Ücretsiz Doğum Haritası

ücretsiz doğum haritası yorumu, ücretsiz doğum haritası analizi, ücretsiz doğum haritası nasıl çıkarılır

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Çrş 27 Şub, 03:18

Bi de krite etseydik dark hı olmaz mı? Hangileri uydu hangileri uymadı söyle ki arkadaşlar da açıların açılımını kendi haritalarına uyarlamaktan korkmasın (;
Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Çrş 27 Şub, 03:59

sadece aile konusunda rahatsızlığım hiç olmadı diğerleri doğru tespitler.merak ettiğim bi kaç sey daha war senın ıcınde mumkunse..jupıter wenus sans gezegenı we saturnle ılgısı war sans konularındaki yorumlar ne olabılır bu gzegenlerle ılıskılı olarak,uranus we neptunun ay la olumlu acılarında hisetme yeteneği olduğunu bılıyorudum(aynı acıları olanlar ıcın)bir de doğu noktası ve ay dugumlerı hakkında biraz bilgi werebilirsen sevinirim destina
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Çrş 27 Şub, 12:38

Şans noktan'ı konum ve görünümlerine bakarak yorumlamıştım zaten dark. Teknoloji, elektrik/elektronik ve astroloji vs. Uranüse özgü meslek dalları ya da bu alanlardan ekstra gelir "olmuştur" ya da "olabilir" diye düşünüyorum. Arkadaşların vasıtasıyla gelebilir bu gelir.. Tabi bunun zamanını ben veremem.

Bunun dışında 2.evin Boğa burcunda, harcama ve biriktirme konusunda dikkatlisindir, maddiyata önem verirsin, maddiyatta güvene en az bir Yengeç burcu kadar dikkat edersin.

K.Ay Düğümün.. Şuan başka bir bilgisayarda olduğumdan bakamıyorum haritan diğer bilgisayarımda kaldı. Ona da bir ara el atarım (;

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Çrş 27 Şub, 18:18

sölediğinin içinde saturn jupıter we venus açıları varsa ben yanlış anlamısım o zaman sans yorumu ıcın sadece sans noktasını yazdıgını sanmısdım.
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Çrş 27 Şub, 23:43

K. Ay Düğümün ile ilgili yorum yapmadan önce şu yazıyı eklemek istiyorum. Konuyu daha iyi anlayabilmemiz açısından.
"Kuzey Ay düğümü, çaba harcayacağımız ve ihtiyaçlarımızı gidermemizi sağlayacak deneyimler yaşamaya bizi davet eder.

Kuzey Ay düğümü hangi burca veya eve konumlanırsa oraya koca bir kaya kütlesi yerleştirir. Ve bizler elimize çekicimizi alıp o kayaya şekil vermeye başlarız. Çaba ve emek harcar kayayı güzel bir heykele dönüştürürüz. Biz hayatımızdaki ihtiyaç noktasına şekil vermeye çalışırken sırtımızı duvara yaslarız, insanlar bize su getirir, terimizi silerler yani destek her zaman vardır. Bu kolaylığı da Güney Ay düğümü hayatımıza taşır. Çünkü, heykelin en güzel şekilde işlenmesi için hayatımızda kolaylık ve de rahatlık olması da gerekir. Bu bir dengedir." (kaynak: burçkolik)

Her birimiz için, Kuzey Düğümü bir burçta ve bir evde yer alır. Kuzey Düğümü'nün içinde bulunduğu burç, kişilikte meydana gelmesi gereken psikolojik değişimi belirtir. Kuzey Düğümü'nü içeren ev, kişinin bu yeni psikolojik farkındalığa erişmesini sağlayacak deneyimleri gösterir.

Ev,en az burç kadar önemlidir. Evin pozisyonu Kuzey Düğümü'nün yaşam derslerinin öğrenildiği arenayı işaret eder. Örneğin; eğer K.Ay Düğüm 11.evde Yengeç burcundaysa dostlukların enerjisini geliştirme ve kendinizi akışına bırakmayı öğrenme yoluyla (11.ev) duygularınızla temasa geçmeyi ve onları ifade etmeyi (Yengeç burcu) öğreniyorsunuzdur. Eğer K.Ay Düğümüz 4.evde Koç burcundaysa içgüdülerinizle temasa geçme yoluyla (4.ev) kim olduğunuzu keşfedebilir ve onu ifade edebilirsiniz (Koç burcu) (Kaynak:Ruhsal Astroloji)
Şimdi senin K.Ay Düğümün hangi evde? 4.ev.. Peki hangi burçta? Yengeç..

Demek ki sen 4.ev arenasında Yengeç burcunu deneyimleyecek ve Yengeç burcuna özgü özellikleri ruhuna katacaksın. Aile ortamında değişeceksin, yıllar geçtikçe gelişme kat edeceksin.. Aynı zamanda 4.evin tüm konuları da dahil bu gelişmeye elbette. K.Ay düğümü Yengeçte iken kişi; daha rahat olmayı, kontrol etmeyi bırakmayı, duygularını gizlememenin, asla saklanmaması gerektiğinin bilincine varır. Elbette bu zamanla olur. Çünkü K.Ay Düğümü Yengeç ise doğal olarak G.Ay Düğümü de Oğlak olur. Ve Oğlak ruhu ile doğan K.Ay Düğümü Yengeçin artık rahatlama ve yöneticiliği bırakıp, ailesine, arkadaşlarına samimi ve içten bir şekilde vakit ayırma zamanıdır.

K. Ay Düğümünün dersleri verildikçe, ödülleri de alınır. K.Ay Düğümünü kaderimiz olarak görürüm bir nevi. Başarmamız gereken kaderimiz.. Dünyada karşımıza sürekli sürekli sürekli çıkacak olaylar.. Deneyimlemeler ancak ve ancak ders alındıktan ve sınıf geçildikten sonra bitebilir K.Ay Düğümünde..

Ruhsal Astroloji isimli kitap sende var mı bilmiyorum ama o kitaptan K.Ay Düğümün ile ilgili bir alıntı yapıyorum ve noktalıyorum.

Geliştirilecek Nitelikler

*Duyguları fark etmek ve geçerli kılmak
*Empati
*Başkalarını beslemek -fiziksel,ruhsal ve duygusal olarak- ve desteklemek
*Duygularını ve güvensizliklerini dürütstçe açıklamak
*Alçakgönüllülük
*Başkalarının zaaflarını ve değişen ruh hallerini yargılamadan kabul etmek
*Kendi duygularında merkezlenmiş olarak kalmak

Geride Bırakılacak Eğilimler

*Herşeyi ve herkesi kontrol etme ihtiyacı duymak
*Durumu tam olarak anlamadan yönetimi üstlenme konusunda zorlayıcı bir istek duymak
*Süreci ihmal etmek, hedefe aşırı odaklanmak
*Her şeyden tümüyle sorumlu olduğunu hissetmek
*Başkalarının saygısını ya da hayranlığını kazanmak için sürekli birşeyler yapmak
*Başkalarının duygularını gözetip, kendi duygularını ihmal etmek
*Tümüyle dürüst olan şeyi yapmak yerine, toplumsal olarak kabul gören şeyi yapmak
*Bir şeyin önemli olabilmesi için zor olması gerektiğini düşünmek

KAÇINILACAK TUZAK

Yengeç Kuzey Ay Düğümü (DOLAYISIYLA OĞLAK GÜNEY AY DÜĞÜMÜ) kişisinin farkında olması gereken şey onun kontrol etme gereksinimidir (Eğer ben onların yaşamlarını toparlayabilirsem, ondan sonra rahatlayabilir ve savumasız olabilirim) . Ama gerçek şu ki; o asla, kendisi olmanın güvenliğini hissedecek kadar durumları- ya da başka insanları- yeterince kontrol edemez. O, davet edilmeden insanların yaşamlarındaki durumların sorumluluğunu üstlenmeye çalıştığında , başkalarının sorumluluklarını uygunsuz biçimde gasp ediyor olur.

Bu insanın kaçınması gereken tuzak, sonu gelmez bir kabul ve tasdik edilme arayışıdır. (Eğer başkaları benim katkımı saygıyla kabul ve tasdik ederlerse, kendimi iyi hissetmeye başlayabilirim) . Ama bu dipsiz bir kuyudur. Başkalrı onu doyuma ulaşmasını sağlayacak kadar yeterinde kabul ve tasdik edemezler. O ancak (başkalarını destekleyici bir şekilde besleyerek) yaptığı katkının nemini kendi içinde kabul ve tasdik ettiğinde kendisini doyuma ulaşmış hissetmeye başlamış olacaktır.

Sonuçta, o savunmasız olmanın güvenli olduğunu hissedecek kadar yeterince otoriteye asla sahip olamayacaktır. Bir noktada o şansının denemeli, ve kim olduğunun ve ne hissettiğinin gerçeğini başkalarına bildirmelidir: güvensizliğini, reddedilme ve terk edilme korkusunu, yetersizlik korkusunu açığa vurmalıdır. İroni şu ki; o başkalarının onun gerçekten kim olduğunu görmelerine izin verebildiğinde, en nihayet tam bir güvenlik kazanır -çünkü duygularını açığa vurarak kendisinin sorumluluğunu daha derin bir düzeyde üstlenmiş olur.

BU İNSAN ASLINDA NE İSTER?

Bu insanın aslında istediği şey, her zaman yaşamının her alanının mutlak kontrolüne sahip olmaktır. O başaracak güce sahip olduğunu düşünmeye doymaz bir ihtiyaç duyar. Ancak, bu hedefe ulaşmak için, o kendi duyguları ve güvensizliğiyle temasta kalmalı ve kendisiyle ilgili gerçeği başkalarıyla paylaşmalıdır.

Güvensizliğini kabul ve tasdik etmek bu insana dış dünyada başarılı olmasını sağlayacaksağlam bir temel verecektir, çünkü o artık duygularını gizlemeye ya da bastırmaya çalışarak kendi kendisiyle mücadele ediyor olmayacaktır. Bu ona hedeflerine erişmesini sağlayacak dingin, içsel bir kesinlik verir. Ve kendi duygularını kabul ve tasdik ederek, o diğer insanların duygularıyla ilgili farkındalığını geliştirecektir. O diğer insanların farkında kaldığı ve onları desteklediği sürece, kendi yolunda ona yardımcı olacak desteği kazanacaktır.

YETENEKLER/MESLEK

Bu insan başkalarını (fiziksel, zihinsel, duygusal olarak) besleme ve destekleme yeteneğine sahiptir; dolayısıyla başkalrını böyle besleme fırsatı veren herhangi bir meslek onu mutlu eder. İyi seçimler; yemek işiyle uğraşmayı (lokantalar, oteller, konuk ağırlama vs) ev onarımı yapmayı ve evde çalışmayı içerir. O emlak alım satım işinde de çok başarılı olabilir. Ancak böyle yatırımlarda içgüdülüerini kullanmalı ve önsezilerini izlemelidir.

Bu insan sağlam ve doğru bir iş zekasına, mükemmel bir pazarlık ve anlaşma yapma kapasitesine sahiptir. (Güney Ay Düğümü Oğlak dolayısıyla.. ) O, işlerin üstesinden nasıl gelineceğini ve iş hayatında nasıl başarılı olunacağını içgüdüsel olarak bilir. Ancak, mesleği sadece iş zekasını kullanmayı gerektirdiğinde o mutlu olmaz, çünkü bu ona çok yavan gelir. Mesleği, onun işle ilgili içgüdülerinden sadece -başkalarını pratik ve mali olarak gerçerli bir biçimde beslemek için- bir arka perde olarak yaralanmalıdır.

ŞİFA VERİCİ ONAYLAMALAR

*Kontrol etmeye çalıştığım zaman, kaybederim
*Duygularımı paylaştığım zaman, kazanırım
*Başkalarının kendi yaşamlarının sorumluluğunu üstlenebileceklerini kabul ve tasdik ettiğim zaman, kazanırım
*Duygularımı göstermem uygundur
*Hiç kimse benim duygularımı geçersiz kılamaz

Kaynak: Ruhsal Astroloji


Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Çrş 27 Şub, 23:51

seni çok yordum tşk az gelir ama tşk ederim=) :P
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Prş 28 Şub, 01:56

Rica ederim evet yoruldum ama değdi umarım (: İyi geceler..

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Prş 28 Şub, 02:02

gayet açıklayıcı anlatımın destina emin ol oldu iyi geceler =)
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 50
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Prş 28 Şub, 17:02

Sevgili _destina_

Eşimin doğum bilgilerini göndersem bir ara bakabilirmisin?..tabi vaktin olursa..buraya yazabilirsin yorumlarını..bilgileri özeline göndereyimmi?..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Prş 28 Şub, 23:15

OK. elbette lotus ancak sadece bu forumdan 2 kişi dışardan da 5 kişi beklemede. Eğer beklersen bilahare ilgilenmeye çalışırım harita ile. Zaten ben söylemiştim hatırlıyorum. Söz ağızdan bir kere çıkar bende (; Sen özelden at bilgileri ben bir ara bakacağım.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 50
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cum 29 Şub, 15:42

_destina_ yazdı:OK. elbette lotus ancak sadece bu forumdan 2 kişi dışardan da 5 kişi beklemede. Eğer beklersen bilahare ilgilenmeye çalışırım harita ile. Zaten ben söylemiştim hatırlıyorum. Söz ağızdan bir kere çıkar bende (; Sen özelden at bilgileri ben bir ara bakacağım.
Aşkolsun.."söz ağızdan bir kere çıkar"..ölüm kalım meselesi gibi olmuş bu söz:)..

Ama yıldız haritası lotus için "ölüm kalım meselesidir"..yoksa astroloji sitesinde kalmak için bu kadar israr edermiydi?.. :D

güldüğüme bakmayın..ciddiyim biliyorsunuz..cümle ve içeriği komikti..konu bene ciddi..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

gteknoart
Mesajlar: 6
Yaş: 42
Kayıt: Cum 26 Eki, 12:25

Okunmamış mesaj gönderen gteknoart » Pzt 26 May, 16:56

selamlar haritam
benim haritamıda incelermisin zahmet olmazsa.

Kullanıcı avatarı
mestor
Mesajlar: 27
Yaş: 40
Kayıt: Prş 18 Eki, 13:05

Okunmamış mesaj gönderen mestor » Çrş 25 Haz, 12:52

bende varım analiz rica etsem acaba?mümkün mü?

Kullanıcı avatarı
Okyanusya
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 102
Yaş: 41
Kayıt: Çrş 25 Tem, 23:16

Okunmamış mesaj gönderen Okyanusya » Pzr 29 Haz, 23:43

sen mi analiz istiyorsun ne o yoksa terzi kendi söküğünü dikemez durumumu var? :D
Çalışan kadın başarır,başaran kadın sevilir ve sevilen kadın güzelleşir

Kullanıcı avatarı
ZorAkrep
Mesajlar: 53
Yaş: 33
Kayıt: Pzt 16 Haz, 23:33

Okunmamış mesaj gönderen ZorAkrep » Pzt 30 Haz, 00:34

Benim doğum haritamda buymuş http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?la ... 1214772993 belki ilgilenen olmucak ama ben yinede bi umut yolliyim dedim.


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön