Merkür 8. Evde

merkür 8. evde, merkür birinci evde, merkür 8. evde nasıl etkiler, merkürüm 8. evde, merkür 8. evde neleri etkiler

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1560
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Merkür 8. Evde

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 25 Ara, 00:39

Merkür 8. Evde
Resim

İyi Bir Yazar, İyi Bir Evlilik, Parapsikolojiye, Ruh ve Madde Ötesine İlgi, Zeki, Gizli, Kurnaz ve Sırlı

8. Ev insana madde ötesi bir konum verir. Merkürü 8. evde bulunanlar madde ötesine ve duyu organları ile algılayamadıkları alemlere karşı büyük ilgi duyarlar. Madde seviyesinde çözemedikleri meseleleri parapsikoloji ile ilgilenerek çözmeye çalışırlar. Psikolojiye, ruhsal konulara, parapsikolojiye, paranormal olaylara, gizli olan herşeye ve doğaüstü olaylara karşı büyük ilgi duyarlar.

Çok iyi bir yazar potansiyelleri vardır. Duyguları ve olayları derinlemesine aktarabilirler. Ancak yazdıkları yaşadıkları dönemde anlaşılamayacak yoğunlukta olabilir. İnsanları ruhsal yönden çok iyi analiz ettikleri için yazılarını okuyanlar ruhsal yönden kendilerinden mutlaka bir şeyler bulurlar.

Evlilik açısından olumlu bir konumdur. Kolay ve mutlu bir evlilikleri olabilir. Kendileri gibi derin insanlardan hoşlanırlar. Yakın çevrelerinden başlayarak insanların gizli saklı ruhsal yönlerini keşfetmeyi çok severler. O sizinle ilgili herşeyi öğrenebilir ancak siz O'nun hakkında aradan yıllar geçmişte olsa pek bir şey bilmiyor olabilirsiniz.

Gizliliği ve gizli kalmayı severler. Herşeyi herkesin bilmemesi gerektiğine inanırlar. Miras yoluyla kazanç elde edebilirler. Zekidirler en karmaşık olayları bile çok kolay bir şekilde çözebilirler.

Tutkulu insanlardır. Bu tutkuları hem ilişkilerine hem de konuşmalarına yansır. Savundukları konuları şiddetli bir şekilde tartışabilirler. Ancak savunmaları ve tartışmaları ne kadar şiddetli olursa olsun hiçbir konuda kesin ve net düşüncelerini tümüyle açıklamak istemezler. İnsanların zayıf yönlerini anında algılarlar. Siz O'nun bedenine bakarken O sizin ruhunuza bakar ve ona göre hareket eder.

Gizli ve gizemli konulara olan merakından dolayı dedektif ve ajan olma potansiyelleri yüksektir. Size hayatınızı anlattırırlar ama kendilerini ya hiç anlatmazlar ya da yüzeysel anlatır geçerler. Güce büyük önem verirler ancak güçlerini her zaman göstermezler. Dışarıdan baktığınızda size doğru gelen insanın kutuplardan gelen çok gizemli, soğuk ve karizmatik bir yabancı olduğunu düşünebilirsiniz. Buzları ancak siz O'nunla konuştuğunuzda erimeye başlayacaktır.

Sırlarını kendileri ile bu dünyadan götürebilen insanlardandırlar. Tüm iletişimlerinde bir gizem ve gizlilik vardır. Bildikleri herşeyi tek bir kişiye anlatmazlar. Parçaları farklı kişilere aktarır ve onların güvenlerini test ederler. Kendilerine sır olarak söylenen herşey onlar için adeta kutsal bir emanet gibidir. Sırları onursal bir parça olarak görürler.

Araştırmayı ve öğrenmeyi severler. Birlikte oldukları insanların ruhları ile bütünleşmedikçe veya ruhlarına girmedikçe rahat hareket edemezler. Yanlarında rahat olamadıkları insanları sivri dilleri ile kırmaktan zevk alırlar.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön