Balık Burcu 2019 Mayıs Ayı Yorumları

balık burcu 2019 mayıs ayı yorumları, balık burcu mayıs 2019, 2019 mayıs ayı balık burcu yorumları, balık burcu mayıs 2019 yorum, balık burcu mayıs yorumları, 2019 balık burcu mayıs, balık burcunda bu ay, balık burcu bu hafta, mayıs aşk, mayıs ayı balık burcu günlük burç yorumları

Burçların Aylık Yorumları ve Öngörüleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1354
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Balık Burcu 2019 Mayıs Ayı Yorumları

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 19 Mar, 23:14

Balık Burcu 2019 Mayıs Ayı Yorumları
Resim

Balık Burcu Mayıs Yorumları 2019

Balık burcu bu ay bizi neler bekliyor?

1 - 5 Mayıs Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Balıklar, 5 Mayıs saat 01:45 Boğa burcunda doğacak Yeniay, hayallerinizi gerçeğe dönüştürücü adımların atılmasını sağlayacak. Maddi güvence ihtiyacının sağlanması adına istekli olacağız. Bu isteklilik sizi yeni insanlarla tanıştıracak, kararlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Bu olumlu bir Yeniay. Aşk hayatınızı aydınlatıcı, dostlukları güçlendirici ve sizi umutlandırıcıdır.

Pratik hareket edilir. Günlük yaşam bilinçli şekilde planlanır. Gelecek için temel atılır. Güvenliğini düşünen kişiler olarak sahip olduğunuz her şeyin kıymetini bilirsiniz. Daha iyisini elde etmek için çabalarsınız. Bir ev sahibi olmak, bir yatırımda bulunmak arzusu yükselir. Bir yere yerleşmek, gönlünüze göre yaşamak isteği hayatın her alanında etkilidir.

Sizinle aynı amacı taşıyan insanlarla bir araya gelirsiniz. Ürün veya eserinizi onlara tanıtırsınız. Kişisel azminiz yüksektir. Kendinizi gösterme, ifade etme yönünde güçlüsünüz. Bu Yeniay bir tanıtım, organizasyon, teklif ve görüşmeleri müjdeliyor. Kaliteli yaşamak, güvenilir insanlarla bir arada olmak size hayırlı kapılar açar. Toprak ve su elementinin yoğunlukta olduğu görünümler somut ve elle tutulur olana sizi yöneltecek. Çevrenizdeki insanlar, yakınlarınızla olan iletişim güçlenecek. Aile bağınız sağlamlaşacaktır.

6 - 12 Mayıs Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Balıklar, 6 Mayıs saat 21:25 - 21 Mayıs saat 13:52 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür, ailemiz, ilişkiler ve yakın çevremizle ilgili güvenlik, huzur ve istikrarlı düşünmenin işaretçisi oluyor. Eğitim hayatında olanlar, iş girişimde bulunacaklar, yakınlarıyla temasa geçecekler, çevreleriyle bağlantılarını güçlü tutmak isteyenler, ilişkisinde sağlamlık ve güven olgusunu temin edecekler için zihnin odaklanma gücünün yükseldiği vakitteyiz.

Bu konularda sağlamlaştırma, teminat altına alma yönünde olumlu enerjiye sahipsiniz. Sakinlik, tedbirli düşünme belki Merkürün doğasına uygun değil. Ancak Balıklar için gayet faydalı. Kararsızlığa neden olan ikilemleri aza indirgeyen Merkür-Boğa geçişi, sahip olma istekliliği veriyor. Pratik olmayı, biriktirmeyi ve kaliteli olanı elde etmeyi sağlıyor. Bu geçişin yöneticisi Venüs, 15 Mayıs itibariyle Boğa burcunda ilerleyerek seçkin ortamlara girmenizi, beğenilmenizi, kaliteli olana yönelmenizi sağlıyor.

13 - 19 Mayıs Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Balıklar, 15 Mayıs saat 12:46 - 9 Haziran saat 04:37 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Huzur ve sakinlik arzumuz yükseliyor. Maddi değerlerin, satın alma gücünün ve uzun vadeli düşünmenin önemi büyük. Ne kadar sevsek de, karşımızdaki kişinin bizde soru işaretleri uyandırmasın istemeyiz. Güvenilirlik önemlidir. Mantığımızın sesine kulak vereceğiz.

Bu süreçte insan güzelliklerin kıymetini bilir ve onları korumaya özen gösterir. İlişkilerinde uyumsuzluktan hiç hoşlanmayız. Güzelliğimiz, konforumuz, kendimizi rahat hissetmemiz önemlidir. Yakın çevremizde bulunan tanıdık bildik insanlarla görüşmeyi tercih ederiz. Kardeşlerimizle ilişkimiz güçlenecek. Maddi-manevi anlamda rahatlayacağız.

16 Mayıs saat 06:09 - 2 Temmuz saat 02:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreçte aşkta bir hayli hassas, sevilmeye, korunulmaya, gözetilmeye ihtiyaç duyarız. Böyle insanlara yöneliriz. Sabırsız davranabiliriz. İlişkide problemler varsa, bunları çözmekte daha fazla enerjiye ihtiyacımız olacak.

Ancak bu gerginlik, öfke veya baskı kurmak şeklinde olmamalı. Hayatı olumsuz hale getiren strestir. O zaman siz de bu süreçte, çözüm bulmak adına gerçekçi olmalısınız. Ne üstünü örtmeli ne de alınganlık gösterip, her şeye kafanızı takmamalısınız. Bekar Balıklar için bu dönem, yeni biriyle tanışmanın işaretçisidir. İlişkilerde başarılı olmak için, ne istediğinizi tespit etmeniz gerekiyor. Hayatın güzel yanlarının keyfine varmak istiyorsanız, enerjinizi yükseltici, pozitif insanlara yöneliniz ki, sonradan üzülmeyiniz.

19 Mayıs saat 00:12 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay bizi başkalarının fikirlerini öğrenmeye, anlamaya ve hayatı anlamlandırmaya davet ediyor. Biz bunu isteriz veya istemeyiz. Ancak bir gerçek var ki, dünyada yalnız değiliz ve kendimizi geliştirmek, eksiklerimizi görmek, anlamak durumundayız. Bu bir farkındalık yaratacaktır.

Eğitimde bunun anlamı, gelişmek, öğrenmek, ödevlerimizi yapmakla mümkündür. İnsan ilişkilerinde anlamı, alıştığımız çevrenin dışına çıkmak, farklı kişilerle tanışmaktır. Neleri biliyoruz, neleri bilmiyoruz bunları göreceğiz. Yazacağız, konuşacağız, bağlantılar kuracağız. Biliyorum demek yerine öğreniyorum demek vaktidir. Bize ihtiyacı olan, bilgi ve tecrübelerimizin örnek olacağı bir dönemdeyiz.

Sınavlar, testler, akademik çalışmalar, uzmanlık alanımızı tespit etmek için yapılacak araştırmalar, hazırlanacak tezler son derece önem taşıyor. Bununla da kalmıyor. Dolunayın yöneticisi Mars-Yengeç burcunda ilerliyor. Hayatımıza birisi girebilir. Bize duyarlılığı, empatisi, yaklaşım biçimiyle güzellikler katabilir. Ana yurdumuzdan uzaklara gidebiliriz.

Başka ülkeleri, yaşam biçimlerini yakından izleyebiliriz. Bütün bunlar Dolunayın özünde yer alan gelişmeler. Hayatımızdaki değişim, dönüşüm, yenilenmelere açık olmak, hayatın bize sunacağı yeni yollara, yöntemlere açık olmak gerekiyor. Bazen para, güç, servetten çok daha önemli zenginlikler vardır. Öğrenmek, gelişmek, anlamak, keşfetmek, görmek, hissetmek gibi. Buna hazır olanlar için bu Dolunay gayet olumlu gelişmelerin müjdecisidir.

20 - 31 Mayıs Haftası 2019

Balık burcu bu hafta bizi neler bekliyor?

Mayıs ayı balık burcu günlük burç yorumları ve astrolojik olaylar

Sevgili Balıklar, 21 Mayıs saat 10:59-21 Haziran saat:18:54 arasında tarihleri arasında Güneş-İkizler burcunda ilerleyecek. Ailevi, eğitim, iş hayatı, yerleşim yeriniz, yuvanızla alakalı konularda iletişim ve hareketlilik ön planda olacak. Gelişime, bilgi sahibi olmaya önem verelim. Sözgelimi birisi sizi huzursuz mu ediyor, evin içinde bir sorun mu var veya canınızı sıkan bir durumla mı karşılaştınız. Gergin bir şekilde konuşmayalım. Bu süreci yöneten Merkür-İkizler burcunda ilerliyor. Eğer yeni bir değişim düşünüyorsak, hızlıca karar vermeyelim. Her yönüyle gözden geçirelim.

21 Mayıs saat 13:52 - 4 Haziran saat 23:04 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, partnerin evlilik veya bir arada yaşama konusunda yüzeysel düşünmesine yol açabilir. Uzun zamandır bir arada olan çiftler yerleşim, ailevi veya yuvanızla ilgili konular üzerinde çok yönlü düşünmek gerekiyor. Yolculuklar yoğun olabilir. Birbirinizi görmekte zorlanabilirsiniz veya ev-iş arası koşturmaca artabilir. Bilinçli ve dikkatli bir şekilde işlerimizi planlayalım ve kararlarımızı, iki yönlü şekilde artı ve eksileriyle tartarak verelim.

2019 Mayıs Ayı Balık Burcu Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-9-17-18-21-22-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler: 6-7-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler: 9
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 2-3-29-30

Yeniay Günleri: 26-27-28

(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay Günleri: 12-13-14

(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


Kaynak Astroloji Danışmanı İrem SU
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aylık ve Yıllık Burç Yorumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir