Merkür 12. Evde

merkür 12. evde, merkür birinci evde, merkür 12. evde nasıl etkiler, merkürüm 12. evde, merkür 12. evde neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.

Moderatör: Astroloji

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 966
Yaş: 22
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 115 kez
Teşekkür edildi: 132 kez
İletişim:

Merkür 12. Evde

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 25 Ara, 23:35

Merkür 12. Evde
Resim

Duygusal, Güçlü Sezgiler, Psişik ve İmajinatif Yetenekler, Olumsuz Etkilere Açık, Koşullara Uymakta Güçlük, Sözlü İfadelerde Zorlanma ve Arka Planda Kalma

Genel anlamda olumsuz bir etki alanı olarak kabul edilebilir. Özellikle Oğlak Burcu, Boğa ve Akrep Burçları için olumsuz etkiler söz konusu olabilir. Kararlarını alırken mantığını kullanmakta zorlanabilir. Kararlarında daha çok duyguları hakimdir. Eğer olumlu etkiler almışsa şansı açık başarılı ve kazançlı sayılır.

Hayal dünyası oldukça geniştir. Sezgileri son derece güçlüdür. Eğer sert bir etki almışsa bulunduğu ortama ve şartlara uymakta zorluk yaşayabilir. Hislerini ve düşüncelerini sözel olarak ifade etmede zorlanabilir. Sezgisel gücü yüksek diğer etki alanlarında olduğu gibi bilinmeyen gizli konulara ilgileri yüksektir. Parapsikolojiye ve madde ötesine ilgi duyarlar. Eğer bu alanda kendilerini eğitebilirlerse güçlü öngörüleri sayesinde isabetli kararlar alabilirler.

Gözönünde olmaktansa arkada planda kalmayı tercih ederler. Başkalarına yardımcı olmayı, hayır işlerinde görev almayı ve bireysel uğraşıları severler. Kendilerinden daha çok başkalarını düşünürler. Başkalarının yaşamlarını olumlu yönde değiştirmek kendilerini daha mutlu eder. Bilinmeyene olan ilgilerinden dolayı gizli işleri ortaya çıkarmayı severler. Bu özelliklerini uygun bir işte değerlendirmeleri onların hayatta daha başarılı ve özgüvenli olmalarını sağlayacaktır.

Eğer olumsuz bir etki söz konusu değilse tutumlu ve idareli insanlardır. Büyük paralar ve büyük harcamalar peşinde olmazlar. Onlar için küçük ve değerli olan şeyler yaşamsal olarak daha önemlidir. Varolan parasını verimli ve etkin bir şekilde kullanırlar.

Bu konum Merkür etkileri ile çeliştiğinde kişide zihinsel sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Eğitim hayatı sorunlu olabilir. Kendi dünyalarına uymayan yaşam modelleri dikte edilirse ayak uydurmakta zorlanacakları için üstesinden gelemeyecekleri bir baskı altında kalabilirler.

Yaşadıkları özgüven sorunları sinir sitemlerini olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Ancak tüm olumsuzluklara rağmen güvenilir insanlardır. Verdikleri sözlerde durmak onlar için büyük önem taşır. Düşünceleri, yaşantıları, kararları ve alışkanlıkları bilinçaltından büyük oranda etkilenir.

Düşüncelerini kolay kolay herkesle paylaşmazlar, yaşadıklarını iç dünyalarında tekrar etmeleri onları duygusal yönden sıkıntıya sokar. Diğer insanları olumsuz etkilemek en büyük korkularıdır. Utangaçlığı sorun haline getirebilirler. Eğer kendilerini anlayan bir aile ve çevrede yetişmemişlerse kişilik sorunları yaşayama olasılıkları yüksektir.

Duygusal derinlik, güçlü sezgiler ve tabiki Psişik yetenekler bu etki alanının karakteristik özellikleri arasında yer alır. İmajinasyon yapma becerileri son derece güçlüdür. Özellikle Parapsikoloji alanında yüksek başarılar elde edebilirler. Parapsikoloji'nin alt dallarını araştırarak premonisyon, prekognisyon, durugörü, telepati ve imajinasyon gibi konulara ağırlık vererek kendilerini geliştirebilirler. Bu konularda bilgi almak isteyenler aşağıdaki linkleri kullanabilirler.

Prekognisyon ve Premonisyon: https://www.parapsikoloji.net/category/p ... emonisyon/
Telepati: https://www.parapsikoloji.net/category/telepati/
İmajinasyon: https://www.parapsikoloji.net/category/imajinasyon/
Astral Seyahat: https://www.parapsikoloji.net/category/astral-seyahat/
Telekinezi: https://www.parapsikoloji.net/category/telekinezi/
İlgili Diğer Alanlar: https://telekinezi.com/ilgili-alt-kategoriler/
Genel Olarak Parapsikoloji Eğitimi ve Parapsikolojinin Alt Dalları ile ilgili Konular: https://www.parapsikoloji.net/category/egitim/

Bu etki alanının insanları sessiz ve yalnız kalabildikleri ortamlarda daha iyi düşünebilirler. Bunun en büyük nedeni psişik yetenekleri yüksek olan insanlar diğer insanların telepatik ve ruhsal etkilerine maruz kaldıkları için düşüncelerine tam olarak yoğunlaşamazlar.

Mümkün olduğunca ne söylemek istediklerine emin olmadıkça ve söyleyeceklerini ayrıntılı bir şekilde düşünmedikçe konuşmalaları yanlış anlaşılmalarını önleyecektir.

Asla unutulmamalıdır ki her etki alanının ayrı kabiliyetleri vardır. Olumlu yönler ve olumsuz yönler bakış açısına, duruma ve kişiye göre değişir. Önemli olan her etki alanının ortaya çıkardığı kabiliyetlerden en iyi şekilde yararlanmasını bilmektir.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


museum
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Merkür 12. Evde

Okunmamış mesaj gönderen museum » Sal 26 Ara, 21:48

balık burcu özelliklerini anımsatıyorCevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir