Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadınla Evlenir?

akrep burcu erkeği nasıl bir kadınlar evlenir, akrep erkeği nasıl kadınla evlenir, akrep burcu erkeği evlenmek için hangi kadınları tercih eder, akrepler ne tür kadınlarla evlenirler, akrep burcu erkekleri evlenmek için ne tür kadınları tercih ederler

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadınla Evlenir?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Çrş 30 May, 18:37

Resim

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadınla Evlenir?

Burçlar evlilik öncesinde ve sırasında birçok konuda eşlerin daha huzurlu ve mutlu bir yuva kurmalarına yardımcı olacak fikirler ve detaylar vermektedir. Akrep erkeği ile evlenmek isteyen ya da evlenecek olanlar acaba akrep erkeği nasıl bir kadınla evlenir sorusunu her zaman sorarlar. Bu soruya tek bir yönden cevap vermek yerine birçok farklı açıdan ele almak gerekir.

Öncelikle akrep erkeği nasıl bir kadınla evlenir sorusunun cevapları arasında kesinlikle güven gelir. Akrep erkleri için güven çok önemlidir, güvenin varlığını hissetmek ve bu şekilde ilerlemeye çok değer verirler. Bu yüzden akrep erkekleri genellikle güven duygusunu aşılayan, güveni sarsabilecek hareketlerden kaçan, bu hareketleri yapmamaya özel gösteren ve güven duygusunun karşılıklı olarak gelişmesine olanak sağlayan kadınlardan çok etkilenirler ve evlilikleri de bu şekilde davranan kadınlardan yana gelişir. Aksi takdir de akrep erkekleri aşırı derecede kıskanç olabilmektedirler.

Resim

Bu konuda ikinci dikkat edecekleri husus ise cinsel hayat ve kişisel eğlencedir. Akrep erkekleri birlikte olduğu insanla nasıl eğleneceğine, başbaşa nasıl zaman geçireceğine ve cinselliğe oldukça önem verir. Hareketli bir yatak odası onların daha mutlu olmasını sağlar. Bu yüzden cinsellik konusunda daha çok sınırları olmayan ve yeni şeyler denemeye açık olan hareketli kadınları evlenmek için tercih ederler.

Yalnız burada şuna değinmek gerekir ki yatak odasında hareketli olan kadınların dışarıda ve sosyal çevrede bunu çok fazla ön plana çıkarmamaları gerekir. Unutmayın ki akrep erkekleri kıskançtır. Ayrıca akrep erkekleri eğlenmeyi bilen ve dışarıda vakit geçirmeyi seven kadınları da eş olarak tercih etmekten yanadırlar, çünkü kendileri de dışarıda eğlenmeyi ve eğlenceli olmayı iyi bilirler. Ancak tercihleri, dışarıda eğlence anlayışları sıradışı çizgilerde olabilmektedir.

Resim

Birlikte oldukları kişiyle beraber her yönden bir uyum sağlamaya çalışan akrep erkekleri bu bakımdan da uyumlu kadınları daha çok tercih etmektedir. Akrep erkeklerinin toprak grubuyla olumlu yönde uyumları vardır. Ateş grubu kadınlarından da etkilenebilmektedir, ateş gurubunun akrep burçlarını çeken bir yanı vardır. Hava grubunda olan kişilerin ise akrep burcuyla beraber olmak için ilişkilerinde daha akılcı olmaları gerekir.

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadınla Evlenir? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
Akrep (Pzr 03 Haz, 01:20) • Reloaded (Sal 12 Haz, 00:46)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot], Google Search Appliance ve 8 misafir