10. Ev Oğlak

10. ev oğlakta, 10. ev oğlak burcunda, 10. ev oğlak, 10. evde oğlak, 10. ev kişinin toplumdaki yeri ve kariyer evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1668
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

10. Ev Oğlak

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 26 Ağu, 21:56

10. Evde Oğlak Burcu Etkileri - 10. Ev Kişinin Toplumdaki Yeri ve Kariyer Evi ve Oğlak Burcu
Resim

Kişinin Toplumdaki Yeri ve Kariyeri ile ilgili 10. Evde Oğlak Burcu Etkisi - 10. Evde Oğlak Burcu Etkileri

Bir ortamda iki otoritenin bulunması zor olacağı için, Genelde babanız ile ilişkileriniz kısıtlı ve sınırlı olur. Bunun eksikliğini ömür boyu hayatınızın her alanında yaşayabilirsiniz. Bu eksikliği doldurmak için de sürekli farklı tecrübeler edinme eğiliminde olabilirsiniz. Babanız ile ilişkileriniz kısıtlı bir şekilde sürmüşse etrafınız sorumluluklarla çevrelenebilir. Güçlü mesleki hedefler ya da otorite kadar emniyet getiren işleri de seçersiniz. Amaçlarınıza ulaşmanız uzun zaman alsa da yılmazsınız. Esasında dengesizsiniz ama tutarlı göründüğünüzden fark edilmez. İç yönünüzü dış görünümünüzle kapatırsınız.

Dışarıdan yıkılmaz bir duvar gibi görünseniz de içinizdeki gelgitler çok büyüktür. Zirveye ulaşmak için acele etmeden sabırla çalışabilirsiniz. Toplumsal ve mesleki yaşamınızda akıllı, çok yönlü ve özgür bir insan olarak tanınmayı arzularsınız. Bu alanda duyduğunuz yenilik ve farklılık gereksinimi sizi değişik konularda çalışmaya yönlendirebilir. Özgürlük arayışınız kurallara büyük ihtiyaç duyulan mesleklerde başarılı olmanızı zorlaştırabilir. Sizin için en ideal iş kendini kurduğunuz ve yönettiğiniz iş olabilir.

Tarım, arkeoloji, mimari, icra memuru, iflas ile ilgili konular, marangoz, halı, hayvan yetiştiriciliği, mezarlık görevleri, sivil mühendis, kimyager, müteahhit, borçlular ve alacaklar, yaşlılara hizmet, çiftlik ve çiftçilik, suçlular, cenaze işleri, bahçıvan, jeolog, madeni eşya imalatı, tarih, matematik, maden, ipotek, ölü gömme işleri, organizatör, kağıt imalatı, su tesisatı, tamir işleri, gümrük muayene memuru, terzi, muhafız ve mekanik işler bu konumla ilintili işlerdir.

Bu konumdan etki alan kişi düzenli, planlı ve uyumlu olabilir. Bireye büyük başarılar için gerekli iç enerjileri verebilir. Çok hırslıdırlar, başarıya ulaşma talebi bulunmaktadır ayrıca paraya da düşkünlükleri vardır.

Küçük yaşlarda para kazanmak ve başarılı olabilmek adına planlar yapmaya başlayabilirler. Başarılı olabilmeleri için sabırlı olmaları gerekir ve ilk etapta azla yetinmeyi bilmeleri gerekmektedir. Bu şahıslar aşka inanmayabilir. Ya da çıkarları için duygularını daha arka planda tutabilirler. Veya kendilerine kimseyi layık görmeyebilirler, herkeste bir eksiklik bulurlar. Çok üstün birisine aşık olabilir. Seçeceği eş amaçlarına ulaşmasına yardım edecek varlıklı biri olacaktır. Yeni iş kurmak, büyük işyeri sahibi olmak isterler ve başarırlar. Parayla alakalı konularda, siyaset, yöneticilik, toprak ve emlak gibi konularda başarılı olabilirler.

Kariyerinde kısa vadeli hedefler belirlemez. Hedefi uzun vadeli kazançlar üzerinedir. Ne yapabileceğinden emindir ve daha çoğunu da yapabileceğine inanır. Bütün gücünü, hedefine ulaşmak için kullanır.

Ciddiyet ve otorite: Pratikte otoritesini geliştirir. Kendi başarısına odaklıdır, diğer insanları da buna dahil etme niyetinde değildir. Kişisel çalışması ile bütün dünyayı ya da geniş bir topluluğu etkilemek ister, bunu gösterişli bir biçimde yapmaz. Yönetim tipi başkalarına rehberlik ederek değil, doğrudandır.

Gerçekçilik: Gerçekçiliğinin rehberliğinde doğru kararlar alır. Neyi başarabileceğini bu biçimde bilir. Herşeyi açıklayabilecek mantıklı cevapları mutlaka hazırda bulunur. Cevapları çok net olmayabilir, mevcut duruma göre tavır değiştirebilmek için bazı açık noktalar bırakır.

Çalışma ve Sonuçlar: Dikkatli çalışmanın neticelerini gördüğünde kendinden daha fazla emin olur. Proje tamamlandıktan sonra planlar yapar ve işi yönetir. Daha iyi bir iş için her gün daha fazla çaba sarfeder. Günlerini daha iyisini başarmak için çalışarak geçirir.

Tutumluluk: Dikkatli ve ekonomiktir. Maddeyi en verimli biçimde kullanmasını iyi bilir. Hiçbir şey boşa harcanmamalıdır.

Zor durumlar ve dayanıklılık: Engeller oluştuğunda bunun üstesinden gelebilecek güce sahiptir. Karşısına çıkan engeli aşana kadar hiçbir zaman vazgeçmez. Dayanma gücü ve kuvveti ile kendisini fark eder. Kendisine engel çıkartan insanları yıldırana kadar üzerlerine gider. Ortaya çıkabilecek her durumu rahatça yönetebileceğine inanır. Kendini yaralayan sonuçları büyük bir soğukkanlılıkla aşar, zira inançlıdır ve ileriye gitme hedefinden asla vazgeçmez.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Mars-Pluto
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: 10. Ev Oğlak

Okunmamış mesaj gönderen Mars-Pluto » Çrş 16 Eyl, 18:53

Bu yazılanlar hayatımın en önemli "niye böyle" lerine verilmiş en güzel cevaplardan biri oldu. Kendimi yeniden tanımış gibi hissettim. Yazanın ve okumamızı sağlayanların ellerine sağlık.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön