Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

akrep buru erkeği en çok nelerden hoşlanır, akrep erkeği en çok neleri sever, akrep erkeği nelerden hoşlanır

Akrep Burcu Erkeği ve özellikleri 2019 Yılı Değerlendirmeleri, akrep burcu 2019, akrep erkeği 2019, akrep burcu erkeği 2019
Kullanıcı avatarı
Chepi
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 235
Yaş: 28
Kayıt: Sal 20 Mar, 14:55
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Okunmamış mesaj gönderen Chepi » Cum 30 Mar, 19:23

Resim
Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Genel olarak akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır? Akrep burcu erkekleri kendilerini sözle ifade etmeyi pek sevmedikleri için daha çok tutum ve davranışları ile hareket ederler. Hoşlandıkları konularda genelde davranışsal noktalara odaklanırlar. Sözlü şakalar yapmak yerine sizi derinden sarsacak gerilim dolu şakaları severler mesela. Hissedebilecekleri, dokunabilecekleri, görebilecekleri şeyler daha çok hoşlarına gider. Ayrıca, ciddiyet, dürüstlük, açık ifadeler, kendilerine müdahale edilmemesi, kendileri ile ilgili olan herşeyi kontrol edebilme, kendilerini ilgilendiren konular ve cinsellik hoşlandıkları konular arasındadır.

Özgür ve Ciddi

Akrep burcu erkeği düşüncelerini özgürce ifade eden ve dürüst insanlardan hoşlanır. Söylemek istediği lafı söyleyemeyen insanlardan hoşlanmayıp onlardan uzak durmayı tercih eden bir burçtur. Güven konusunda çok fazla problem yaşayan akrep burcu kandırılmaktan nefret eder. Laubali tavırları olan, aşırı rahat insanlar akrep burcu erkeğinin en sevmediği tiplerdir. Akrep burcu erkeği ciddiyetten yanadır ve rahat olmak yerine daha ciddi olmayı tercih ederler. Akrep burcu erkeği baskın bir karakter olduğundan dolayı insanları kontrol etmeyi, onları yönlendirmeyi, onlara liderlik etmeyi sever. Ancak akreplerin liderlik anlayışları ateş ve hava grubu burçları gibi doğrudan ve öp planda olmak şeklinde değildir. Herşeyi yönlendirir ancak her zaman arkada plandadır ve çok az ama etkili kişilerin bunu bilmesini yeterli görür.

Akrep Burcu Erkeği Kontrol Eder ve Farklılık Bekler

Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır dediğimizde akla gelen önemli kriterlerden birisi de iplerin elinde olmasını istemesidir. İlişki anlamında kontrollerin kendisinde olmasını ve partnerinin onun sözünden çıkmamasını ister. Aşırı derecede kıskanç olan akrep burcu erkeği buna rağmen partnerinin her anlamda çekici olmasını ve özel bir tip olmasını ister. Kendisi ile birlikte olan bir bayan diğer bayanlardan daha farklı bir çizgide olmalıdır. Bu isteğinde ise yine kendi bencilliği yatar. Çünkü akrep burcu erkeği bu kadar güzel ve çekici bir kadının kendisine ait olmasından gurur duyacaktır. Farklı ve sadece kendisine ait…

Cinsel Yaşamlarına Uyum

Akrep burcu erkeği ile birlikteyseniz onun cinsel açlığını kabul etmeniz gerekmektedir. Çünkü akrep burcu erkekleri cinsellik konusunda fazla isteklidirler. Akrep burcu erkeği nelerden hoşlanır? Merak etmeyin bu sorunun cevabını kendiniz bulacaksınız. Cinsellik konusunun her zaman ilk sıralarda yer alacağını bizzat yaşayarak göreceksiniz. Ancak cinsel anlamda faal olamayacak biriyseniz akrep burçlarından uzak durmalısınız. Çünkü akrep burçlarının ilişkilere bakış açısında, cinsellik önemli bir yer tutar, akrep burcu erkeği cinsel anlamda sürekli farklılık arayışındadır. Özellikle enerjisinin büyük kısmını cinselliğe kanalize etmiş bir akrep burcu erkeği ile birlikte iseniz bu talebi karşılayabilecek nitelikte olmalısınız.


Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır? - www.akrep-burcu.com - Mart 2018
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Chepi mesajı için:
Akrep (Cum 30 Mar, 20:16)
Değerlendirme: 16.67%


~~Chepi Algonquin Kabilesinde Peri Anlamına Gelir.~~


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir