Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

akrep burcu ikizler burcu uyumu, akrep ve ikizler uyumu nasıldır? akrep ve ikizler mutlu olabilir mi? akrep ikizler uyum, akrep ikizler uyumu, ikizler akrep uyumu, akrep ikizler ilişki uyumu, ikizler akrep cinsel uyum, akrep ikizler cinsel uyumu, akrep ikizler evliliği, ikizler akrep evliliği

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1116
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 31 Mar, 14:39

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu
Resim

Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu - Her iki burçta çok farklı kişiliklere sahiptir. İlginç bir birliktelik olacağı kesin ancak mutlu bir birliktelikten bahsedilebilir mi? Orası tartışılabilir. Renkli ve heyecanlı olabilir ancak uzun vadeli bir birliktelikten söz etmek biraz zor. İkizler burcu sürekli değişen yapısı, sosyalitesi ve sürekli konuşması ile Akrep burcu ile çelişmektedir. Akrep burcu gerekmedikçe konuşmaz, sosyal yaşantısı gereklilikleri aşmaz ve sabit bir yapıdadır. Şüphesiz en iyi anlaşabildikleri alan cinsel yaşantısı olacaktır.

Resim
İkizler Burcu Açısından Akrep İkizler Uyumu

Gerçekten zor bir birliktelik olabilir. İlk tanışma esnasında Akrep burcu sizi büyüleyebilir ancak unutmayın ki siz ışığı akrep ise karanlığı temsil eder. Akrep burcu sizi çok çekici ve seksi bulacaktır. Sizin ışıltınız onun gözlerini kamaştırır. Sizse Akrebin gizemli yapısını ve ağırbaşlılığını beğenirsiniz.

Siz birlikte olduğunuz kişinin herşeyini bilmek istersiniz Akrebinse herkesten gizlediği özel yanları vardır. Eğer üzerine fazla giderseniz bundan hoşlanmayacaktır. Siz üzüldüğünüzde, kırıldığınızda sizinle ilgilenecek birilerini ararsınız Akrepse yalnız kalmayı tercih eder. Sizin hiçbir zaman anlamayacağınız Akrebin gerektiğinde şarj olmak için yalnız kalma eğilimi size sıkıcı gelebilir.

İnsanların iç yüzlerini tanıma konusunda Akrepler size yardımcı olabilirler. Onlar insanların iç yüzlerini görme konusunda doğuştan yeteneklidirler ve insan psikolojisini iyi bilirler.

Akrep burcu insanları asil duruşlu insanlardan ve her zaman ortaya konulmayan cevherleri bulunan insanlardan hoşlanırlar. Bu nedenle sizi sığ bulabilir. Mutlaka bir akreple birlikte olmak istiyorsanız her zaman söylenmemiş bir sözünüz, göstermediğiniz bir özelliğiniz olsun. Herşeyinizi bir anda ortaya koymayın.

Akrep burcu yaşam alanındaki herşeyi kontrol etmek ister bu onun doğasında varolan bir şeydir. En büyük korkuları hayat kontrollerini kaybetmek olduğu için bu konuda çok katıdırlar. Siz yaşam alanına girdiğiniz anda sizi de kontrol etmek isteyecektir ki bu doğal olarak sizi sıkacaktır. Eğer bu duruma alışabilirseniz, Akrebinizle mantığınız ve sosyal zekanızla değil kalbinizle konuşabilirseniz güzel bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Akrep Burcu Cinsel Uyum

Hayal gücünüz ve akrep tutkunuz size güzel anlar yaşatabilir ancak Akrep burcu size göre biraz derin ve aşırı olabilir. Akrep burcu cinselliği tutku ile yaşar ve bir yaşam biçimi haline dönüştürür. Onun için cinsel ihtiyaçtan öte sanatsal bir etkinlik gibidir. Ancak güzel yanı Akrep burcu kendisi için iki istediğinde sizin için 3 isteyecektir. Onun için asıl önemli olan çizdiği portrenin güzel olması yani sizi mutlu etmesidir. Kötü yanı siz onun için büyük ihtimalle yetersiz kalacaksınız.

Akrep burcu seksi yaşamın bir parçası, rengi ve gıdası olarak görürken sizin için sadece bir ihtiyaç olarak kalabilir ve Akrep burcunu bu konuda aşırı bulabilirsiniz. Hemen belirtelim bu yazdıklarımız sadece güneş burcuna göredir ve herkes tümüyle güneş burcu etkisi altında değildir. Yazdıklarımızı buna göre değerlendirmenizi öneririm.

Akrep Burcu Açısından Akrep İkizler Uyumu

İkizler burcu Akrep burcu insanları için her zaman çok çekici gelirler. O sizin için parlayan bir güneş gibidir ve ışıltıları gözünüzü kamaştırabilir. Ancak doğanız gereği bu ışıltıların altında eşeledikçe farklı ışık kaynakları bulamayacağınız için zamanla İkizler Burcunu derinlikten uzak bulmaya başlayacaksınız. Hayatınızı aydınlatan ve ışık saçan o kaynak bir anda sürekli değişen, sürekli konuşan ve aşırı sosyal biri olarak görünmeye başlayacak.

Bununla birlikte İkizler Burcu ile uyum noktaları bulabilirseniz çok eğlenceli ve ışıltılı bir hayatınız olabilir. Nasıl eğlenilebileceğini iyi bilirler. Ona ayak uydurabilirseniz hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak asıl sorun da tam burada başlıyor. Sizin amacınız hayatın tadını çıkartmak değil bilinmeyen ve keşfedilmeyen gizemlerini çözmek. Sizi asıl mutlu eden sürekli bitmek bilmeyen öğrenme arzusu, çözümleme ve bulma istekleridir. Eğer bu noktaya takılıp kalır ve bu anlayışınıza İkizler Burcunu da ortak edemezseniz parlayan güneşiniz büyük bir kara deliğe dönüşebilir.

İkizler burcu yeni insanlar tanımaktan ve onlarla vakit geçirmekten hoşlanırken siz gerektiğinde yalnız kalıp şarj olmayı tercih edersiniz. Gizeminizi korumak sizin için hayati öneme sahipken bir İkizler Burcu bu konuda katı değildir ve saklanma ihtiyacı duymaz.

Hayatı farklı renkleri ile tanımak isterseniz İkizler Burcu size göre olabilir. Ancak genellikle Akrep burcu özelliği taşıyan birisi ile İkizler Burcu özelliği taşıyan birisi özellikleri itibari ile bir noktada tıkanıp kalacaklardır. Güzel ve uzun vadeli bir ilişki için her iki tarafından kendi özelliklerinden fazlaca taviz vermesi gerekebilir. Bunun için her iki tarafında uzun bir ilişkiye başlamadan önce oturup karşılıklı konuşmaları yararlı olacaktır.

Akrep Burcu İkizler Burcu Cinsel Uyum

Kısa vadede farklı özelliklere sahip burçlar her zaman güzel anlar yaşayabilirler. Bu farklılıklar hayatlarına ayrı güzellikler katar ancak uzun vadede bu farklı özellikler uyumu bozabilir. Akrep Burcu sekste aşırı ve doyumsuz bir burç iken İkizler Burcu cinsel yaşamı bir ihtiyaç olarak görebilir ve İkizler Burcu sizin için yetersiz gelebilir. Bu noktada birbirinizi dengeleyemezseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz ki Akrep için cinsel yaşam hayatın olmazsa olmazlarındandır.

Akrep Burcu ve İkizler Burcu Uyumluluk Özeti.

Genel olarak uzun vadede pek sıcak bakılmayan bir birlikteliktir. İlişkinin başında her iki burcun farklılıkları tarafları büyülese de uzun vadede İkizler Burcu için bir Akrep aşırı kontrolcü, bireysel, katı, uçlarda, cinsel düşkünü, anti sosyal; Akrep burcu içinse bir İkizler burcu aşırı sosyal, havalı, hayalperest, yüzeysel ve gereksiz konuşan biri olarak anılmaya başlayabilir.

Unutmayın ki bu yorumlar Güneş Burcu özelliklerine göre yazılmıştır. Her insanın özellikleri farklı burçlar tarafından etkilenebilir. Bu etkilere göre bir ikizler burcu da az konuşabilir, yalnızlığı sevebilir veya aşırı sosyal olmayabilir. Bunun tersi Akrep burcu için de geçerlidir. Konuları buna göre değerlendirmeniz sağlıklı ve uzun vadeli bir ilişki için çok önemlidir. Uzun vadeli bir ilişkiye başlamadan önce çıkartacağınız bir doğum haritası (horoskop) ile hangi yanlarınızın uyumlu hangi yanlarınızın uyumsuz olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

www.akrep-burcu.com 13 Mart 2017
Analiz Siteye Aittir. İzinsiz veya Link Kullanmadan Alıntı Yapmayınız


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Santana
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Santana » Prş 22 Kas, 20:47

İkizler burcu bayanları hayatımda gördüğüm en filörtçü bayanlardan biri derseniz yanılırsınız. Ben yanıldım oradan biliyorum. Yanınızda başka bir bayan varken sizi yanına çekmek için çabalar ama kıskandığını düşünürsünüz. Çocuksu yanıyla arkadaş derdinden öteye geçmez.

Bir orada bir burada, kıpır kıpır hiç durmaz. Bir onunla konuşur bir bununla. Biraz dur yerinde ne olur.

İkizler kadınıyla akrep erkeği anlaşabilir mi? Mümkün değil, hiç uğraşmayın. Farklı alemlerde yaşıyoruz.

ikizakrep
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu İkizler Burcu Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen ikizakrep » Çrş 10 Nis, 23:22

sorunun bende olduğunu düşünüp komplekse girdim. ikizlerle akrep burcunun yanyana gelmesi bir arada kalması zor değil büyük problem


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir