Kova - Oğlak Uyumu

kova burcu oğlak burcu uyumu, kova oğlak uyumu nasıldır? kova ve oğlak anlaşabilir mi? kova oğlak uyumu, kova oğlak uyumlu mu, kova oğlak aşk uyumu, kova oğlak ilişki uyumu, kova oğlak ilişkisi, kova oğlak cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Oğlak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:50

Resim

Kova - Oğlak Uyumu

Kova Oğlak Uyumu - Kova burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Kova Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Doğum haritalarınızda su ve toprak elementleri varsa bu beraberliğin şansı olabilir. Burçlarınız birbirinden sonra geldiği için birbirinizden çok farklısınızdır. Kova burcu, Oğlak burcundan sonra gelir. Genelde sonra gelen burçlar öncekinin eksiklerini tamamlarlar.

Oğlak burcu Kova'nın bu kadar geleceğe dönük yaşamasına anlam veremez. Oğlak burcu tarih ve geçmişi yönetir, bu yüzden de eski filmlere, antikaya, müzelere, eski eserlere ilgi duyar. Siz ise bir an önce bilgisayarınızın başına dönmek ya da bilgisayar mağazasından yeni bir modem almak istersiniz. Oğlak burcu ise eski bir yazı ya da değerli bir antika için parasını harcamak ister. İlgi alanlarınız çok farklıdır.

Bu farklılıklar size ilginç geliyorsa ilişkiniz devam edecektir. Oğlak insanının gerçekçi, pratik ve çalışkan olmasını beğenirsiniz ama onun toplumda yer edinme hırsı ve etrafına bu kadar değer vermesi sinirinize dokunabilir. Siz çevreyi takmazsınız, Oğlak ise bu umursamaz tutumunuzu saygısızlık olarak görür ama sizin özgür düşünce yapınızı ve hayata deneysel yaklaşımınızı çok beğenir.

Oğlak burcu sizden daha materyalisttir. Sizin emekliliğiniz için yatırım yapmanızı sağlayacaktır. Şu anda bunun gerekliliğini anlamasanız da ileride rahat edersiniz.

Geçici bir süre için Oğlak burcuna siz bakıyorsanız (mesela doğum yapmıştır) zorluklarla karşılaşırsınız. Hırslı Oğlak sizin de kariyerinizde ilerlemenizi ister. Kova insanı ise kendisi için değil ama toplumun veya her hangi bir organizasyonun yararına çalışır ve planları uzun vadelidir. Oğlak burcunun bu konuda ki etkisi ile kariyerinizden kısa vadede bir şeyler beklemeyi öğrenebilirsiniz.

Yatakta Oğlak burcu tensel ve duyarlıdır. Siz onun gibi değilsiniz. Ya onunla aynı düzeye gelmelisiniz ya da şikayetlerini dinlemek zorunda kalırsınız. Gene de siz iletişimci olduğunuz için onu mutlu etmenin yollarını bulabilirsiniz. Sizin sekse olan yaklaşımınız da bir bilim adamının ki gibidir, araştırmak ve analiz etmek istersiniz. Bu yaklaşımınız Oğlak burcu için fazla soğuktur ve sizden sıcak tutkular bekler.

Doğum haritanızda farklı gezegenler varsa bu etkileri değiştirebilir. Burada sadece güneş burçlarını inceliyoruz. Üstelik Astroloji sadece önerir ama nasıl davranacağınız size bağlıdır. Aşk ve sevgi bir çok problemi çözecektir. Zorlukların nerelerde olduğunu belirleyerek onlarla yüzleşmeniz gerekiyor. Sevgili Kova sihirli iletişim gücünüzü kullanmalısınız. Uğraşırsanız bu ilişki iyi olabilir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön