Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?

akrep erkeği ihaneti affeder mi, akrep burcu erkeği affeder mi, akrep erkeği nasıl affeder, akrep erkeği bağışlar mı, akrep burcu erkeği nasıl barışır, akrep burcu erkeğinin affetmesi için ne yapmalıyım, kendimi nasıl affettirebilirim, aldatılmayı affeder mi, ihaneti affeder mi

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Pzt 16 Nis, 11:59

Resim

Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?

Akrep burcu erkekleri ilişkilerinde ortaya çıkan hataları affedebilmektedirler ancak bu durum ortaya çıkan hatanın ne olduğu ile ve ilişkinin boyutu ile doğru orantılı olmaktadır. Akrep burcu erkeği affeder mi diye merak eden bir kadının, neyi affettirmesi gerektiğini de iyice düşünmesi gerekmektedir. Akrep erkekleri sizin için önemsiz görünen konularda kıyameti koparabilecek hassasiyete sahip erkeklerdir. En ufak bir meseleyi dahi onur ve gurur meselesi haline getirebilirler.

İntikamını Almadan Affetmeyebilir

Bir akrep erkeği ile birlikte olmaya başlamışsanız veya evlenmişseniz iki konuda kesin ve net olmalısınız. Güven ve Sadakat. Bu iki konuda yapacağınız hatalar sadece ilişkiniz açısından değil yaşamınız açısından da önemli sonuçlar doğurabilir.

Akrep erkeklerini diğerlerinden ayıran önemli bir konu, eğer gelişmemiş sürüngen bir akreple birlikte iseniz hatalarınız sadece ilişkinizi bitirmez, bunu size pahalıya ödetmek için elinden ne gelirse yapar, gerekirse herşeyi görmezden gelip bir final sahneleyecek kadar intikam ateşiyle yanıp tutuşabilir. Çektiğinin fazlasını size çektirmeden asla vazgeçmeyebilir. Bu fıtratında varolan bir dürtü halindedir. Vurursanız O da vurmadan rahat edemez. Olgun bir akrep bu konuda biraz daha farklı bir tavır takınacaktır ama genel olarak tüm akrepler kendilerine yapılanı kolay kolay affetmezler..

"Canımı acıtmışsan, seninde canın yanmadan beni anlayamazsın. Beni anlayabilmen için yaşattıklarını yaşamalısın." Temel ilkesi budur. Yaşatarak öğretir. Herşeyin bir bedeli olduğuna inanır.

İki konu akrep erkeği için affetme potasında üzerinde önemle durulacak konular arasında yer alır. Söylenen yalanlar ve İhanet yani aldatma. Akrep burcu erkeği kendisine söylenen bir yalanı affeder mi? Akrep burcu erkeği ihaneti affeder mi? Şimdi bu konulara ayrıntılı bir şekilde değinelim.

Söz Konusu Bir Yalan İse Akrep Burcu Erkeği Affeder mi?

Akrep burcu erkekleri affetme konusunda imkansız kategorisinde değillerdir ancak ona sizi affetmesi için çok ciddi nedenler sunmanız gerekecektir. Affedilmesini beklediğiniz eğer bir yalan ise, Akrep burcu erkekleri yalanı çok zor affetmektedirler. Akrep erkeği söylenen yalanı affeder mi? Belki sizin samimi pişmanlığınızı görürlerse affedebilirler ama asla unutmazlar. Siyah bir iz gibi zihinlerinde taşımaya devam ederler. Zira akrep burcu erkekleri güvene ve sadakate fazla önem vermektedirler. Durum böyle olunca da söylediğiniz bir yalan onların güvenini sarsacak, sarsılan güven de sadakate kara bir gölge düşürebilecektir. Akrep erkeği söylenen yalanı affetsin isteyen bir kadın ona yeniden güven sağlayacak cümleler ile yaklaşmalıdır.

Bu konuda sınırları öyle zorlamalısınız ki akrep erkeği “Evet gerçekten çok pişman olmuş” deyip ruhundaki, zihnindeki tüm izleri silip atabilsin. Bu konuda ciddi olun, samimiyetsizliğe asla tahammül göstermezler. Eğer samimi olamıyorsanız ruhunuzu okuyabilen bir akrep erkeğine nasıl bir oyun oynamayı düşünebilirsiniz ki?

İhanet – Aldatma Affedilir mi?

Akrep burcu erkeği ihaneti ve aldatılmayı affeder mi?

Sadakate verdikleri önem ile bilinen akrep burcu erkekleri için en zor affedilen konulardan bir tanesi de aldatmadır. Kendisini aldatan bir kadını Akrep burcu erkeği affeder mi? Akrep erkeği kendisine ihanet eden kadını affeder mi? İmkansıza yakın bir durum. Aldatan bir kadını affedebilmeleri için mutlaka o kadının hayatlarında neden kalmak istediklerini bilmek isterler.

Kadının onlara ihtiyacı olduğu için mi, onları çok sevdiği için mi, pişmanlık duyduğu için mi? Bu konudaki samimiyetiniz bir dağı ters çevirebilecek kadar içten olmalı. Çünkü herşeyi unutmuş, kabullenmiş gibi görünse de bundan sonraki tüm hayatınız boyunca tüm hareketlerinizi, adımlarınızı takip edecektir. Sadece hareketlerinizi değil duygularınızı da sürekli analiz edip sonuçlar çıkaracaktır.

En küçük bir şüphe kırıntısını dahi es geçmeyecektir. Samimiyet Akrep erkekleri için sömürü ile alınabilecek kadar ucuz değil, bunu bilmenizde yarar var. Akrep erkeği hataları zor affeder, affetmişse mutlaka geçerli bir neden bulmuştur ama aldatma gibi bir konuda tüm yaşamınız boyunca akrebin gölgesi altında kalacağınızı da bilmenizde yarar var.

Akrep Burcu Erkeği Affeder mi? Kendinizi Nasıl Affettirebilirsiniz?

Akrep burcu erkeği nasıl barışır? Kendinizi Akrep Erkeğine nasıl affettirebilirsiniz? Affetme konusunda önemli bir nokta var. Akrep erkekleri yapılan bir hatada kendi kusurlarını görürlerse bu konuda eninde sonunda adaletli davranırlar. Eğer sizi affetmesini istediğiniz bir hatanız olmuş ve akrep erkeğinin de hatası varsa bekleyin, pişmanlığınızı ve samimiyetinizi göstersin.

Kendi hatasını da görmesi için zaman tanıyın. Eğer öfkesi hatasını görmesine engel olacak kadar büyükse sinirleri yatıştığında sözüne değer verecek bir başkası aracılığı ile öğüt şeklinde hatasını hatırlamasını sağlayın. Tekrar af dileyip pişmanlığınızı dile getirin. Merak etmeyin eğer olgun bir akreple birlikte iseniz mutlaka kendisini sorgulayıp konuyu tekrar gözden geçirecektir.

Akrep burcu erkeği affeder mi sorusunun cevabı affetmez değildir. Ancak kolay kolay affetmez denilebilir.


Akrep Burcu Erkeği Affeder mi? - www.akrep-burcu.com - Nisan 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Prş 19 Nis, 04:07)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google Search Appliance ve 11 misafir