Akrep Burcu Kadını Aşk Acısı Çeker mi?

akrep kadını aşk acısı çeker mi, akrep burcu kadını aşk acısı yaşar mı, akrep burcu kadını sevdiğini kaybederse nasıl davranır, akrep burcu kadını aşk acısı, aşk ve ayrılık karşısında akrep kadınının tutumu, akrep burcu kadını aşık olduğunda acı çeker mi?

Akrep Burcu Kadını ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep kadını 2019, akrep burcu kadını 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 238
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Kadını Aşk Acısı Çeker mi?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Prş 26 Tem, 13:58

Resim

Akrep Burcu Kadını Aşk Acısı Çeker mi?

Akrep burcu kadını aşk acısı çeker mi? Gerçek aşkı yaşayıp acı çekmeyen var mı? Bir de platonik bir aşksa herkesi yakıp kavurur. Ruhu ve kalbi olan her insan için geçerli olan evrensel bir durum bu. Ancak konumuz akrep burcu kadını olduğu için biz konuyu O’nun açısında değerlendirelim. Değerlendirmemizi akrep burcu kadınının karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurarak yapalım.

Acı Çekmemek İçin Kendisini Korumaya Alır

Akrep burcu kadını tıpkı erkekleri gibi kendisine ve ruhsal bütünlüğüne zarar verelebilecek herşeye karşı iç dünyasını dış dünyadan görülemeyecek şekilde kapatır ve sürekli teyakkuzda bekler. Dışarıdan herşey güllük gülistanlık görülür ama içeride neler olup bittiğini bilmek mümkün değildir. Siz birlikte gülüp eğlenirken yıllar önce istemeden de olsa O’nu kırdığınız bir olaydan dolayı birazdan başlatmayı düşündüğü tartışmanın planlarını da yapıyor olabilir. Ani tepkiler vermesinin ve “Akrep gibi sokar” tabirinin ortaya çıkmasının temel nedeni de bu gerçektir.

Hayatı boyunca kendisini savunmada bırakan akrep burcu kadını doğal olarak aşk konusunda da temkinli bir yaklaşım sergiler. Eğer ilk görüşte aşk ortaya çıkmamışsa yaşayabileceği aşk acısına karşı da adımlarını çok dikkatli atar. O’nu her gün farklı bir ruh haliyle görüyorsanız nedenlerinden biri de budur. Sizi sürekli her davranış ve tutuma karşı istem dışı testlere tabi tutar. Sizin tavırlarınız ve karşılıklarınızı analiz edip ortaya bir sonuç çıkarır. “Güvenli” ve “Güvensiz” Evet çıkardığı ilk sonuç büyük ihtimalle aşkla ilgili olmayacaktır. İlk etapta ruhsal bütünlüğüne zarar gelip gelmeyeceği ile daha fazla ilgilenir.

Resim

Kararını Vermesi Zordur

Bu süreç uzun sürebilir. Defalarca ayrılıp tekrar bir araya gelebilirsiniz. Size karşı tüm şüphelerini giderememişse ayrılır ama etrafında ne kadar insan olursa olsun hayatını yalnız sürdüren akrep burcu kadını bu yalnızlığı sizinle paylaşmak istediğinde tekrar barışır ve tekrar tekrar denemek isteyebilir.

Karar vermekte zorlanıyor ve bur süreç uzuyorsa duygusal yönden her iki taraf için de zorlayıcı ve yıpratıcı olur.

Gerçekten Sevmişse

Eğer gerçekten sevmiş ve tüm aşamaların sonunda “Evet işte kalbimi ve ruhumu acıtmayacak, yalnızlığımı paylaşıp mutlu olabileceğim, beni anlayabilecek insan” deyip duygularına teslim olmuşsa; Bir akrep kadınının derin duyguları ile nasıl bir aşk yoğunluğuna eriştiğini görmenizi çok isterim. Bu aşk mantığın ve tüm duvarların yıkıldığı bir aşktır ve önce kendisini sonra da sizi yakacak kadar güçlü bir aleve dönüşebilecek potansiyele sahiptir. İşte sonu aşk acısı ile bitebilecek aşk bu kategoride yer alır.

Günümüzde bu evreye gelebilen kaç akrep burcu kadını var veya diğer kadınların ne kadarı bu evreye ulaşabilecek insanı bulabiliyorlar bilmiyorum ama siz bulmuşsanız o kalbi sımsıkı sarın, ruhunu okşayın ve yalnız hayatındaki tek insan olmanın mutluluğun sürün.

Resim

Aşk ve Ayrılık “Acının Tarifi Olmaz”

Akrep burcu kadını gerçekten aşık olmuş ve aşık olduğu insandan ölüm veya başka bir nedenle ayrılmak zorunda kalmışsa; O tablonun tarifi çok zordur. Akrep kadını bu cümlelere kadar tarif etmeye çalıştığım uzun uğraşlar sonrası hayatını, kalbini, ruhunu ve çok değer verdiği sırlarını ardına kadar açtığı insandan ayrı kalmışsa “koyu bir karanlığa çekilir” (Kimse görmesin beni böyle, bırakın karanlığımda yanayım) ve orada iç dünyasını yeniden inşa etmeye çalışır. Yıkılır, kırılır, binanın tüm iskeleti çöker.

Bu yeniden inşa süreci eğer doğum haritasında melankolik ve yoğun ruhsal hassasiyetler veren etkilerde almışsa çok zorlu geçer. Özellikle ölümle sonuçlanan ayrılıklar akrep kadınını ruhsal bir filozofa dönüştürebilir. Tüm sınırları zorlamaya ve O’na ulaşmaya çalışır. Ruhsal dönüşümler geçirir, tüm çareleri ve olağandışı çözümleri dener, enerjisini sonuna kadar kullanıp bitkin düştüğünde perdelerini aralayıp hayata yeniden başlar.

Bu süreç herkes için çok dramatiktir ama iç dünyasını herkese açmayan akrep burcu insanları için çok daha zorlu geçer çünkü herşeyi kendi iç dünyasında yaşamak zorunda kalır ve kendisini anlayacak birini bulmakta çok zorlanır.

Resim

Akrep Burcu Kadını Terkedilirse Aşk Acısı Çeker mi?

Akrep burcu kadını birlikte olduğu insan tarafından terkedilmiş veya istenmeyen bir şekilde ayrılmışlarsa ama hala seviyorsa aşk acısı çeker mi? Eğer “biraz burnu sürtsün, aşk acısı çeksin” deyip duygulara bu şekilde sadistçe yaklaşanlardansanız ve aranızda olağandışı bir sevgi bağı oluşmamışsa sizi kısa sürede unutacağına; Sonuç akrep kadınının istemediği bir şekilde sonlanmışsa ne yapıp edip “iyi ki kurtuldum şundan” diyeceğine de emin olabilirsiniz.

Konunun başında da bahsettiğim gibi kalabalıklar içinde yaşamını yalnız sürdüren bir insan kesin emin olmadığı durumlarda asla kimseye kalbinin tüm kapılarını aralamaz. Olası tüm sonuçları düşünerek “belki yürümez” düşüncesiyle duygusal yönden kendisini güvence altına almaya çalışır. Sizi kendisine bir yük gördüğü durumlar olmuşsa üzerinden kalkan yükün hafifliğini hissetmeye daha çok odaklanır.

Resim

İstisnalar Kaideleri Yerle Bir Edebilir

Akrep burcu kadını için duygusuzlukta sınır yoktur ama bazı istisnai durumlar var ki duygularını tersine çevirmek ve “terkedildi” damgası yememek için “terkedeceği” ana kadar elinden geleni yapabilir. Sonunda siz “dayanamadı geldi” dersiniz ama o “şimdi sıra bende” deyip yaşattığınızı size yaşatmak için harekete geçmiş te olabilir.

Gurur ve kibir akrep burcu insanları için aşılması zor bir ikilidir. Yalnızlıklarını bu ikilinin kalın duvarları arasında inşa ediyorlarsa aşk acısı yaşamak yerine size bu acıyı yaşatmak için elinden geleni yapabilir.

Öyleleri de var ki!

Ama öyleleri de vardır ki… Hayatın tüm insani yönlerini öldüren ne varsa alaşağı edip “Aşk beni olgunlaştırdın, teşekkürler” diyerek gerekirse acısının da tadını çıkarmak isterler. Hayatın tüm karmaşasından kendisini sıyırıp perdelerini çeker ve yaptığı hatalardan dolayı sıvası dökülen duvarları yeniden onararak “Aşk tecrübelerin en güzelidir” derler.

Aşkın en güzelini yaşamanız dileği ile…

Akrep Burcu Kadını Aşk Acısı Çeker mi? - www.akrep-burcu.com - Temmuz 2018
Resim
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için (toplam 2):
xFlood (Prş 26 Tem, 14:14) • Akrep (Cum 03 Ağu, 21:48)
Değerlendirme: 33.33%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Mahzun kalp
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Akrep Burcu Kadını Aşk Acısı Çeker mi?

Okunmamış mesaj gönderen Mahzun kalp » Pzr 31 Mar, 14:01

Aradan yıllar bile geçse aşk acısı çekeriz. İnsanız neticede. Unutmak kolay değil.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Kadını” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir