AKREP 23 EKİM - 21 KASIM -Cepleriniz para görecek

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

AKREP 23 EKİM - 21 KASIM -Cepleriniz para görecek

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Çrş 10 Oca, 18:54

AKREP 23 EKİM - 21 KASIM -Cepleriniz para görecek
Bu yılın tümü bolca para ve bunu kazanma yolları ile ilgili aktivasyonlar ile geçecek. Sağlığınızın genel olarak sizi tüm yıl boyunca desteklediği de düşünülürse, sizi sık sık koştururken ve kariyeriniz ya da iş yaşamınızın maddi kaynaklarını kazanma yolunda göreceğiz.

İkinci evinizde tüm yıl boyunca size şanslar ve maddi kaynaklar getirmek üzere bulunacak olan Jüpiter, size bolca para getirecek. Sizi bu yıl kalıcı başarılar elde ederken bulacağız. Yeteneklerinizin, kabiliyetlerinizin ve yatırımlarınızın sonuçlarını çalıştığınız oranda alacaksınız. 2006 yılındaki çabalarınızı sorgulayın, karşılıklarının nasıl geleceğini sizde şimdiden bilebilirsiniz.

14 Temmuz’da ve 2 Ekim’den sonra arkadaşlıklarınızı, sevgi ilişkilerinizi sorgulamak ve yeniden şekillendirmek zorunda kalabilirsiniz.

Tüm yıl boyunca iş, para ve kariyeriniz ile ilgili faaliyetleriniz ve meşguliyetleriniz nedeni ile, ailenizi ve çok yakın çevrenizi ihmal edebilir ve sonradan epeyce özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde iş hayatınızın ve kariyerinizin detaylarını programlarken dostlarınızı unutmadan plan yapmalısınız.

Egonuzu ve para sevginizi yeniden sorgulamanızı tavsiye ederim. Bu durumu destekleyecek bir şey daha var ki, paraya ulaşma yollarınız Jüpiter’in 2. evdeki konumu nedeni ile kolay olacak.

2 Şubat iş değiştirme vakti

Para sizi bu yıl çok kolay bulurken, kariyeriniz için aynı şeyi söylemeyeceğim. Kendinizi ispat etmek için çok çalışmak ve gece yarılarına kadar uykusuz günler geçirmek sizi bekliyor.

Satürn’ün 10. evdeki aktivasyonu 2 Eylül’den itibaren maddi ve ekonomik olarak senin daha rahatlayacağını son zamanlarda iyiye gitmeyen iş ve kariyer motivasyonlarının daha olumlu bir şekilde ortaya çıkacağını ve genel gelirlerinin her yönü ile, artış göstereceğini görmekteyiz.

Kariyerinde Ağustos ayı başından itibaren önemli bir yükseliş göstermeden önce 2 Şubat civarında önemli bir sınav döneminden geçebilirsin.

Bazı Akreplerimiz 2 Şubat ve takip eden dönemlerde işlerini bırakarak yeni bir kariyere doğru yönelecekler. Bazıları ise 12 Ağustos’tan itibaren büyük olasılık ile eski bir kadın arkadaşlarının yardımıyla her zamankinden çok daha iyi ve kudretli bir iş bulacaklar.

2007 yılında yaz aylarından itibaren karşınıza ya müthiş iş teklifleri çıkacak, ya da bu arada çıkan eğer kendi işinizi yapıyor iseniz bu saydığımız dönemlerde ya çok ciddi bir müşteri bulacak veya çok ciddi ticari başarılar yakalayacaksınız.

Kariyer yaşamınızda önemli bir karar vermediyseniz 11 Eylül ve takip eden dönemde çok ciddi başarılar yakalayabilir. Önemli ve ciddi bir ilerleme sürecine girebilirsiniz. 2007 kendi işinizi kurma yılı olarak kabul edilebilir. Bu yıl 27 Temmuz 7 Eylül arasında düşünülmeden aldığınız kararlar ciddi sonuçlara neden olabilir.

PLATONİK AŞKINIZ İŞE YARAYACAK

Venüs sizin 12. evinizi ve 7. evinizi yönettiği için birlikte olduğunuz insandan eşinizden veya gizli platonik iş yerinde size karşı duygularını utançtan belli etmeyen kişinin koruması sayesinde önemli yükselişler yaşanabilir.

Tek gecelik kaçamaklar

2007 yılı aşk ve duygusal ilişkiler konusunda yeterince güçlü olmayacak. Uranüs’ ün Venüs ile ve Mars ile çeşitli açılar yapacağı Şubat ayı ile 7 Nisan - 15 Mayıs arası sevgi ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yaz dönemi kariyer yaşamınızda çok önemli başarılar yaşayacaksınız. Bu nedenle yaz dönemi birlikte olduğunuz insan ile bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Bu yıl, Uranüs’ün etkisi ile ani hiç hesapta olmayan gecelik kaçamakları gibi ilişkiler karşınıza çıkabilir. Erotizm karşınızdaki kişinin bedeni hakkında erotik hayaller kurmak, bilhassa Mayıs ayında ve Şubat ayındaki döngüler ile beraber hayatınızın bir parçası olabilir. Kaçamak ilişkilere dikkat etmelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Jüpiter ile kavuştuğu 11 Aralık civarında ciddi bir tanışma yaşayabilirsiniz. 7 - 14 Şubat ile 15 Nisan - 26 Mayıs arası yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. 17 Mart, 12 Nisan ve 7 Ağustos civarında yeni tanışmalar, flörtler için takviminizi işaretleyin. Mart, Ağustos ve Eylül aylarında evliler çocuk sahibi olabilir.

ÖNERİLER: İğnenizi iyileştirme amaçlı kullanın


Bir dağın her iki yüzü de aynı kalitede havaya sahip değildir. Bir tarafı soğuk rüzgarlara açık iken, diğer yüzü sıcacık olabilir. Bir Akrep olarak siz de bir halin iki tarafını taşımaktasınız. Yani seçimleriniz tüm yaşamınızda diğer insanlara göre daha önemli . Seçimleriniz tüm kaderinizi değiştirecektir. 2007 yılı, sizin olduğunuz gibi görünmenizi sağlayacak. Göründüğünüz gibi olma savaşınızı, yanlış anlaşılmalara karşı törpüleyecektir. İçinizdeki bilge yönü saklamaya devam ettikçe, hayat size bunu sakladığınız oranca sorun çıkaracaktır. Yaşama olasılığınız tek karanlık, kendi yarattığınız olacaktır.


Akrepler bilge tarafları ile, son derece şifacı, iyileştirici, dönüştürücü ve ruhsal bir doğaya sahip olabilirler. Fakat aynı zamanda bir asker gibi sert olmayı da tercih edebilirler. Seçiminiz, sizi olmadığınız gibi acımasız görünmenize neden olabilir. Ve hayat her zaman binlerce şans ile doludur. Bu şansı bu yılda elde edeceksiniz. İçindeki bilge tarafı ortaya çıkarmak için hayat size dostlarınız ile yardım edecek. Çocuklarınız kalbinizi ısıtacak olaylar ile gelecek.


İş hayatınızdaki kendinize yapılmasını istemediklerinizi başkalarına yapmış olarak bulabilirsiniz. Kendinizi affetme sürecine çabuk geçin. Geçmişin kızgınlıklarını bir kenara bırakın ama tüm olaylardan öğrenmeniz gerekenler için uzun süre düşünün. Eğer hata yaptığınızı düşündüğünüz olaylar ile karşılaşırsanız, bu yıl size hayat değişmeniz için pek çok fırsat tanıyacak. Sert yönlerinizi bu yıl törpüleyin. Yumuşayın. İğnenizi iyileştirmek için kullanın, sokmak için değil
.


Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön