Koç - Oğlak Uyumu

koç burcu oğlak burcu uyumu, koç oğlak uyumu nasıldır? koç ve oğlak anlaşabilir mi? koç oğlak uyumu, koç oğlak uyumlu mu, koç oğlak aşk uyumu, koç oğlak ilişki uyumu, koç oğlak ilişkisi, koç oğlak cinsel uyumu

koç burcunun uyum tablosu, koç burcu uyum tablosu, koç burcu en uyumlu burç, koç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? koç burcu uyumu, koç burcu aşk uyumu, koç burcu cinsellik uyumu, koç burcu evlilik uyumu, koç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Koç - Oğlak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:37

Resim

Koç - Oğlak Uyumu

Koç Oğlak Uyumu - Koç burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Koç Erkeği Oğlak Kadını veya Koç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Hayata farklı bakış açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oğlak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir işi vardır. Genellikle büyük firmalarda başarılı ve iyi bir mevkiye sahiptirler. Yaptıkları işle tanınmak onlar için önemli olduğundan işlerinde ağır sorumluluklar alır ve isimlerini duyururlar.

Siz sürekli olarak yeni, heyecanlı fikirler üretirken Oğlak tedbirlidir ve adımlarını düşünerek atar. İyimser yapınızla her kötü günden sonra aydınlık günler beklerken Oğlak sizi en kötüsüne hazırlamaya çalışır. Birbirinizi dengeleseniz de bu sizin maneviyatınıza zarar verebilir. Gene de ikinizin olumlu özellikleri bir araya geldiği zaman (sizin atılganlığınız ve Oğlağın üretkenliği) sağlam temeller oluşturabilirsiniz.

Ateş Koç ile toprak Oğlak burcunun birlikteliği yatakta iyi olabilir. Onu ne kadar uzun zamandır tanırsanız tanıyın, baştan çıkarmak için acele etmeyin ve gerekli zamanı ayırın. İşkolik Oğlak insanının sekse hazır olabilmesi için gevşemeye ve kafasını boşaltmaya ihtiyacı vardır. Oğlak günün yirmidört saati işini ve sorumluluklarını düşünür. Öncelikle onu bu düşüncelerinden uzaklaştırıp sakinleştirmeniz gerekmektedir. Koç olarak tutkulu ve acelecisinizdir ama ona zaman tanımalısınız. Oğlak daha kapalıdır, onu sabırla açabilirseniz nazik ve duyarlı yönleri ortaya çıkacaktır.

Bu ilişkinin sürmesi için gösterdiğiniz çabalar sonucunda heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Onunla olan birlikteliğiniz sayesinde hayalini kurduğunuz servetin sahibi olabilirsiniz. Girişimci ve atılgansınız ama aynı zamanda hesapsızca risk alırsınız bu yüzden kendi başınıza başarılı olamayabilirsiniz.

İlişkiyi Oğlak yönetirse durağan ama huzurlu, siz yönetirseniz dağınık ama canlı olacaktır. Sadece Oğlak burcunun insiyatifindeki bir ilişki ise çok sıkıcı olabilir. Kontrol tamamen sizde olursa bu kez Oğlak yorulacak ve yıpranacaktır. Orta yolu bulup uzlaşabilirseniz ikiniz için de iyi olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


mercury26
Mesajlar: 1
Yaş: 39
Kayıt: Pzt 16 Nis, 04:34

Okunmamış mesaj gönderen mercury26 » Sal 17 Nis, 02:56

yaa kız arkadaşım oğlak, ben koçum..iyi anlaşıyor gbiyiz,her şeyin olunda olması için elimden geleni yapmaya çalışıorum..ve bana çok hitap eden bir insan..

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Koç Burcu Uyumu” sayfasına dön