kalmaz. "Nasıl geri döner" değil, "neden dönmüyor?" demek daha mantıklı olur. Akrep burcu insanlarının içi duygu dışı mantık kaplıdır. Aldığı ve uyguladığı kararları, duyguları ile beslediği sürece gerdi dönmesi zordur. Ya duygularının olumlu yönde beslenmesi gerekir veya mantığının ön plana geçmesi gerekir.

Ne istediğinizden Emin misiniz? Sıfırdan Başlayabilir misiniz?

İnsanların bir arada yaşamasını sağlayan duygu “sevgi” dir. Sevgi tümüyle bitmişse herşeye sıfırdan başlamanız gerekir. Sizi tekrar sevmesini sağlayabilir misiniz? Geri döndüğünde herşeyin daha iyi olacağına emin siniz? Akrep burcu erkeği ve akrep insanlarının kendilerinde ve ruhlarında iz bırakan hiçbirşeyi unutmayacaklarını biliyor olmalısınız.

Hangi Durumlarda Geri Dönmesi Daha Kolay Olur?

Yalnız kaldığında ve düşünmeye başladığında kendisini, hatalarını görebileceği konular varsa ve size karşı haksızlık yaptığını düşünürse geri dönmesi daha kolay olur. Bu nokta çok önemli. Eğer bu duyguları yaşarsa vicdanını susturmak isteyebilir.
Sizden ayrı kaldığı süre boyunca birlikte iken göremediği güzel ayrıntıları görmeye başlamışsa..
Ayrılırken sizin tavır ve tutumlarınızdan etkilenmişse.
Ayrıldıktan sonra sizinle birlikte iken olduğundan daha kötü olmuşsa..
Ayrılığa sebep olan başka bir kadınsa ve aradığını O’nda bulamamışsa… (Bu durumda da geri dönmesini ister misiniz sorusunu size sormak gerekir)

İlkler ve ayrılıklar, geride kalanlar unutulmazlar.. Unutmamışsa geri dönmesi daha kolay olabilir.


İlgili Konular.

Akrep burcu erkeğini nasıl geri kazanabilirim? akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegini ... 20873.html
Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi? akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-a ... 21105.html
Akrep burcu erkeği sevdiğini unutur mu? akrep-burcu-erkegi/akrep-burcu-erkegi-s ... 18041.html
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner? - 8 Kasım 2018
Resim


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 11 misafir