Akrep erkeği nasıl elde tutulur?

akrep erkeğini elde tutmanın yolları, akrep burcu erkeği nasıl elde tutulur, akrep burcu erkeğini elinde tutmanın yolları, akrep erkegi elde tutmanin yollari, akrep erkeğini elinde tutmanın yolları, akrep erkeğini elde tutmak

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2018 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2018, akrep erkeği 2018, akrep burcu erkeği 2018

Moderatörler: Chepi, Astroloji

Kullanıcı avatarı
Chepi
Mesajlar: 68
Yaş: 27
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 27 kez
Teşekkür edildi: 79 kez

Akrep erkeği nasıl elde tutulur?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Sal 15 May, 08:27

Resim

Akrep erkeği nasıl elde tutulur?

Akrep erkeği için en önemli şey güvendir. Bu sebeple, akrep erkeğini elde tutmanın yolları denildiğinde ilk akla gelen olabildiğince,

# Şeffaf olmak
# Yalan söylememek ve
# Yapmacık davranmamaktır.

Bunun yanı sıra, akrep erkeği birlikte olduğu insandan kuşku duymaya başlarsa ve bu kuşkular giderilemezse ondan uzaklaşacaktır. Karşısındaki kadından ne kadar etkilenmiş olsa bile şüphe ve kuşku akrep erkeğini yer bitirir ve karşısındaki insandan uzaklaşarak soğumasına yol açar. Bu nedenle, akrep erkeğini elde tutmak isterseniz ona karşı her şeyinizle açık olun, sizin ne zaman nerede olduğunuzu dahi bilmek isteyecektir.

Eğer bu denli kıskanılmaya hazırsanız ve bunu kaldırabilirseniz akrep erkeğiyle bir birliktelik düşünmelisiniz. Aksi takdirde, çok sıkıntılı günler sizi bekleyebilir.

Resim

Öte yandan, akrep erkeği ilişkide olduğu kadından saygı ve seviye bekler. Bu saygı bekleme durumu itaatkar olma boyutundadır. Bu sebeple, baş kaldıran kadınlardan hiç hoşlanmaz. Eğer böyle bir yapınız varsa akrep erkeğinden kendi mutluluğunuz için de uzak durmalısınız.

Bunun yanı sıra, akrep erkeğini elde tutmak için daha naif, anlayışlı bir kadın olmanız gerekmektedir. Çok fazla arkadaşı olup ona güven vermeyen, özgür ruhlu, otoriter kadınlarla asla birlikte olmak istemez, çünkü onun bir kadında aradığı en önemli özellikler itaatkar, naif ve güvenilir olmasıdır. Eğer böyle bir ilişkiye hazırsanız akrep erkeği sizi her konuda fazlasıyla tatmin edecektir.

Resim

Kısaca özetleyecek olursak akrep erkeği nasıl elde tutulur?

# Güvenini sarsmayarak
# Her zaman sadece O’na ait olduğunuzu göstererek
# İtaatkar ama gerektiğinde boyun eğmeyen bir insan olduğunuzu göstererek
# Saygı, sevgi ve özveride kusur etmeyerek
# Gerektiğinde yalnız kalma isteklerine saygı duyarak
# Sabırlı ve daha çok sabırlı olarak
# Cinsel ihtiyaçlarını karşılamada sıkıntı çıkartmayarak
# Tutkunuzdan hiçbir zaman eksiltmeyerek
ve
# Neden o insanla evlendiğinizi, o ilk anlarınızı hiçbir zaman unutmayarak.

Ne çok şey istiyorlar değil mi? Evet akrep erkekleri zordur. O nedenle herşeyden önce akrep erkeği bir birliktelik düşünmeden ne kadar uyumlu olduğunuzu mutlaka gözden geçirmeniz gerekir. Eğer uyum sorununuz varsa mesela siz çok sosyalseniz, çok konuşkan bir yapınız varsa, yalnız kalamıyorsanız, her dediğim olacak diyenlerdenseniz ve kaşınızdaki akrep burcu özelliklerini tam olarak taşıyorsa bu ilişkiyi unutun gitsin. Duygularınız aklınızın ve mantığınızın önüne geçmesin.


Akrep erkeği nasıl elde tutulur? - www.akrep-burcu.com - Mayıs 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Reloaded (Prş 14 Haz, 23:28)
Değerlendirme: 20%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir